تخفیف‌های Fire TV از 20 دلار: دستگاه‌های استریمینگ و تلویزیون‌های هوشمند را با قیمتی کمتر جذب کنید

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ،

می توانید دسترسی داشته باشید خدمات پخش برتر از تعدادی دستگاه، اما برای کسانی که از بلندگوهای هوشمند الکسا، نمایشگرهای ویدیویی و سایر ابزارهای هوشمند در سراسر خانه استفاده می‌کنند، گزینه‌های Fire TV از آمازون می‌تواند افزوده‌ای عالی به مجموعه شما باشد. دستگاه های Fire TV آمازون برای همه هستند و در حال حاضر آمازون علامت گذاری شده است Fire TV و Fire TV streamers، از 20 دلار شروع می شود و این زمان مناسبی برای ارتقاء فضای سرگرمی شما است.

مجموعه بزرگ آمازون از Fire TV Sticks راهی ساده برای تبدیل تلویزیون قدیمی خود به تلویزیون هوشمند. در Fire TV Stick Lite در حال حاضر با قیمت 20 دلار موجود است. این گزینه بسیار مقرون به صرفه به شما امکان می دهد با کیفیت HD پخش کنید و با یک کنترل صوتی الکسا ارائه می شود، اما شامل کنترل تلویزیون مانند 25 دلار نمی شود. Fire TV Stick. اگر از طرفداران 4K هستید، می‌توانید از آن استفاده کنید Fire TV Stick 4K یا 4K Max به ترتیب 35 یا 45 دلار. هر دو دارای Dolby Vision هستند، اگرچه فقط Max از Wi-Fi 6 پشتیبانی می کند. و با 70 دلار، می‌توانید با استفاده از الکسا به‌طور کاملاً هندزفری بروید مکعب تلویزیون آتش، که نه تنها پخش جریانی 4K را ارائه می دهد، بلکه مانند 4K Max از قابلیت نمایش زنده تصویر در تصویر نیز بهره می برد و شامل 16 گیگابایت فضای ذخیره سازی است.

اگر به دنبال یک تلویزیون جدید هستید، آمازون آن را منتشر کرده است تلویزیون های برند آمازون، سری Fire TV Omni و سری 4 که هر دو تخفیف خورده اند. شما می توانید یک گیر سری 55 اینچی Omni برای 370 دلار، پس انداز 230 دلار. دارای میکروفون های داخلی است تا بتوانید تجربه هندزفری با الکسا داشته باشید. یا به خانه بیاورید 55 اینچ سری 4 برای 360 دلار هر دو از استریم 4K ultra HD پشتیبانی می‌کنند و در اندازه‌های مختلف با تخفیف‌های مختلف در دسترس هستند، اما از آنجایی که سری 4 شامل میکروفون‌های داخلی نمی‌شود، ممکن است ارزش صرف چند دلار اضافی برای Omni را داشته باشد.

آمازون همچنین تلویزیون های هوشمند برندهای دیگر را با ساخت Fire TV جمع آوری کرده است نشان، توشیبا و پیشگام. چه در حال پخش موسیقی، تماشای فیلم، نمایش و ورزش یا بازی با دوستان باشید، این تخفیف های Fire TV گزینه خوبی برای اکثر خانه ها هستند. می توانید کل مجموعه فروش را در آمازون خریداری کنید.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

درباره ی rf_admin

مطلب پیشنهادی

“ثور: عشق و تندر” — آنچه را که قبل از تماشا باید به خاطر بسپاریم

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ، ثور: عشق و تندرچهارمین فیلم ثور …