با عرض پوزش، «Top Gun: Maverick» در تاریخ 24 مه در سینماها پخش نخواهد شد.

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ،

فیلم Top Gun: Maverick قرار است در تاریخ 24 ماه مه در سینماها اکران شود و در حال حاضر نقدهای درخشانی را جمع آوری کرده است. اما همه‌گیری COVID-19، با اختلالات عمیق خود در هنجارهای اکران فیلم، سردرگمی زیادی را در مورد مدت زمانی که طرفداران باید منتظر بمانند تا یک فیلم جدید به یک سرویس پخش برسد، ایجاد کرده است.

Top Gun: Maverick کجا پخش خواهد شد؟

تاپ گان: ماوریک انتظار می رود برای اولین بار استریم در پارامونت پلاس. پخش این فیلم توسط پارامونت پیکچرز انجام می‌شود که متعلق به همان شرکت مادری پارامونت پلاس است.

تاریخ انتشار پخش جریانی Top Gun: Maverick چه زمانی است؟

پارامونت هنوز تاریخ انتشار استریم دنباله Top Gun را تایید نکرده است. اما درک عملکرد گذشته این شرکت می‌تواند به حدس‌های آگاهانه درباره زمانی که برای پخش در دسترس خواهد بود کمک کند.

برای فیلم‌های مشابه تاپ گان، پارامونت حداقل 45 روز به آن‌ها مهلت داده است که به طور انحصاری در سینماها حضور داشته باشند تا آنها را برای پخش در پارامونت پلاس در دسترس قرار دهد. اگر Top Gun: Maverick از یک جدول زمانی 45 روزه پیروی کند، تقریباً در 9 ژوئیه برای پخش جریانی در دسترس خواهد بود.

اما پارامونت فیلم ها را برای پخش مانند ساعت در دسترس قرار نمی دهد. Jackass Forever که در ماه فوریه در سینماها اکران شد، تقریباً دقیقاً 45 روز پس از اکران در سینماها در پارامونت پلاس فرود آمد و شهر گمشده مارس نیز همین کار را کرد. اما یکی دیگر از فیلم‌های اخیر پارامونت – Scream که اواخر سال گذشته در سینماها اکران شد – تقریباً یک هفته بیشتر طول کشید و حدود 53 روز طول کشید.

و پارامونت ممکن است تصمیم بگیرد که Top Gun: Maverick را برای مدت طولانی تری در سینماها نگه دارد، زیرا این یک فیلم با بودجه کلان و به سبک پرفروش است. این فیلم‌های موسوم به «قطب خیمه» بیش از سایر فیلم‌ها به موفقیت باکس آفیس متکی هستند. برخی از توزیع‌کنندگان رقیب در حال حاضر همین کار را با میله‌های خود انجام می‌دهند: دیزنی بیش از دو ماه است که فیلم‌های مارول را فقط در سینماها نگه می‌دارد، تقریباً تا زمانی که فیلم‌های انحصاری سینما قبل از همه‌گیری ادامه داشتند.

آیا پخش جریانی «رایگان» خواهد بود؟

پارامونت پلاس هرگز برای تماشای یک فیلم در سرویس خود هزینه اضافی دریافت نکرده است. و حتی با وجود اینکه دارای دو سطح متفاوت است، هرگز فیلمی را پشت سطح عضویت با قیمت بالاتر، “paywalled” نمی کند.

با این حال، پارامونت پلاس به اشتراک پولی نیاز دارد، بنابراین هیچ چیز در این سرویس به معنای واقعی کلمه رایگان نیست – مگر اینکه زمانی که در یک آزمایش رایگان ثبت نام کرده اید، آن را تماشا کنید. Paramount Plus یک استاندارد آزمایشی رایگان هفت روزه را برای همه اعضای جدید ارائه می دهد.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

تصاحب آمازون MGM برای Prime Video بزرگ است — اما نه…


3:34

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

درباره ی rf_admin

مطلب پیشنهادی

چرا تعقیب شادی می تواند ما را بدبخت کند؟

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ، اکثر مردم می خواهند برای شاد …