گزارش می‌گوید جان واتس از مرد عنکبوتی در حال ساخت نمایشی در حال ساخت جنگ ستارگان است

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ،

Spider-Man: No Way Home به گزارش روز سه شنبه Vanity Fair، جان واتس، کارگردان، در حال کار بر روی نمایشی از جنگ ستارگان است که الهام گرفته از «فیلم های ماجراجویی کلاسیک آمبلین در دهه 80» است. ظاهراً در دوران پس از بازگشت جدای اتفاق می‌افتد ماندالوریان.

Amblin شرکت سازنده آثار کلاسیک دهه 80 مانند ET، Gremlins، The Goonies و Back to the Future است. این فیلم توسط کارگردان افسانه ای استیون اسپیلبرگ، کاتلین کندی (که اکنون رئیس لوکاس فیلم است) و فرانک مارشال (تهیه کننده فیلم های ایندیانا جونز) تأسیس شد.

این اتفاق پس از آن رخ می دهد که طبق گزارش ها واتس از کار خود کناره گیری کرد دنیای سینمایی مارول فیلم سینما چهار شگفت انگیز. او و Spider-Man: Homecoming به گفته Vanity Fair، نویسنده، کریس فورد، خالقان و تهیه کنندگان اجرایی نمایش جنگ ستارگان هستند.

این سریال نامی ندارد، اما ظاهراً با نام رمز “Grammar Rodeo” (که قبلا توسط Discussing Film گزارش شده بود) ساخته می شود – اشاره ای به سال 1996 قسمت سیمپسون ها جایی که بارت و دوستانش از گواهینامه رانندگی جعلی برای اجاره ماشین و رفتن به یک سفر جاده ای استفاده می کنند. ظاهراً یک آگهی بازیگری شامل چهار کودک حدوداً 11 تا 12 ساله بود.

مقاله Vanity Fair همچنین فاش کرد که سریال جاسوسی جنگ ستارگان Andor اواخر تابستان امسال به دیزنی پلاس عرضه خواهد شد. ما احتمالاً به‌روزرسانی‌هایی را در مورد برخی از این نمایش‌ها در کنوانسیون جنگ ستارگان Celebration Anaheim که از 26 تا 29 مه برگزار می‌شود، دریافت خواهیم کرد.

نه لوکاس فیلم و نه دیزنی پلاس به درخواست ها برای اظهار نظر درباره نمایش واتس پاسخ ندادند.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

چیزهای جدید برای استریم برای می 2022


4:12

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

درباره ی rf_admin

مطلب پیشنهادی

چرا افراد بیشتری باید این سنگ علمی تخیلی پنهان را در نتفلیکس تماشا کنند؟

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ، یک نکته کوچک وجود دارد که …