Dow بزرگترین سقوط از زمان شروع همه گیر

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ،

میانگین صنعتی داوجونز روز چهارشنبه بیش از 1100 واحد کاهش یافت و با 3.57 درصد کاهش به 31490.07 واحد رسید. این بزرگترین روز منفی برای بازارها از روزهای اولیه همه‌گیری ویروس کرونا در مارس 2020 بود.

پس از گزارش درآمد خرده‌فروشی بزرگ Target که انتظارات تحلیلگران را برآورده نکرد، سهام خرده‌فروشی بار عمده فروش را متحمل شد. در زمان بسته شدن بازارها، سهام هدف تقریباً 24 درصد کاهش یافت و به بیش از 161 دلار در هر سهم رسید.

سهام والمارت نیز با افت نزدیک به 7 درصد در حدود 122 دلار ضربه خورد. غول خرده فروشی نیز انتظارات درآمد خود را در روز سه شنبه از دست داد. سایر خرده فروشانی که ارزش خود را در روز چهارشنبه از دست دادند عبارتند از Dollar Tree، Costco Wholesale، Walgreens، Home Depot و خرده فروش آنلاین Etsy.

طبق گزارش CNBC، این پنجمین کاهش بیش از 800 واحدی داو در سال جاری است که همه آنها در یک ماه گذشته رخ داده است. به نظر می رسد بازار به این موضوع واکنش نشان می دهد نگرانی در مورد تورم و همچنین Target و Walmart طبق گزارش ها هر دو به هزینه های حمل و نقل و نیروی کار بالاتر اشاره کرده اند.

واضح است که هزینه‌های حمل‌ونقل مهم است و تأثیرگذار است [some of] کیم فارست، بنیانگذار Bokeh Capital، به CNBC گفت: “بزرگترین شرکت ها. بنابراین فکر می کنم سرمایه گذاران سر ما را می کشند و می گویند “بنابراین، نفر بعدی کیست؟” و آن‌ها آنچه را که با مصرف‌کننده اتفاق می‌افتد، آشکار می‌کنند.”

نزدک در پایان معاملات بیش از 566 واحد افت کرد و S&P 500 نیز 165 واحد کاهش یافت.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

درباره ی rf_admin

مطلب پیشنهادی

چرا تعقیب شادی می تواند ما را بدبخت کند؟

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ، اکثر مردم می خواهند برای شاد …