صحنه‌های پس از اعتبار «موربیوس»، توضیح ارتباطات مارول

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ،

خون آشام مارول موربیوس در ماه آوریل وارد سینما شد و جارد لتو را دید که در تلاش برای درمان یک بیماری خونی نادر خود را به موجودی شب تبدیل می کند. اسپین آف مرد عنکبوتی سونی همچنین شامل یک جفت صحنه بعد از اعتبار است که ممکن است طرفداران را متعجب کند که چه چیزی را دیده اند.

این فیلم هم اکنون به صورت دیجیتال قابل اجاره است. در 14 ژوئن در 4K Ultra HD، Blu-ray و DVD در ایالات متحده و 27 ژوئن در بریتانیا منتشر می شود.

«در موربیوس چیز کمی برای تلمبه زدن قلب وجود دارد، زیرا داستان منشأ اجباری هر ایده جالبی را از بین می‌برد و مانند یک قطره پلاسمای نشتی باد می‌کند.» ریچارد ترنهولم از CNET در بررسی خود می گوید. “اگر ممکن است شما را به زحمت بیاندازد، صحنه پس از اعتبارسنجی که بوی ناامیدی می دهد، ته آن به خوبی و واقعاً خراشیده می شود.”

“چقدر ناامید؟” با خوشحالی میپرسی این فیلم در مالکیت دیزنی اتفاق نمی افتد دنیای سینمایی مارولاز آنجایی که سونی تنها مالک حقوق فیلم مرد عنکبوتی و شخصیت‌هایی است که از کمیک‌های اسپایدی (مانند موربیوس و ونوم) سرچشمه گرفته‌اند. دیزنی اجازه دارد از برخی از آنها در فیلم های MCU خود استفاده کند از طریق معامله ویژه با سونی که به مرد عنکبوتی تام هالند اجازه می دهد در کنار انتقام جویان ظاهر شود.

در یک چرخش گیج کننده از وقایع، موربیوس یک شخصیت MCU را در لحظات پایانی خود به پا می کند. بیایید دندان هایمان را درست در چند اسپویلر آبدار فرو کنیم.

spoilers-mcu

اعتبارات میانی 1: کرکس آیه جنون

در پایان فیلم، موربیوس بر برادر جانشین خود که تبدیل به دشمن خون‌آشام شده است، میلو (مت اسمیت) را شکست می‌دهد و بانوی دوست مارتین (آدریا آرجونا) را به یک خون‌آشام تبدیل می‌کند. رول اعتبار! اما لحظه ای بعد، یک پورتال بنفش بر فراز خط افق شهر نیویورک ظاهر می شود. این پارگی در جهان چندگانه برای اولین بار در فیلم Spider-Man: No Way Home به واقعیت های موازی منجر شد و از طریق آن چهره ای آشنا به دنیای موربیوس ظاهر می شود.

این کسی نیست جز آدریان تومز (AKA Vulture با بازی مایکل کیتون) که به بازداشتگاه منهتن منتقل شده است. ما تومز را در مجموعه MCU Spider-Man: Homecoming ملاقات کردیم، جایی که او توسط اسپایدی مورد ضرب و شتم قرار گرفت و در نهایت به زندان افتاد. او در طول آن فیلم هویت پیتر پارکر را کشف کرد، اما ترجیح داد آن را برای خودش نگه دارد.

مایکل کیتون در موربیوس

آدریان تومز، AKA Vulture، ستاره صحنه های اضافی فیلم است.

سونی پیکچرز

او با آرامش مردی که مدت زیادی در دنیای دیوانگی کتاب های مصور زندگی کرده است، می گوید: “امیدوارم غذای اینجا بهتر از مفصل دیگر باشد.”

در یک بخش تلویزیونی، یک گوینده خبر می گوید انتظار می رود تومز فوراً آزاد شود (زیرا او به هیچ جنایتی در این واقعیت محکوم نشده است).

اعتبارات میانی 2: یک رویارویی شوم

موربیوس به یک قرار ملاقات در جایی در صحرای دور افتاده می‌رود، جایی که با تومز ملاقات می‌کند، کسی که به نوعی لباس بیرونی کرکس بالدار کامل خود را به دست آورده است. ساکن سابق MCU نمی داند چگونه در آن جهان قرار گرفت، اما فکر می کند مرد عنکبوتی با آن ارتباط دارد.

کرکس در مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه

کرکس دوباره وارد عمل شده است.

سونی پیکچرز

تومز پیشنهاد می کند که او، موربیوس و چند نفر دیگر با هم متحد شوند و “خوبی انجام دهند.” ظاهراً موربیوس این ایده را جذاب می‌بیند.

این چه لعنتی است؟

اولین صحنه از دو صحنه به عنوان یک همراه عمل می کند هیچ راه خانه و زهر: بگذار قتل عام باشد صحنه‌های اواسط اعتبار، از این نظر که شخصیتی به جهان دیگری فرستاده می‌شود و جابه‌جایی آن‌ها را به نوعی تقصیر اسپایدی می‌داند.

spider-man-no-way-home-df-00994-r-promo

همش تقصیر اوست؟

سونی پیکچرز

که تا حدی درست است. زمانی که دیکتاتور جدول زمانی He Who Remains بود، چندجهانی موازی مختلف آزاد شدند شکست در سری MCU Disney Plus Loki، در حالی که مرد عنکبوتی به طور تصادفی پورت شد دسته ای از شرورهای چندوجهی وارد MCU می شوند در No Way Home زمانی که او طلسم دکتر استرنج را به هم زد تا دنیا هویت مخفی خود را فراموش کند.

