کاربران Wear OS اکنون می‌توانند موسیقی YouTube را بدون تلفن پخش کنند

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ،

گوگل به‌روزرسانی Wear OS را آغاز کرده است که به کاربران امکان می‌دهد لیست‌های پخش YouTube Music را از طریق LTE یا Wi-Fi پخش کنند – بدون نیاز به داشتن تلفن در نزدیکی.

گوگل در پست وبلاگی روز دوشنبه خود اعلام کرد مشترکین پریمیوم به بیش از 80 میلیون آهنگ و هزاران لیست پخش در برنامه دسترسی خواهند داشت. این برنامه همچنین دارای ویژگی دانلودهای هوشمند گوگل است که به طور خودکار آهنگ های دانلود شده در ساعت Wear OS شما را هر زمان که به Wi-Fi متصل می شود، تازه می کند.

قبل از به‌روزرسانی، مشترکین این سرویس می‌توانستند موسیقی را برای گوش دادن آفلاین بارگیری کنند، اما به‌روزرسانی از پخش موسیقی بدون تلفن در نزدیکی پشتیبانی می‌کند.

با این حال، کاربران باید یک طرح LTE از طریق ارائه دهنده بی سیم خود برای اتصال سلولی داشته باشند، که در iOS اپل نیز پشتیبانی نمی شود.

گوگل همچنین گفت که کاربران Wear OS می توانند یک کاشی YouTube Music به ساعت خود اضافه کنند که به آنها امکان می دهد به موسیقی های اخیرا پخش شده یا صفحه مرور برنامه دسترسی داشته باشند.

گوگل ابتدا در ماه فوریه اعلام کرد که مشترکین YouTube Music Premium از پخش جریانی Wi-Fi و LTE و همچنین افرادی که از ساعت Wear OS 2 موجود استفاده می کنند، پشتیبانی خواهند کرد.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

درباره ی rf_admin

مطلب پیشنهادی

چرا افراد بیشتری باید این سنگ علمی تخیلی پنهان را در نتفلیکس تماشا کنند؟

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ، یک نکته کوچک وجود دارد که …