تا 14 زبان را با 300 دلار تخفیف برای عضویت مادام العمر Babbel مسلط کنید

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ،

چه یک مسافر جهان باشید یا یک یادگیرنده مادام العمر، انتخاب یک زبان جدید می تواند از نظر فکری محرک و سرگرم کننده باشد. گاهی اوقات ممکن است برای دوره های آموزشی در مدرسه یا یک فرصت شغلی خاص نیز لازم باشد. از آنجایی که افراد زیادی در سراسر جهان به صورت دیجیتالی با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند، می تواند برای هر کسی، صرف نظر از علایق شما، مهارت مهمی باشد. اینجاست که بابل وارد می شود.

نرم افزار آموزش زبان Babbel با 14 دوره زبان و بیش از 10000 ساعت محتوا، قصد دارد کوتاه ترین مسیر برای مکالمات واقعی باشد. بابل است یکی از برنامه های یادگیری زبان مورد علاقه CNET در سال 2022، به خصوص اگر می خواهید یک تجربه مدرسه ای داشته باشید. اکنون تا 18 می، می توانید اشتراک مادام العمر نرم افزار آموزش زبان Babbel را با تنها 199 دلار در StackSocial، 300 دلار تخفیف از قیمت معمول دریافت کنید.

نرم افزار زبان گسترده Babbel شامل اسپانیایی، فرانسوی، ایتالیایی، آلمانی، روسی، سوئدی، اندونزیایی، پرتغالی و غیره است. درس ها کوتاه و دقیق هستند و به شما امکان می دهند در فواصل 10 تا 15 دقیقه ای تمرین کنید که می تواند در هر برنامه ای قرار گیرد. موضوعات زندگی واقعی شامل سفر، خانواده، تجارت، غذا و موارد دیگر است. همچنین سطوح مختلف مهارتی از مبتدی تا پیشرفته در دسترس است، بنابراین برنامه می تواند با پیشرفت شما همراه با شما رشد کند.

مجموعه ای از زبان هایی که می توانید با Babbel یاد بگیرید.

چت کردن

استفاده از فناوری تشخیص گفتار به شما بازخورد فوری در مورد تلفظ می دهد تا نه تنها خواندن و نوشتن، بلکه گوش دادن و صحبت کردن را نیز یاد بگیرید. همچنین جلسات بررسی شخصی را برای تقویت آموخته های خود دریافت خواهید کرد. این برنامه در دستگاه های دسکتاپ و موبایل کار می کند. و اگرچه در بیشتر مواقع به اینترنت نیاز است، یک حالت آفلاین نیز وجود دارد که می‌توانید بدون Wi-Fi به دوره‌ها، درس‌ها و نظرات دسترسی داشته باشید، البته تا زمانی که آنها را از قبل دانلود کنید. Babbel همچنین پیشرفت شما را در دستگاه‌های شما همگام‌سازی می‌کند تا بتوانید از هر جایی که راحت‌تر است به داخل بپرید.

مسلط شدن به یک زبان جدید راهی عالی برای درگیر ماندن در یادگیری است و مهارت های قابل انتقالی که به دست می آورید می تواند درهای زیادی را برای اوقات فراغت، کار و فراتر از آن بگشاید. توجه داشته باشید که در حالی که می توانید به هر تعداد دستگاهی که می خواهید به این برنامه دسترسی داشته باشید، این پیشنهاد اشتراک فقط برای کاربران جدید در دسترس است.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

درباره ی rf_admin

مطلب پیشنهادی

چرا تعقیب شادی می تواند ما را بدبخت کند؟

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ، اکثر مردم می خواهند برای شاد …