دوست خزدار خود را با PetSmart’s 2 بخرید، 1 50% تخفیف دریافت کنید

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ،

اگرچه ممکن است نیازی به بهانه دیگری برای لوس کردن دوست پشمالو خود نداشته باشید، به هر حال ما برای شما یکی داریم.

در حال حاضر در PetSmart، وقتی هر دو غذا یا اسباب بازی برای سگ یا گربه خود می‌خرید، سومی را با 50 درصد تخفیف دریافت خواهید کرد. لازم نیست سه محصول یکسان باشد، بنابراین با خیال راحت می توانید آن را با هم ترکیب کنید، اما این تخفیف همیشه برای کالای با کمترین قیمت اعمال می شود. این تبلیغات در تمام طول ماه اجرا می شود و در ساعت 7:30 صبح به وقت شرقی در 6 ژوئن منقضی می شود، بنابراین شما زمان زیادی برای خرید دارید.

مهم نیست برای چه نوع حیوان خانگی خریداری می کنید، مطمئناً در این فروش چیزی را پیدا خواهید کرد که آنها دوست خواهند داشت. اگر شما و توله سگتان از هوای گرم در پارک سگ لذت می برید، می توانید این بادوام را انتخاب کنید 12 دلار کنگ فلایر برای بازی های بی پایان واکشی یا اگر می‌خواهید به گربه‌هایتان چیزی بدهید تا وقتی بیرون از خانه هستید، آنها را سرگرم کند، می‌توانید این را بگیرید. توپ درمان پازل Nerf فقط با 13 دلار غذاهای خوشمزه زیادی نیز مانند اینها در فروش وجود دارد رفتارهای تند و سریع ماهی قزل آلا. نه تنها توله سگ شما آنها را دوست خواهد داشت، بلکه سرشار از مواد مغذی است که به تقویت پوست سالم کمک می کند.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

درباره ی rf_admin

مطلب پیشنهادی

اینستاگرام محتوای مربوط به سقط جنین را زیر سوال می برد

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ، بکا ریا تاکر عکسی از کیک …