بهترین زنگ های ویدیویی ارزان برای سال 2022

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ،

این که آیا شما نگران دزدان دریایی ایوان، می خواهید به افراد تحویل دهنده کمک کنید تا بسته ها را در مکان مناسب تحویل دهند یا فقط امیدوارند که در نیمه شب به راکون های محله که در ایوان شما کاوش می کنند نگاه کنند، دوربین های زنگ ویدیویی می توانند مجموعه ای از نگاه های اضافی را در ورودی شما به شما نشان دهند.

اما زنگ‌های ویدیویی می‌توانند گران باشند – به خصوص اگر به ویژگی‌های برتر مانند تشخیص چهره و ردیابی رادار می‌خواهید. خوشبختانه، دوربین‌های زنگ درب جامد در حدود یک سال گذشته با قیمت کمتر از 100 دلار ظاهر شده‌اند. اگر به دنبال یک زنگ ویدیویی عالی و ارزان هستید، دیگر به دنبال آن نباشید، زیرا اینها بهترین های موجود در بازار هستند.

کریس مونرو / CNET

Wyze دومین زنگ ویدیوی خود را در سال 2022 راه اندازی کرد و با قیمت 90 دلار، کمی گرانتر و بسیار هوشمندتر از اولین تلاشش برای زنگ درب تصویری است. Wyze Video Doorbell Pro کمتر از 100 دلار است که آن را به یکی از ارزان‌ترین دوربین‌های زنگ درب بی‌سیم در بازار تبدیل می‌کند. Wyze نیز در مورد ویژگی‌ها کوتاهی نکرده است: Doorbell Pro دارای وضوح تصویر 1440×1440، نسبت تصویر 1:1 با میدان دید وسیع، هشدارهای هوشمند (با اشتراک 2 دلاری در ماه)، فضای ذخیره‌سازی ابری رایگان و شامل زنگ پلاگین به همین دلیل ما به آن جایزه انتخاب سردبیران و امتیاز 8.9/10 را دادیم.

بررسی Wyze Video Doorbell Pro ما را بخوانید.

دیوید پریست / CNET

با قیمت 65 دلار، این نسخه سیم‌کشی شده از Ring’s Video Doorbell بسیار مقرون‌به‌صرفه است و شامل تمام موارد اولیه – پخش زنده، دید در شب، مکالمه دو طرفه و هشدارهای حرکتی است. در حالی که این زنگ هوشمند ویژگی‌های ممتاز مدل‌های گران‌تر را شامل نمی‌شود، عملکرد قابل‌اطمینانی خوبی دارد، فید زنده خود را با تأخیر کمی بالا می‌برد و اگر راه‌اندازی سیمی دارید، نصب آن آسان است. می توانید ذخیره سازی ابری را با 3 دلار در ماه دریافت کنید. اگر در خانه‌ای زندگی می‌کنید که مناسب الکسا است، زنگ در می‌تواند به خوبی با ابزارهای دیگر شما هماهنگ شود. پس از آزمایش آن، به زنگ ویدیوی حلقه (سیمی) 8.6/10 دادیم.

بررسی زنگ ویدیوی حلقه (سیمی) ما را بخوانید.

کریس مونرو / CNET

زنگ ویدیویی Blink ارزان‌ترین چیزی است که ما آزمایش کرده‌ایم و حداقل به برخی از کاربران توصیه می‌کنیم. چیزی که Blink را واقعاً چشمگیر می کند ارزش آن است: زنگ در ویدیویی Blink با قیمت 50 دلار، بیشتر اصول اولیه یک زنگ درب تصویری، از جمله گزینه های نصب بی سیم و زنگ پلاگین را ارائه می دهد (گزینه 65 دلاری Ring فقط به صورت سیمی است و شامل یک زنگ ویدیو نمی شود. زنگ).

بزرگترین اشکال برای Blink این است که، مگر اینکه برای یک دستگاه جداگانه هزینه کنید، نمی توانید به یک فید بلادرنگ دسترسی داشته باشید مگر اینکه کسی زنگ در را بزند یا دستگاه حرکت را حس کند (یا مگر اینکه لوازم جانبی 35 دلاری بخرید). این بدان معناست که اگر خارج از شهر هستید یا فقط می خواهید ببینید شب گذشته برف باریده است، هیچ بررسی تصادفی نمی شود.

اما اگر فقط یک زنگ در می‌خواهید که به عنوان یک اقدام امنیتی متوسط ​​عمل کند – و به شما امکان می‌دهد با بازدیدکنندگان در طول روز بدون پاسخ به در گپ بزنید – Blink این کار را به خوبی با قیمتی بی‌رقیب انجام می‌دهد. و می توانید ذخیره سازی ابری را با 3 دلار در ماه دریافت کنید. ما به Blink Video Doorbell 7.6/10 دادیم.

بررسی Blink Video Doorbell ما را بخوانید.

مقایسه دوربین‌های زنگ درب ویدیویی مقرون به صرفه

در اینجا ویژگی های دقیق ارائه شده توسط هر یک از زنگ های ویدیویی مقرون به صرفه مورد علاقه ما به تفکیک شده است.

