این جاکلیدی چراغ قوه کوچک تخفیف دار را با کمتر از 5 دلار بگیرید

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ،

همه ما آن لحظه را داشته‌ایم، وقتی که چراغ‌های ایوان خاموش هستند، در تاریکی برای پیدا کردن سوراخ کلید تلاش کرده‌ایم. یا مجبور شدیم در خیابان پارک کنیم و در تاریکی به سمت در برویم. یا حتی شبانه چیزی را در کف یا حیاط انداخته و برای یافتن دوباره آن تلاش می‌کند. هر شرایطی که باشد، همه ما هر از گاهی به نور اضافی نیاز داریم.

دفعه بعد، با جاکلیدی چراغ قوه جیبی کوچک انرجایزر. این دقیقاً روی حلقه کلید شما قرار می گیرد و با کوپن روی صفحه آمازون، می توانید 50٪ تخفیف اضافی را در قیمت پایین صرفه جویی کنید و مجموع خود را به 4.50 دلار کاهش دهید.

این جاکلیدی Energizer جمع و جور است و فضای کمی را اشغال می کند. و به دلیل ساختار فلزی، بادوام است و می تواند از قطره ای به ارتفاع یک متر دوام بیاورد. حتی در برابر آب نیز مقاوم است، بنابراین در صورت لزوم می توانید آن را در زیر باران بیرون بکشید. استفاده از چراغ قوه LED 20 لومن با قابلیت روشن و خاموش کردن سریع فناوری لمسی آسان است، زیرا لحظه ای که انگشت شما سنسور را ترک می کند، خاموش می شود و در زمان هایی که بیشتر به آن نیاز دارید، در عمر باتری گرانبها صرفه جویی می شود. به‌علاوه، روی Energizer اجرا می‌شود، بنابراین می‌توانید به آن اعتماد کنید تا ادامه دهد و ادامه دهد.

اگر به کمی ایمنی بیشتر نیاز دارید، یا می‌خواهید مطمئن شوید که عزیزانتان هرگز از دست یاری برای روشن کردن راه بی بهره نخواهند بود، این جاکلیدی کم‌هزینه افزودنی عالی به یک بسته مراقبتی است.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

درباره ی rf_admin

مطلب پیشنهادی

چرا تعقیب شادی می تواند ما را بدبخت کند؟

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ، اکثر مردم می خواهند برای شاد …