افراد بیشتری باید کم‌ارزش‌ترین نمایش علمی تخیلی را در Prime Video تماشا کنند

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ،

قبل از اینکه تاتیانا ماسلانی بازی کند او هالک در آینده مارول او در این سریال نقش اول را داشت سیاه یتیم، یک کلاسیک علمی تخیلی مدرن در Prime Video.

خبر خوب: سریال دنباله‌ای بر این تریلر علمی تخیلی توسط AMC روشن شد. هرگز فرصت بهتری برای یتیم بلک وجود نداشته است.

Orphan Black یکی از آن برنامه‌هایی است که بهترین تماشای آن‌ها بدون اطلاع از ورود زیاد است. فقط بدانید که ماسلانی به خاطر حجم باورنکردنی کارش در پنج فصل، از جمله تهیه‌کننده شدن بعدها، برنده جایزه امی شد.

نمایش زمانی آغاز می‌شود که سارا منینگ، یک هنرمند بریتانیایی که تی‌شرت‌های The Clash را می‌پوشد، شاهد پریدن زنی از جلوی قطار است. پیچ و تاب: این زن دقیقاً شبیه او است. آیا آنها دوقلوهای همسان گمشده طولانی مدت هستند؟ یا چیزی غریبه در جریان است؟

یتیم-سیاه

تاتیانا ماسلانی یکی از بهترین اجراهای تلویزیونی تاریخ را در Orphan Black اجرا می کند.

بی بی سی آمریکا

سارا در یک توطئه شامل موسسات علمی، دستورات مذهبی و یک عملیات نظامی مخفی جذب می شود. او که یک مادر مجرد است، همه چیز را با نگرش آتشین حل می کند که گهگاه او را با مشکلات بیشتری مواجه می کند.

یتیم سیاه عمیقاً روی شخصیت‌های چندگانه‌اش سرمایه‌گذاری می‌کند و به وضوح زندگی آنها را در محیط تورنتو به تصویر می‌کشد. فلیکس (جردن گاواریس) نقطه مقابل وحشی سارا است، یک نقاش همجنس گرا و کارگر جنسی که با آدم بدهای دیوانه و تهدید کننده زندگی سارا ناخواسته به آستان او می رود.

دانی (کریستین بروون) به عنوان یک شوهر بداخلاق برجسته است که مظهر قرار گرفتن در موقعیت هایی است که شما در آن قرار دارید. یک قاتل وسواس شکر، یک مادر فوتبالیست تهاجمی، یک دانشمند باهوش و غیره، جمعیت این دنیای چندلایه را غنی می کند.

شخصیت‌ها از درخشش یتیم بلک اطمینان می‌دهند: در میان خشونت‌های شدید گاه به گاه، علم جالب و فیلم‌برداری سرد، این قهرمانان دوست‌داشتنی و ضعیف، بی‌خبری را به ارمغان می‌آورند که جوراب‌های شما را جذاب می‌کند. این همه به شادی درخشان منجر می شود.

یتیم-سیاه-تاتیانا-مسلانی-1

تاتیانا ماسلانی در حال بازی She-Hulk است که بخشی از آن نتیجه عملکرد عالی او در اینجاست.

آمازون پرایم ویدئو

هنگامی که Orphan Black در سال 2013 در بی‌بی‌سی آمریکا نمایش داده شد، به‌عنوان یک بسته کاملاً شکل‌گرفته، مجموعه‌ای نرم از نوشته‌های پر تنش، جلوه‌های بصری صیقلی و یک بازیگر مکمل به یادماندنی وارد بازار شد.

مسلماً، بهترین لحظات در فصل 1 و 2 در جلو بارگذاری می شوند، اما کل دوره پنج فصل، دنیای آن را از دانشمندان، کارآگاهان پلیس و مأموران نظامی غنی می کند.

و موسیقی متن آن: هر موسیقی متنی که ارزش یک لیست پخش Spotify را داشته باشد، یک جعبه است. I Got You Babe کاملاً با یک قاتل که به سارا لبخند می‌زند و قتل در چشمانش می‌تابد، زمان‌بندی شده است. Clash و New Order به آهنگ‌های گروه‌های محلی کانادایی می‌پیوندند که از گاراژ خود در محیط تورنتو می‌جنگند.

ما حتی تم های بزرگتر یتیم سیاه را پوشش نداده ایم. دلیلش این است که بحث طبیعت در مقابل پرورش، هویت و مالکیت بر بدن فرد با ضریب سرگرمی تا 100 ارائه می‌شود.

به زبان ساده، Orphan Black یک جواهر علمی تخیلی است که باید حتما ببینید. باعث شد که ماسلانی به رسمیت شناخته شود و نقشی در سریال مارول بازی کند. برگردید و ببینید همه چیز از کجا شروع شد.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

درباره ی rf_admin

مطلب پیشنهادی

اینستاگرام محتوای مربوط به سقط جنین را زیر سوال می برد

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ، بکا ریا تاکر عکسی از کیک …