با این اشتراک 1 ساله 39 دلاری هشدارهای پرواز ارزان را دریافت کنید

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ،

یافتن معاملات خوب برای بلیط هواپیما می تواند مانند جستجوی سوزن در انبار کاه باشد. TravelHacker کارها را برای شما انجام می دهد، پروازها را تا زمانی که یک معامله مربوطه به نتیجه برسد، بررسی می کند، سپس اطلاعات را برای شما ارسال می کند تا بتوانید پرواز خود را رزرو کنید. در زمان و انرژی خود در شکار خود صرفه جویی کنید و برای یک سال ثبت نام کنید اشتراک حق بیمه TravelHacker فقط با 39 دلار، 84 درصد پس انداز. این پیشنهاد از هم اکنون تا چهارشنبه 18 می در دسترس است.

TravelHacker کاهش قیمت ها را در سراسر جهان رصد می کند، سپس بر اساس معیارهای جستجوی شما، از طریق برنامه به شما هشدار می دهد و جزئیات را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید پروازهای ارزان به مقصد یا از مقصدی که انتخاب می کنید رزرو کنید. می توانید هشدارهای مسیر و منطقه نامحدود ایجاد کنید – فقط تنظیمات برگزیده خود را تنظیم کنید و آن را فراموش کنید تا زمانی که اعلان دریافت کنید.

به طور متوسط، کاربران به ازای هر پرواز رزرو شده، بین 200 تا 500 دلار صرفه جویی می کنند. پس از دریافت هشدار، می توانید از طریق وب سایت هایی مانند Skyscanner، Kiwi یا Google Flights رزرو کنید. TravelHacker علاوه بر یافتن ارزان ترین پروازها، شما را در مورد محدودیت های سفر و وضعیت بازگشایی در بیش از 3800 فرودگاه در 124 کشور به روز نگه می دارد.

اگر اغلب سفر می کنید و ترجیح می دهید برای یک اشتراک مادام العمر در TravelHacker، می توانید این کار را با 149 دلار انجام دهید. شایان ذکر است که برخی از کاربران هنگام استفاده از این برنامه با اشکالات جزئی مواجه شدند، اما اکثر بررسی ها نشان می دهد که معاملات بلیط هواپیما خوب بوده است. و با قیمتی به این پایین، می‌تواند سرمایه‌گذاری مناسبی برای مسافری که از بودجه‌اش آگاه است باشد.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

درباره ی rf_admin

مطلب پیشنهادی

زمانی که من خواب چند فازی را امتحان کردم و ذهنم را از دست دادم

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ، ساعت 3 صبح است، نمی دانم …