صحنه‌های Morbius به نظر می‌رسد که سونی از حق سینمایی خود برای Vulture استفاده می‌کند تا Sinister Six را راه‌اندازی کند: یک گروه کلاسیک از شرورهای Spidey که استودیو سعی دارد از زمان Amazing Spider-Man 2 در سال 2014 به نمایش درآورد. آن فیلم اشاره‌ای به شخصیت شرور داشت. هری آزبورن در حال جمع کردن انبوهی از افراد بد بود، اما موضوع داستان از آنجایی که قرارداد سونی با مارول عملاً به سریال مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز پایان داد و تام هالند MCU Spidey را جایگزین اندرو گارفیلد کرد، قطع شد.

«ما یک تیم را با هم می‌چینیم» چیزی شبیه یک کلیشه پس از اعتبارسنجی در این مرحله است — ما آن را در چندین فیلم اولیه MCU و Joss Whedon’s Justice League.

موربیوس در کدام جهان قرار دارد؟

موربیوس در همان واقعیتی است که فیلم‌های Venom نشان می‌دهد، همانطور که اشاره شوخی موربیوس به ضدقهرمان همزیستی در هنگام تهدید یک آدم‌جذب نشان می‌دهد. توسط کارگردان دانیل اسپینوزا تایید شده است در مصاحبه با CinemaBlend.

یک روزنامه دیلی باگل که در فیلم نگاهی اجمالی دارد، تایید می کند که این جهان یک مرد عنکبوتی دارد، اما او گم شده است. بعید است که توبی مگوایر باشد، زیرا او با آن روبرو شده است نسخه خودش از Venom در مرد عنکبوتی 3. این باعث می‌شود اندرو گارفیلد اسپایدی (که به سونی این امکان را می‌دهد تا در نهایت رشته مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز 2 را انتخاب کند) یا شخص جدیدی باقی می‌ماند. اسپینوزا گفت CinemaBlend ما به زودی یاد خواهیم گرفت که کدام یک است.

Venom در Let There Be Carnage

موربیوس در واقعیت این مرد قرار دارد.

سونی پیکچرز

چرا کرکس به جهان موربیوس منتقل شد؟

شخصیت‌ها در دنیای چندگانه در «نه به خانه» می‌دانستند که پیتر پارکر در واقعیت، مرد عنکبوتی است. تومز این کشف را در مورد MCU Spidey انجام داد، بنابراین او جزو کسانی بود که تحت تأثیر طلسم استرنج قرار گرفتند (مانند Venom در صحنه پس از ساخت فیلم No Way Home). اسپینوزا اشاره کرد که لباس کرکس تومز یکسان نیست به عنوان یکی در Homecoming، اما او موفق شد یکی را با هم بسازد.

screen-shot-2022-02-14-at-10-22-48-am.png

شاید همش تقصیر خودش باشه

استودیو مارول

به آن پرداخته نشد دکتر استرنج در چند جهان جنون، که اوایل این ماه به تهدیدکنندگان حمله کرد.

چه کسی احتمالاً در این Sinister Six حضور دارد؟

به غیر از Morbius، Venom و Toomes، ما نامزدهای زیادی را در دنیای سونی ندیده‌ایم. با این حال، شرورهای کلاسیک اسپایدی راینو و آفتاب پرست (همراه با متحد Spidey و گاهی گربه سیاه) در صفحات اول Daily Bugle در طول فیلم ذکر شده اند.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

چیزهای جدید برای استریم برای می 2022


4:12

کرگدن و گربه سیاه (به هویت غیرنظامی او فلیسیا هاردی) در مرد عنکبوتی شگفت انگیز 2 ظاهر شدند، اما نمی دانیم که آیا آنها همان هایی هستند که در موربیوس به آنها اشاره شده است یا خیر. اسامی روی روزنامه ها فقط می تواند برای طرفداران تخم مرغ عید پاک باشد.

طرفداران به Spidey گارفیلد در No Way Home پاسخ مثبت دادند، بنابراین این امکان وجود دارد که جهان شگفت انگیز Spidey دوباره احیا شود. Espinosa، کارگردان Morbius نیز پیشنهاد کرد که ما در حال حرکت هستیم به سمت یک فیلم Sinister Six.

یا شاید در صورت فلاپ موربیوس همه چیز رها شود.

مرد عنکبوتی موربیوس

این در فیلم نیست

سونی پیکچرز

آیا ما پوستری از مرد عنکبوتی در تریلرهای Morbius ندیدیم؟

چیزی که شبیه نسخه توبی مگوایر از شخصیت بود در پس زمینه ظاهر شد (با خط کشی “قاتل” روی آن) چندگانه تریلرها. این به اکران سینمایی فیلم راه پیدا نکرد (و تصویر مستقیماً از صفحه بارگیری بازی PlayStation Spider-Man پاره شد)، بنابراین به حساب نمی آید.

آن تریلرها همچنین شاهد ملاقات تومز با موربیوس در حین انتقال به زندان بودند، و آخرین تریلر اشاره کرد که آنها مسیرهای عبور در زندان. همه این‌ها نشان می‌دهد که فیلم دچار تغییرات قابل‌توجهی در روند تدوین شده است، که به دور از غیرعادی است، اما ممکن است به دلیل روابط پیچیده بین سونی و مارول و چند جهان‌های مختلف آنها پیچیده‌تر شده باشد.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

درباره ی rf_admin

مطلب پیشنهادی

«آکادمی چتر» فصل 3: پایان توضیح داده شده، به همه سؤالات پاسخ داده شده است

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ، فصل 3 بینگ به پایان رسید …