پایان «محدوده بیرونی» توضیح داده شد و به همه سؤالات شما پاسخ داده شد

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ،

پرایم ویدیو‘s محدوده بیرونیبا بازی جاش برولین و ایموجن پوتس، بالاخره چند راه حل برای جعبه پازل خود در فصل اول فاش کرد. وسترن علمی-تخیلی یک معمای پرش در زمان را با محوریت خانواده ابوت و مزرعه آنها، جایی که می توان یک سوراخ بی ته در یکی از مراتع پیدا کرد، راه اندازی کرد.

واقعا سوراخ چیست؟ هویت واقعی پاییز چیست؟ آیا رویال مربوط به گذشته است؟ بیایید به تمام این سوالات و بیشتر در بخش اسپویلر زیر شیرجه بزنیم.

بیشتر بخوانید: Ozark Finale: پایان قطبی فصل 4 توضیح داده شد

شادی در گذشته

در قسمت ماقبل آخر (قسمت 7)، معاون کلانتر جوی تصادفاً با سنگ بزرگی که با نماد شرکت معدنی رویال مشخص شده است برخورد می کند. جوی به دنبال ردی از ماده سیاه متصل به فضای خالی وارد جنگلی می شود.

از سوی دیگر، او در گذشته ظاهر می شود، جایی که ازدحام گاومیش کوهان دار وحشی در مقابل او جاری است. او از دور متوجه تپه ها می شود و متوجه می شود که دیگر در کانزاس نیست.

در قسمت بیرونی آمازون پرایم ویدیو، جاش برولین یک دامدار است که برای سرزمین و خانواده‌اش مبارزه می‌کند و یک راز احتمالاً فراطبیعی را در بیابان وایومینگ کشف می‌کند.

جاش برولین یک دامدار است که برای سرزمین و خانواده‌اش مبارزه می‌کند و یک راز احتمالاً فراطبیعی را در بیابان وایومینگ کشف می‌کند.

ریچارد فورمن/پرایم ویدئو

راز بزرگ سلطنتی رویال

همچنین در قسمت 7، ما به داستان آنچه در گذشته رویال رخ داده است، می پردازیم. رویال در حالی که خلأ را به پسرش پری نشان می دهد، دلیل فرار او را در کودکی فاش می کند.

رویال 9 ساله در حین سفر شکار به طور تصادفی به سینه پدرش شلیک کرد. رویال که نمی‌توانست پدرش را به خانه بکشاند آرزو کرد کاش می‌توانست ناپدید شود… و رویای او به حقیقت پیوست. رویال خلاء را کشف کرد و راه فرار خود را در پیش گرفت. همه اینها در سال 1886 اتفاق افتاد. وقتی او از چاله بیرون آمد، به آینده سفر کرده بود، تا سال 1968.

پس از شنیدن این، پری، در جستجوی همسر گمشده خود ربکا، به داخل سوراخ می پرد – اما شگفت زده! این بار سوراخ بسته می‌شود و حلقه‌ای از گرد و غبار قرمز در پی آن باقی می‌ماند.

امی ربکا را پیدا می کند، سپس گم می شود

در حالی که رت تلاش می‌کند تا بازی رودئو را برنده شود، امی کنار مادربزرگش را ترک می‌کند و به طور تصادفی با یک کشف خیره‌کننده مواجه می‌شود: ربکا. مادر از دست رفته او بازگشت معجزه آسایی دارد و امی را برای در آغوش گرفتن حماسی فرا می خواند.

امی می پرسد که ربکا در این مدت کجا بوده است و ربکا با حالتی مرموز می گوید: “من مجبور شدم مخفی شوم.”

قبل از اینکه توضیح مناسبی بدهد، او امی را به وحشت مادربزرگ سیسیلیا دور می کند.

کابوی نوح تیلرسون کامیون قرمز رنگ خود را رانندگی می کند.

نوح رید در نقش بیلی تیلرسون.

