متأسفیم، ناسا دریچه مخفی روی مریخ ندید

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ،

این داستان بخشی از به مریخ خوش آمدید، مجموعه ما در حال کاوش در سیاره سرخ.

میدونی چی دوست دارم؟ اثبات قطعی حیات بیگانه در مریخ. به من هیولاهای شاخک بدهید، تمدنی از موجودات فضایی که در پناهگاه های زیرزمینی زندگی می کنند. فانتزی های علمی تخیلی من را به واقعیت تبدیل کنید. تصویر اخیر مریخ نورد کنجکاوی ناسا از یک صخره عجیب در سیاره سرخ به گمانه زنی های جالبی منجر شده است، اما دلیلی بر فعالیت بیگانگان نیست. درات

سنگ های مسخره مریخ چاشنی زندگی برای من هستند و این یکی لذت بخش است. من سه‌شنبه در یک بحث حذف شده در Reddit با آن برخورد کردم و پرسیدم چه چیزی ممکن است باعث ایجاد یک بریدگی درگاه مانند در کنار یک تپه مریخ شده باشد. این منظره از مجموعه ای از تصاویر خام گرفته شده توسط دوربین نصب شده بر دکل کنجکاوی در 7 می گرفته شده است.

نمای موزاییکی مریخ از کنجکاوی، «دریچه» را در متن قرار می دهد.

ناسا/JPL-Caltech/MSSS/دایره قرمز توسط آماندا کوزر/CNET

UFO of Interest، یوفو شکن، تصویر چیزی را که به نظر می رسد “ورودی به یک تونل زیرزمینی مخفی” است، با به اشتراک گذاشتن یک نگاه گسترده تر به مناظر، مقابله کرد. “با تماشای آن در بافت به عنوان بخشی از کل موزاییک، می‌توانیم آن طاقچه کوچک را در یک صخره با سایر بلوک‌ها، شکستگی‌ها، اشکال و سایر ویژگی‌های فرسایشی در سراسر آن صخره ببینیم.” UFO of Interest روز چهارشنبه توییت کرد.

تصاویر مریخ می توانند مشکل ساز باشند. به طرز عجیبی فرسایش یافته است سنگ می تواند شبیه یک ماهی باشد. یک صخره با نور پس زمینه می تواند شبیه به مشخصات یک چهره. عکس‌های برش‌خورده و نماهای بزرگ‌نمایی شده می‌توانند ویژگی‌های کوچک را بزرگ جلوه دهند. اگر سایه‌ها از زاویه‌ای دیگر می‌افتند، ممکن است «درگاه» کاملاً غیرقابل توجه باشد.

این به معنای جلوگیری از لذت یافتن صخره‌های عجیب‌شکل و ویژگی‌های چشم‌انداز در مریخ نیست. ما قطعا باید از آن لذت ببریم ترک های باسن و باغ های ذن و قوس های عجیب و غریب. اما شاید جادویی ترین چیز این است که ما یک ربات چرخدار داریم که در دهانه گیل در حال چرخیدن است و عکس هایی از دنیایی دیگر به تصویر می کشد.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

درباره ی rf_admin

مطلب پیشنهادی

زمانی که من خواب چند فازی را امتحان کردم و ذهنم را از دست دادم

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ، ساعت 3 صبح است، نمی دانم …