متالیکا گرامافون پروژه‌ای با تم فلزی خود را می‌گیرد و من برای یک نفر با شما می‌جنگم

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ،

برای طرفدارانی که به سفر متالیکا از قهرمانان متال دهه 80 در دوره خود به عنوان قهرمانان پایبند بودند اینترنت کیسه بوکس، به آنها رستگاری نهایی، اینجا یک است صفحه گردان به ظاهر شایسته سلام شاخ شیطان است. گرامافون نسخه محدود متالیکا با همکاری گروه و سازنده لهستانی Pro-Ject است.

این میز گردان دارای پایه ام دی اف است که از لوگوی گروه تقلید می کند و دارای روکش آینه ای برای فلز بیشتر است. اما این فقط برای طرفداران سبک راک طراحی نشده است، زیرا به نظر می رسد این میز دارای قرار ملاقات هایی در سطح موسیقی دوست نیز باشد.

این پخش کننده دارای یک بشقاب شیشه ای و یک زیر بشقاب آلومینیومی جدید است، در حالی که بازو تونیک S شکل با یک هدی قابل جدا شدن است. کارتریج Pro-Ject Pick it S2 C از قبل نصب شده است در حالی که نیروی ردیابی، ضد اسکیت و VTA همگی توسط کاربر قابل تنظیم هستند. برای تکمیل بسته، پایه های فلزی قابل تنظیم ارتفاع هستند، در حالی که تنظیم سرعت را می توان با چرخاندن یک سوئیچ (به جای برداشتن صفحه و تنظیم تسمه درایو) انجام داد.

نمای بالای صفحه گردان متالیکا

Pro-Ject

برای من، من دوستانی داشتم که در دهه 80 آنها را دوست داشتند، اما آنها همیشه کمی بیش از حد … بی روح به نظر می رسیدند. پس از خواندن مصاحبه‌های جیسون نیوزتد در مجله Bass Player در اوج دوره “پاپ” گروه، از گروه قدردانی کردم. آیا من یکی از این گرامافون ها را می خواهم؟ بله — بله، دارم. منظورم این است که فقط به همه نگاه کنید … که *به طور نامشخص موج می زند* آیا به یکی نیاز دارم؟ اصلا. اما اگر حتی علاقه گذرا به هوی متال روی وینیل دارید، به نظر می‌رسد که این صفحه گردان علاوه بر ظاهر، از کیفیت صدا نیز برخوردار باشد.

گرامافون نسخه محدود متالیکا تابستان امسال با قیمت 1599 دلار در دسترس خواهد بود.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

درباره ی rf_admin

مطلب پیشنهادی

“ثور: عشق و تندر” — آنچه را که قبل از تماشا باید به خاطر بسپاریم

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ، ثور: عشق و تندرچهارمین فیلم ثور …