فروش روز پدر Moment’s باعث صرفه جویی در قاب، لنز، کیف و موارد دیگر می شود

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ،

تقریباً یک ماه دیگر روز پدر فرا می‌رسد، و با آن فشار می‌آید تا هدیه‌ای عالی پیدا کنید تا نشان دهید به پدر اهمیت می‌دهید. کراوات‌ها و وسایل گلف هر سال زیاده‌روی می‌شوند، و عملاً هر پدری غرق در باربیکیو می‌شود.

امسال، از حد انتظار خارج شوید و به پدر کمک کنید تا ماجراجویی جدیدی را با وسایل هیجان انگیز برای گرفتن همه چیزهایی که مهم‌تر است آغاز کند. لحظه داشتن فروش روز پدر است پر از معاملات در سراسر فروشگاه. اکنون می‌توانید کل تخفیف‌های لوازم جانبی موبایل، فیلترها و لنزهای دوربین، حفاظت فنی، وسایل سفر و موارد دیگر را خریداری کنید.

برای مطالعه شما، لحظه حتی یک راهنمای هدیه روز پدر 2022، برای کمک به شما در سفر خرید خود. با ابزارها و لوازم جانبی مفیدی مانند شخصیت پدرتان به او نشان دهید که چقدر اهمیت دارد قاب برای دستگاه های آیفون، سامسونگ و پیکسل، که تا 99 سنت تخفیف دارند.

به علاوه، قیمت لنزهای تلفن همراه Moment نیز کاهش یافته است، از جمله 18 میلی متر عرض، آنامورفیک شراره آبی، ماکرو سری M و چشم ماهی 14 میلی متر لنزها و اگر گرفتن لحظه چیزی است که به قلب پدر عزیز نزدیک و عزیز است، شما می توانید پیدا کنید دوره های آنلاین پوشش عکاسی و حتی فیلمسازی (همراه با ایجاد یک کسب و کار، تدوین و موارد دیگر) با قیمت کمتر از 20 دلار به فروش می رسد.

برای آن دسته از شما که پدرانی دارید که اغلب سفر می کنند، یکی از Moment’s را در نظر بگیرید کوله پشتی یا تسمه های دوربین. برای کیف ها تخفیف هایی تا 50 دلار وجود دارد. به‌علاوه، می‌توانید 15 درصد اضافی در خرید کیف، زنجیر و سایر سازمان‌دهندگان با کد صرفه‌جویی کنید کیسه های فنری در پرداخت

تعداد زیادی تخفیف عالی دیگر نیز وجود دارد، مانند فیلترهای لنز با تخفیف 15 درصدی با کد فیلترهای فنری هنگام تسویه حساب، اما به خاطر داشته باشید که در هر سفارش فقط می توانید از یک کد استفاده کنید، بنابراین سبد خرید خود را بر اساس آن بسازید. بابا می‌تواند شما (و هوشیاری‌تان) را با خود به هر کجا که می‌رود، با کارکرد شیکی که می‌توانید در حال حاضر از Moment به فروش برسانید، ببرد.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

درباره ی rf_admin

مطلب پیشنهادی

WWE Money in the Bank 2022: Start Times, How to Watch, Match Card and Peacock

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ، آخرین پرداخت به ازای هر ویو …