بهترین فیلم های ترسناک در Prime Video

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ،

در خلق و خوی برای یک ترس خوب؟ فرقی نمی‌کند شیاطین را دوست داشته باشید یا چیزهای ترسناک‌تری، صحنه‌های شبح‌آور زیادی وجود دارد که می‌توانید در آن ببینید. پرایم ویدیو. صبر کنید تا شب شود، چراغ ها را کم کنید، پاپ کورن را بردارید و اجازه دهید وحشت شروع شود — اگر به اندازه کافی شجاع هستید، یعنی.

برخی از بهترین پیشنهادات ترسناک Amazon Prime Video را در زیر بررسی کنید.

اسکرین شات Paramount Pictures/YouTube/CNET

این کمدی سیاه در دوران بلوغ حاوی آثار غم انگیز غم انگیزی است. «خودبه‌خودی» مارا (کاترین لنگفورد) و دیلن (چارلی پلامر) را دنبال می‌کند، دو نوجوانی که در میان یک مصیبت وحشتناک عاشق هم می‌شوند: همکلاسی‌هایشان در هر لحظه تکان‌دهنده شروع به انفجار خود به خود، یکی یکی می‌کنند. اتفاقات غیرقابل توضیح، نوجوانان را وادار می کند که نگرانی های خود را در مورد آینده کنار بگذارند و روی زندگی و لذت بردن از لحظه تمرکز کنند. مفهوم بالا به طور منطقی مدیریت می شود و عاشقانه هرگز جذاب نمی شود. یک گشت و گذار هوشمندانه، هیجانی و اغلب خنده دار.

پارامونت پیکچرز

یک مکان آرام قسمت دوم (2021)

دنباله فیلم موفق جان کرازینسکی، A Quiet Place Part II، خانواده ابوت را دوباره ملاقات می کند، زیرا آنها مجبور می شوند خانه خود را ترک کنند و به ناشناخته سفر کنند. با یک نوزاد کاملاً جدید، این سفر خطرناک و پرتنش است، زیرا اعضای جوانتر خانواده باید پیش قدم شوند و رهبری را بر عهده بگیرند.

پارامونت پیکچرز

World War Z در سال 2013 پیامدهای یک بیماری در سراسر جهان را بررسی کرد، اما در این مورد این مصیبت افراد مبتلا را به زامبی های بی فکر تبدیل کرد. این فیلم با بازی برد پیت در نقش بازپرس سابق سازمان ملل متحد، جری لین، گسترش و درمان احتمالی این طاعون گسترده زامبی ها را دنبال می کند.

پارامونت پیکچرز

پس از داستان ایچابود کرین و اسب سوار بی سر، اسلیپی هالو برداشت تیم برتون از یک داستان کلاسیک است. با خدمه معمولی جانی دپ و کریستینا ریچی، انبوهی از قدرت ستاره در پشت این ترسناک فانتزی کلاسیک وجود دارد.

تصاویر دنیای جدید

بچه های ذرت (1984)

داشتن فهرست فیلم های ترسناک بدون الهام از آثار استیون کینگ اشتباه است. Children of the Corn یک فیلم کلاسیک اسلشر است که شامل دسته‌ای از کودکان خزنده است که اعمال خلاف و قتل یک موجود فراطبیعی را انجام می‌دهند که کنترل آن بر یک شهر کوچک روستایی است. کلاسیک به دلایلی

اسکرین شات ویدیو توسط آماندا کوزر/CNET

گاهی اوقات یک ترسناک کمدی دقیقاً همان چیزی است که شما نیاز دارید — نه خیلی ترسناک، اما نه خیلی سرد. Sharknado ترکیبی عالی از مضحک بودن مطلق است که با لکه‌های غم‌انگیز ترکیب شده است. در دنیایی که گاهی اوقات می توانید مانند یک ماهی کوچک در یک برکه بزرگ احساس کنید، چرا مدتی را صرف تماشای یک دسته کوسه نکنید؟

خب برو USA Entertainment

اگر به دنبال یک فیلم زامبی به طور جدی تاثیرگذار هستید، دیگر دنبال این فیلم نباشید. قطار به بوسان یک اکشن ترسناک درباره خانواده‌ای است که در میان شیوع وحشتناک زامبی‌ها در قطار گیر کرده‌اند. نه تنها گیرا و شدید است، بلکه برای فیلمی درباره زامبی ها به طرز شگفت آوری انسانی است. ارزش یک ساعت را دارد

فیلم های بانک قرمز

یکی از شناخته‌شده‌ترین فیلم‌های ترسناک در این فهرست، کری به دلایلی یک فیلم کلاسیک کالت است. این فیلم با حضور سیسی اسپیسک بر روی محاکمه‌های کری نوجوان تله‌کینتیک تمرکز می‌کند که او در برابر گروهی از نوجوانان بی‌رحم، دردهای فزاینده و درگیری‌های خانوادگی قرار می‌گیرد. از آن زمان به راه‌اندازی مجدد و یک موزیکال دامن زده است، اما هیچ چیز به اندازه نسخه اصلی نیست.

آمازون

اگر دوست دارید فیلم های ترسناک خود را با کمی رقص معاصر در هم آمیخته کنید (و چه کسی دوست ندارد!) مطمئناً Suspiria برای شما مناسب است. داستان یک آکادمی رقص فراطبیعی است که توسط گروهی از جادوگران اداره می شود و دارای موضوعاتی مانند مادری، گناه و سوء استفاده از قدرت است. ادای احترام به فیلم اصلی سال 1977، Suspiria با بازی داکوتا جانسون و تیلدا سوینتون.

آمازون

اگر وحشت روان‌شناختی (و فقط یک حس غم‌انگیز) در کوچه شماست، شیطان نئون را بررسی کنید. این فیلم با بازی ال فانینگ، ینا مالون و کیانو ریوز، از یک مدل مشتاق (فنینگ) پیروی می کند که سعی می کند راه خود را به هر قیمتی در این صنعت بی عیب و نقص باز کند.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

درباره ی rf_admin

مطلب پیشنهادی

زمانی که من خواب چند فازی را امتحان کردم و ذهنم را از دست دادم

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ، ساعت 3 صبح است، نمی دانم …