رده ارزان‌تر دیزنی پلاس با تبلیغات تنظیم شده برای محافظت از تصویر خانواده‌پسند آن

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ،

دیزنی پلاس لایه ارزان‌تر و با پشتیبانی از تبلیغات برای محافظت از تصویر مناسب خانواده این سرویس طراحی شده است. این شرکت روز سه‌شنبه گفت که این سرویس هیچگونه تبلیغات مرتبط با سیاست یا مشروبات الکلی را اجرا نخواهد کرد و هنگامی که اواخر امسال در ایالات متحده راه اندازی شد، تبلیغات را از دید کودکان پیش دبستانی دور نگه خواهد داشت.

در زمان راه‌اندازی این ردیف، پروفایل‌هایی که برای بینندگان پیش‌دبستانی تنظیم می‌شوند، تبلیغاتی ندارند و برنامه‌هایی که مخاطبان پیش‌دبستانی را هدف قرار می‌دهند، صرف‌نظر از نمایه‌ای که برنامه را پخش می‌کند، تبلیغات را کنار می‌گذارند. کنترل‌های والدین دیزنی به نمایه‌های پیش‌فرض اجازه می‌دهد که تمام محتوای موجود در سرویس را در بر می‌گیرد، و همچنین نمایه‌های کودکان را که می‌توان بر اساس سن تنظیم کرد.

به گفته این شرکت، اشتراک‌های پشتیبانی شده از طریق تبلیغات دیزنی پلاس نیز به طور میانگین چهار دقیقه تبلیغات در ساعت را هدف قرار خواهند داد. این میزان کمتر از میزان تبلیغاتی است که در شبکه های تلویزیونی سنتی پخش می شود و با به اصطلاح “بار تبلیغات” رقابت می کند. رقیب رده مبتنی بر تبلیغات HBO Max.

دیزنی هنوز قیمتی را برای ردیف پشتیبانی از تبلیغات مشخص نکرده است، همچنین تأیید نکرده است که آیا قیمت اشتراک فعلی و بدون آگهی ثابت می ماند یا خیر. مدیرعامل دیزنی به این موضوع اشاره کرده است ممکن است افزایش قیمت برای ردیف بدون آگهی در راه باشد. در ایالات متحده، اشتراک بدون آگهی دیزنی در حال حاضر 8 دلار در ماه است.

افزودن یک گزینه ارزان‌تر برای دیزنی پلاس، ثبت‌نام را برای افراد حساس به قیمت آسان‌تر می‌کند، به خصوص که تورم کیف پول مصرف‌کنندگان را فشرده می‌کند و پس از افزایش رتبه‌های خدمات استریم، تعداد افرادی که باید به بودجه ماهانه خود اضافه کنند، افزایش یافته است. خدماتی که سطحی با پشتیبانی از تبلیغات ارائه می‌دهند که ارزان‌تر (یا حتی رایگان) است، در حال تبدیل شدن به استاندارد صنعت هستند، حتی نتفلیکس پس از سالها رد این ایده، یکی را دنبال می کند.

این خبر پیشتر توسط وال استریت ژورنال و ورایتی گزارش شده بود.

بیشتر بخوانید: دیزنی پلاس: چه زمانی و چگونه می توان ابدیت ها، قرمز شدن و هر چیز دیگر را پخش کرد

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

درباره ی rf_admin

مطلب پیشنهادی

چرا افراد بیشتری باید این سنگ علمی تخیلی پنهان را در نتفلیکس تماشا کنند؟

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ، یک نکته کوچک وجود دارد که …