پرایم ویدیو

لوک طلا می زند

وقتی کشف می‌کند که سوراخ بسته شده است، پسر ارشد تیلرسون به اندازه‌ای حفره جدید حفر می‌کند تا پودر سیاهی را پیدا کند که با شکل فیزیکی زمان ارتباط دارد. تلاش های او نتیجه می دهد و کلید برنامه های پول سازی خود را پیدا می کند. آیا این می تواند شروع شرکت معدن باشد؟ شاید — تا زمانی که بتوانند گله های گاومیش کوهان دار را از هجوم به گذرگاه هایی که قفل می کنند باز دارند.

پاییز امی است، امی پاییز است

آها! سرانجام با هویت واقعی رودخانه های پاییز آشنا می شویم. به لطف زخمی که هم او و هم امی روی پیشانی خود دارند، رویال نقاط را به هم وصل می کند و متوجه می شود که قصد قتل نوه خود را داشته است. پاییز می گوید که هیچ خاطره ای از زندگی خود قبل از 9 سالگی ندارد. تصادفی نیست که امی نیز 9 ساله است. آیا ربکا او را در جستجوی پری از سوراخ می برد؟ این یک احتمال است

rnge-s1-ut-105-210719-forric-00046rc

پاییز و اعضای فرقه‌اش در معدن در آینده.

استودیو آمازون

آینده چه چیزی در انتظار شماست؟

سوالات زیادی باقی مانده است که باید به آنها پاسخ داده شود، از جمله اینکه خود سوراخ چگونه کار می کند. در حالی که برخی از کسانی که وارد آن می شوند در آینده ظاهر می شوند، برخی دیگر به گذشته فرستاده می شوند. پری معتقد است که سوراخ شما را به جایی می برد که باید بروید، که یک “طرح” وجود دارد.

کوه

یادت هست که کوه ناپدید شد؟ مصادف با پاییز و دست دادن سلطنتی بود. اکنون که می دانیم آنها با هم مرتبط هستند و در زمان جابه‌جایی، شاید شاهد تغییرات بیشتری در زمین باشیم (اگرچه در قسمت اول با دست دادن آنها به ظاهر هیچ اتفاقی نمی‌افتد). شاید آن کوه برای لحظه ای به آینده از راه دور منتقل شده است.

ربکا از چه کسی فرار می کرد؟

پاییز در ابتدا پول نقد زیادی را به همراه دارد و بعداً از یک خیر مرموز از طریق تلفن وجوه بیشتری می طلبد. ممکن است احزاب دیگری در پس‌زمینه کار کنند که ما هنوز با آن‌ها روبرو نشده‌ایم، و آنها ممکن است ارتباطی با ناپدید شدن ربکا داشته باشند.

نقاشی یک کودک از بیش از دوازده نفر با لباس های آبی و زرد.

نقاشی امی از آنچه به نظر او بهشت ​​به نظر می رسد به طرز عجیبی شبیه به معدن در آینده است.

استودیو آمازون

اون فرقه مزاحم

در نهایت، پاییز رهبر فرقه ای در آینده است که اعضای آن لباس های زرد رنگ می پوشند. در حالی که واضح است که آنها مشتاق استخراج پودر سیاه هستند، نقشه های بزرگ آنها راز دیگری است که منتظر کشف شدن است. در قسمت اول، امی به شکلی رمزآلود تصویری از آنچه فکر می‌کند بهشت ​​به نظر می‌رسد را ترسیم می‌کند، و به طور قابل توجهی شبیه معدن و اعضای فرقه در آینده است. اتفاقی؟

هیچ صحبتی در مورد تمدید شدن Outer Range برای یک فصل دیگر وجود ندارد، و متأسفانه بررسی ها مطلوب به ترکیبی بوده است. اسرار علمی-تخیلی Trippy در حال حاضر بسیار خشمگین هستند (چه زمانی نبوده اند؟)، پس بیایید امیدوار باشیم که فصل دیگری از خلا خارج شود تا به پایان دادن به پایان ها کمک کند.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

درباره ی rf_admin

مطلب پیشنهادی

“ثور: عشق و تندر” — آنچه را که قبل از تماشا باید به خاطر بسپاریم

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ، ثور: عشق و تندرچهارمین فیلم ثور …