بلندتر لندروور دیفندر 130 تیز شده، 8 صندلی خواهد داشت

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ،

چه اتفاقی می افتد

لندروور نسخه طولانی تر دیفندر را عرضه می کند.

چرا مهم است

این هشت صندلی، بیشتر از هر رقیبی ارائه خواهد کرد.

خط تولید لندروور دیفندر در 31 می با رونمایی از دیفندر 130، یک نوع بلندتر از این شاسی بلند که در مجموع 8 صندلی دارد، گسترش خواهد یافت.

در حالی که دیفندر 110 چهار در موجود با ردیف سوم صندلی در دسترس است، چیدمان تاشو 2100 دلاری فقط دو صندلی دارد و برای بزرگسالان بسیار تنگ است، ناگفته نماند که در صورت قرار گرفتن فضای بار زیادی را اشغال می کند. چیدمان 130 دارای صندلی های نیمکت سه در ردیف دوم و سوم برای مجموع 8 صندلی خواهد بود، هرچند شرط می بندیم که طرح هفت صندلی نیز ارائه شود.

برخلاف سایر شاسی بلندهای توسعه یافته، طول اضافی ظاهراً به جای فاصله بین دو محور، در پشت محور عقب قرار خواهد گرفت و به دیفندر 130 نسبت های نامناسبی می دهد که برآمدگی عقب بزرگ را بی شباهت به نمونه اخیراً فاش شده نیست. جیپ گرند واگنیر ال. این حداقل باید ردیف سوم را واقعاً جادار کند. در غیر این صورت، دیفندر 130 باید مانند سایر مدل‌های دیفندر به نظر برسد، جدای از یک نشان جدید و گزینه‌های مختلف تریم.

جزئیات دیگری اعلام نشده است، اما دیفندر 130 به احتمال زیاد با موتور چهار سیلندر پایه خودرو عرضه نخواهد شد، بلکه به صورت استاندارد با موتور هیبریدی ملایم توربوشارژ خطی 6 عرضه خواهد شد. V8 فوق‌العاده سوپرشارژر نیز به احتمال زیاد اختیاری خواهد بود. انتظار می رود Defender 130 حق بیمه ای در حدود 5000 دلار نسبت به 110 داشته باشد.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

ما لندروور دیفندر جدید را در خارج از جاده در…


ساعت 28:00

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

درباره ی rf_admin

مطلب پیشنهادی

چرا تعقیب شادی می تواند ما را بدبخت کند؟

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ، اکثر مردم می خواهند برای شاد …