مقایسه زنگ های ویدیویی ارزان قیمت

Wyze Video Doorbell Pro

زنگ ویدیویی (سیمی)

چشمک زدن زنگ ویدیویی

قیمت

90 دلار

65 دلار

50 دلار

وضوح

1440×1440

1080p

1080p

میدان دید

150×150 درجه

135×80 درجه

155×90 درجه

نسبت ابعاد

1:1

16:9

16:9

زنگ پلاگین

مشمول

شامل نمی شود

مشمول

صحبت دو طرفه

آره

آره

آره

پخش زنده

آره

آره

خیر

ذخیره سازی محلی

خیر

خیر

با لوازم جانبی

فضای ذخیره ابری

رایگان و با اشتراک

فقط اشتراک

فقط اشتراک

چگونه زنگ های ویدیویی را آزمایش می کنیم

آزمایش عملی هسته اصلی رویکرد ما در ارزیابی دستگاه های امنیتی خانه است. این بدان معناست که ما هر زنگ ویدیویی را که بررسی می‌کنیم نصب می‌کنیم، از آن در محیط خانه استفاده می‌کنیم، هر ویژگی را آزمایش می‌کنیم و به طور کامل آن را با رقبا مقایسه می‌کنیم. اینها مقایسه هایی هستند که ما روی آنها تمرکز می کنیم:

  • ویژگی های ارائه شده
  • نحوه عملکرد ویژگی ها
  • عملکرد کل محصول در یک دوره آزمایشی یک هفته
  • مقایسه وضوح، دید در شب و تأخیر
  • ارزش کلی

اگر می‌خواهید در مورد روش‌های آزمایش ما بیشتر بخوانید، مقاله عمیق ما را در این مورد بررسی کنید چگونه دوربین های امنیتی خانه و زنگ های ویدئویی را آزمایش می کنیم.

سوالات متداول زنگ ویدیویی ارزان

آیا دوربین‌های زنگ درب ویدیویی ارزان خوب هستند؟

پاسخ کوتاه: بله. اما این تنها در سال های اخیر به واقعیت تبدیل شده است. در حالی که قیمت دوربین‌های امنیتی خانگی از سال 2016 به کمتر از 100 دلار رسیده است، زنگ‌های ویدیویی قابل اعتماد از سال 2021 تاکنون دو رقمی شده است. اکنون، دستگاه‌های کافی در بازار هستند که رقابتی قوی ایجاد می‌کنند – که به معنای محصولات بهتر با قیمت‌های بهتر است.

ارزان ترین زنگ درب تصویری که با الکسا کار می کند چیست؟

زنگ ویدیویی 50 دلاری Blink ارزان‌ترین زنگ ویدیویی است که ما توصیه می‌کنیم و می‌تواند از دستگاه‌های الکسای آمازون به عنوان زنگ‌های داخلی استفاده کند. اگر می‌خواهید ادغام‌های قوی‌تری مانند بررسی فیدهای زنده و شروع مکالمه دو طرفه داشته باشید، زنگ ویدیویی سیمی 60 دلاری Ring گزینه بهتری است.

ارزان‌ترین زنگ ویدیویی که با Google Home کار می‌کند چیست؟

در حالی که Ring و Blink می توانند تا حد محدودی با Google Home کار کنند، بهترین زنگ ویدیویی ارزان قیمتی که استفاده از آن با این پلتفرم را توصیه می کنیم، Wyze’s است. بله، 90 دلار است، اما می‌توانید فید زنگ در را روی نمایشگر هوشمند Nest یا تلویزیون Chromecast خود پخش کنید.

آیا زنگ های ویدیویی وجود دارد که نیازی به اشتراک نداشته باشد؟

اکثر زنگ‌های ویدیویی برای استفاده از آن‌ها به اشتراک نیاز ندارند – اما تقریباً همه آنها از پرداخت این هزینه اضافی سود زیادی می‌برند. اگر به دنبال حجم مناسبی از فضای ذخیره‌سازی محلی هستید، زنگ درب ویدیویی Blink چیزهای زیادی را ارائه می‌دهد، اگر برای ماژول 2 Blink Sync 35 دلاری هزینه کنید (این ماژول پخش زنده را فعال می‌کند و قیمت کل بسته را به 85 دلار می‌رساند). با 5 دلار بیشتر، می توانید از Wyze Video Doorbell Pro 90 دلاری استفاده کنید که شامل ذخیره سازی کلیپ 12 ثانیه ای به صورت چرخشی 14 روزه با خنک کننده 5 دقیقه ای است. این باور نکردنی نیست، اما یک گزینه ذخیره سازی ابری قوی بدون هزینه ماهانه است.

برای اطلاعات بیشتر، توصیه های ما را در مورد آن بررسی کنید بهترین زنگ های ویدیویی 2022 و بهترین دوربین های امنیتی خانه در فضای باز سال 2022.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

درباره ی rf_admin

مطلب پیشنهادی

اینستاگرام محتوای مربوط به سقط جنین را زیر سوال می برد

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ، بکا ریا تاکر عکسی از کیک …