اولین عکس «اکو» مارول نشان می‌دهد که Alaqua Cox در سال 2023 به خانه می‌رود

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ،

اکو ضربه خواهد زد دیزنی پلاس در سال 2023، زمانی که اسپین آف مارول شخصیت مورد علاقه طرفداران را با بازی آلاکا کاکس به ریشه های خود بازگرداند.

کاکس نقش مایا لوپز، یک رهبر باند بومی آمریکایی را بازی می‌کند که ناشنوا است و در پایان سال 2021 در سریال Disney Plus Hawkeye به MCU ملحق شد. دیزنی اولین تصویر و کمی اطلاعات بیشتر در مورد سریال اسپین‌آف را در روز سه‌شنبه فاش کرد.

تصویر چیز زیادی نمی دهد – به جز رتبه بندی کف لیفتراک در پس زمینه – اما خلاصه داستان کمی بیشتر به ما می گوید. لوپز باید با گذشته خود در شهر خود روبرو شود، که شامل برقراری ارتباط مجدد با ریشه های بومی آمریکا و در آغوش گرفتن خانواده و جامعه است.

Echo همچنین Chaske Spencer از Wild Indian و The English را بازی می کند. تانتو کاردینال از Stumptown و مارتین اسکورسیزی آینده Killers of the Flower Moon. کودی لایتنینگ از هی، ویکتور! و چهار ورق به باد. Zahn McClarnon و Devery Jacobs از FX’s Reservation Dogs. و چهره آشنا گراهام گرین از 1883، جالوت، و با گرگ می رقصد. تعدادی از کارگردانان و تهیه کنندگان سریال نیز از پیشینه بومی آمریکایی، از جمله میراث ناواهو، بلک فیت و سمینول، و مردم Gunaikurnai استرالیا نیز بخشی از این پیشینه هستند.

در کمیک‌ها، اکو از زمان اولین حضور دردویل در سال 1999 به عنوان یک شخصیت مکمل شناخته می‌شود. او اغلب با یک اثر دست سفید روی صورتش دیده می‌شود، که اشاره به رد خونی دارد که در کودکی و پدرش روی صورتش باقی مانده است. به قتل رسیده است.

فیلمبرداری اکو در آتلانتا آغاز شده است، اما دیزنی هنوز تاریخ دقیق اکران را تایید نکرده است. در همین حال، مجموعه استریم مارول برای سال 2022 شاهد نمایش بعدی She-Hulk و Ms Marvel خواهد بود که به دنبال نمایش اخیر خواهد بود. شوالیه ماه. دیگر نمایش های آینده مارول عبارتند از اسپین آف WandaVision Agatha: House of Harkness و سه انیمیشن جدید: زامبی‌های مارول، مرد عنکبوتی: سال اولی و احیای کارتون محبوب دهه 1990 مردان ایکس.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

درباره ی rf_admin

مطلب پیشنهادی

“ثور: عشق و تندر” — آنچه را که قبل از تماشا باید به خاطر بسپاریم

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ، ثور: عشق و تندرچهارمین فیلم ثور …