رادار دوچرخه سواری جدید Garmin Intros با دوربین یکپارچه

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ،

برای بسیاری از دوچرخه سواران همیشه نگرانی در مورد برخورد ماشین از پشت به شما وجود دارد. اینجاست که رادارهای عقب گارمین وارد عمل می شوند و به شما هشدار می دهند که ماشین ها در حال نزدیک شدن هستند. اکنون گارمین در حال اضافه کردن یک عنصر ویدیویی به معادله جدید خود است واریا RCT715 (400 دلار)، که هم چراغ عقب داخلی دارد و هم دوربینی با قابلیت فیلمبرداری 1080p.

RCT715 سومین مدل در گارمین است خط واریا رادارهای دوچرخه سواری که شامل دو مدلی که بررسی کردیم چند سال پیش: چراغ عقب مجهز شده است RTL515 (200 دلار) و فقط رادار RVR315 (150 دلار) برای کسانی که قبلاً چراغ عقب دارند.

تمام مدل های رادار دید عقب به گونه ای طراحی شده اند که جفت شوند و اطلاعات بصری را به Garmin ارسال کنند کامپیوترهای دوچرخه سواری لبه (و سایر رایانه های دوچرخه از شرکت هایی مانند Wahoo)، ساعت های هوشمند و تلفن های هوشمند Garmin با استفاده از برنامه Varia برای iOS یا Android. در همین حال، Garmin می‌گوید دوربین داخلی RCT715 به‌طور مداوم محیط اطراف شما را ضبط می‌کند و در صورت نیاز، «شواهد ویدیویی از یک حادثه ارائه می‌کند».

نه، RCT715 با قیمت 400 دلار ارزان نیست، اما باید در حین سواری آرامش بیشتری به شما بدهد و امیدواریم شاهد تخفیف هایی در آن باشیم که قیمت آن را کمی پایین بیاورد.

مشخصات کلیدی Varia RCT715، در Garmin

  • دوربین داخلی فیلمبرداری تا 1080p/30 fps در طول سواری
  • اگر حادثه ای شناسایی شود، فیلم ویدیویی قبل، حین و بعد از رویداد به طور خودکار ذخیره می شود.
  • به راحتی به فیلم‌های ویدئویی دسترسی داشته باشید، فیلم‌ها را انتقال دهید یا تنظیمات دوربین را سفارشی کنید، مانند پوشش داده‌ها از برنامه Varia.
  • اعلان‌های دیداری و شنیداری در مورد نزدیک شدن وسایل نقلیه از پشت، تا فاصله 153 یاردی هشدار می‌دهند.
  • چراغ عقب را می توان تا یک مایل دورتر دید، که می تواند دیدن دوچرخه سوار را قبل از اینکه رادار وسیله نقلیه را ببیند برای رانندگان آسان تر می کند.
  • سازگار با رایانه‌های دوچرخه‌سواری Garmin Edge، ساعت‌های هوشمند Garmin یا برنامه دستگاه هوشمند Varia.
  • عمر باتری: تا 4 ساعت عمر باتری با رادار و چراغ عقب در فلاش ثابت یا در شب و تا 6 ساعت با رادار و چراغ عقب در فلاش روز — همه با دوربین که به طور مداوم در 1080p ضبط می کند.
  • قیمت: 400 دلار

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

درباره ی rf_admin

مطلب پیشنهادی

«آکادمی چتر» فصل 3: پایان توضیح داده شده، به همه سؤالات پاسخ داده شده است

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ، فصل 3 بینگ به پایان رسید …