اپل اکنون آموزش هایی را برای حرفه ای شدن در فناوری اطلاعات ارائه می دهد

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ،

اپل برنامه های آموزش حرفه ای و صدور گواهینامه جدیدی را برای آموزش کارکنان فناوری اطلاعات یا هر کسی که می خواهد تغییر شغلی ایجاد کند، معرفی کرده است. این دوره ها نحوه استقرار، مدیریت و پشتیبانی از آیفون، مک و سایر دستگاه های اپل مورد استفاده در محل کار را توضیح می دهند. در اینجا می توانید در دوره ها ثبت نام کنید.

اپل نام دوره های Apple Device Support و Apple Deployment and Management را گذاشته است و دوره ها به صورت ترتیبی هستند.

دوره آموزشی Apple Device Support ابزارها، خدمات و بهترین روش‌ها را برای محصولات اپل پوشش می‌دهد و این شرکت گفت که این دوره حدود 14 ساعت محتوا دارد. پس از تکمیل، باید در آزمونی شرکت کنید تا گواهینامه دریافت کنید و به دوره بعدی بروید.

دوره توسعه و مدیریت اپل به شما نشان می دهد که چگونه با استفاده از مدیریت دستگاه موبایل، محصولات اپل را پیکربندی، مدیریت و ایمن کنید. اپل تخمین می زند که حدود 13 ساعت محتوا در این دوره وجود دارد. پس از اتمام دوره، می توانید در آزمون گواهینامه شرکت کنید.

هزینه هر آزمون 149 دلار است. اپل گفت که در طرح آموزش جامعه خود بورسیه هایی را برای پوشش هزینه های امتحانات به دانش آموزان ارائه می دهد. هرکسی که مشکلات مالی دارد نیز می‌تواند برای دریافت کوپن از بنیاد Mac Admins درخواست دهد.

گواهینامه ای که نشان می دهد فردی دوره های حرفه ای فناوری اطلاعات اپل را گذرانده است

افرادی که در آزمون های گواهینامه قبول می شوند یک گواهی دیجیتال دریافت می کنند که می تواند در رزومه، نمایه های آنلاین و تابلوهای شغلی نمایش داده شود.

سیب

سوزان پرسکات، معاون بازاریابی سازمانی و آموزشی اپل در بیانیه‌ای گفت: «آموزش حرفه‌ای اپل به هر کسی که علاقه‌مند به فناوری است کمک می‌کند… مشاغل پردرآمد فناوری اطلاعات را با گواهینامه‌هایی که برای کارفرمایان بالقوه متمایز است، دنبال کنند». دوره های جدید به صورت مستقل و رایگان در دسترس هستند، و ما در تلاش هستیم تا مطمئن شویم که توانایی پرداخت مانعی برای کسب گواهینامه اپل نیست.

اپل همچنین دوره های آمادگی حضوری را در کالج ها و دانشگاه های محلی ارائه می دهد. نسخه ای از این دوره ها در کالج اجتماعی آستین در آستین، تگزاس، در سال 2020 ارائه شد. کالج های اجتماعی ماریکوپا در چندلر و مسا، آریزونا و اد فارم، یک سازمان غیرانتفاعی آموزشی مستقر در بیرمنگام، آلاباما، به زودی دوره ها را ارائه خواهند داد.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

اپل برنامه تعمیر DIY را راه اندازی کرد، Mobileye اینتل توسعه داد…


1:43

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

درباره ی rf_admin

مطلب پیشنهادی

“ثور: عشق و تندر” — آنچه را که قبل از تماشا باید به خاطر بسپاریم

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ، ثور: عشق و تندرچهارمین فیلم ثور …