Spotify در حال آزمایش ویژگی جدیدی است که به برخی از هنرمندان اجازه می دهد NFT ها را تبلیغ کنند

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ،

برنامه پخش موسیقی Spotify در حال آزمایش ویژگی جدیدی است که به هنرمندان اجازه می دهد تا خود را تبلیغ کنند NFT ها Spotify در صفحه پروفایل هنرمند خود روز دوشنبه گفت. تنها کاربران منتخب اندروید در ایالات متحده به ویژگی جدید در حین آزمایش دسترسی خواهند داشت.

یکی از سخنگویان اسپاتیفای به CNET گفت: «Spotify در حال اجرای آزمایشی است که در آن به گروه کوچکی از هنرمندان کمک می‌کند تا پیشنهادات NFT شخص ثالث موجود خود را از طریق پروفایل‌های هنرمندان خود تبلیغ کنند.

Spotify چند هنرمند را برای آزمایش این ویژگی جدید انتخاب کرد. شنوندگان در گروه آزمایشی می‌توانند برخی از NFT‌های هنرمند را در صفحه نمایه هنرمند پیش‌نمایش کنند و اگر بخواهند درباره NFT بیاموزند یا بخرند، به یک بازار NFT خارجی پیوند داده می‌شوند. Spotify هیچ هزینه ای را به عنوان بخشی از آزمایش اعمال نمی کند.

اسپاتیفای گفت این آزمایش بخشی از تلاش های آن برای تعمیق ارتباط بین هنرمندان و طرفداران است. این آزمایش همچنین پاسخی به درخواست‌های شرکای صنعتی این شرکت است.

سایر شرکت های دیجیتال نیز در حال آزمایش NFT هستند. اینستاگرام اخیراً شروع به آزمایش ویژگی کرد که به برخی از سازندگان آمریکایی اجازه می‌دهد NFT‌ها را در این پلتفرم به اشتراک بگذارند، در حالی که توییتر شروع به این امکان کرد. توییتر آبی مشترکین از NFT به عنوان تصاویر نمایه خود استفاده می کنند ژانویه.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

اینستاگرام شروع به آزمایش NFT کرد، فیس بوک در حال خاموش شدن است…


1:21

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

درباره ی rf_admin

مطلب پیشنهادی

زمانی که من خواب چند فازی را امتحان کردم و ذهنم را از دست دادم

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ، ساعت 3 صبح است، نمی دانم …