با خرید 2 محصول مک، یک بسته رایگان Stranger Things Fanny دریافت کنید

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ،

قسمت اول فصل آخر Stranger Things بازمی گردد 27 می. و در حالی که سریال رو به پایان است، هنوز راه هایی برای نشان دادن عشق خود به سریال وجود دارد. در حال حاضر، هر کسی که دو یا بیشتر بخرد محصولات Mac x Stranger Things، به طور خودکار یک بسته fanny رایگان با الهام از Hawkins High دریافت می کند.

مشخص نیست که این قرارداد چه زمانی به پایان می رسد، اما ممکن است هفته آینده باشد. در طول این پیشنهاد چیزهای زیادی وجود دارد که ارزش آن را دارد که به عنوان طرفدار Strangers Things و لوازم آرایش انتخاب شود. با 31 دلار، می توانید یک پالت سایه چشم چشمگیر با الهام از آن تهیه کنید کلاس هاوکینز 1986. اما، اگر مایل به مخالفت با دانه هستید و آن را انجام دهید رنگ های خالی، پس این مجموعه 45 دلاری برای شما مناسب است. برس های آرایش، رژگونه و رنگ های لب نیز در این مجموعه گنجانده شده است. ایده خوبی است تا زمانی که می توانید انبار کنید، زیرا این جفت شدن Mac و Stranger Things در نوع خود بی نظیر است.

اگر ترجیح می‌دهید Mac Cosmetics خود را از سایر خرده‌فروش‌ها تهیه کنید، می‌توانید این مجموعه را نیز تهیه کنید هدف و فوق العاده زیبایی. این فقط به نوع معامله ای که می خواهید بستگی دارد. در Mac Cosmetics، می‌توانید کمتر از 65 دلار برای دریافت پک فننی هزینه کنید و همه چیز در دسترس است. در Target، باید 65 دلار برای به دست آوردن معامله خرج کنید، اما برخی از موارد، مانند پالت چشم Void، در دسترس نیستند. در Ulta Beauty، انتخاب محصول مشابه Mac Cosmetics است، اما وقتی آن را به سبد خرید اضافه کردید، کیف را با خرید 65 دلاری و یک عدد رژ لب Mac Love Me با قیمت 12 دلار (28 دلار پس انداز) دریافت خواهید کرد.

اگر علاقه مند به آرایش Stranger Things هستید، آن را در حالی که می توانید در Mac Cosmetics یا هر یک از این خرده فروشان تهیه کنید.

بیشتر بخوانید: Stranger Things فصل 4: آنچه را قبل از تماشا باید به خاطر بسپارید

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

درباره ی rf_admin

مطلب پیشنهادی

«آکادمی چتر» فصل 3: پایان توضیح داده شده، به همه سؤالات پاسخ داده شده است

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ، فصل 3 بینگ به پایان رسید …