خبر Valve در حال کار بر روی پشتیبانی Joy-Con برای Steam است

به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ،

Valve در تلاش است تا از کنترلرهای Joy-Con Nintendo Switch در Steam پشتیبانی کند. به عنوان بخشی از جدیدترین نسخه بتا Steam، Joy-Cons به صورت جداگانه یا به صورت جفت همسان پشتیبانی می‌شود، مشابه اینکه چگونه می‌توانید از آن‌ها برای بازی‌های سوییچ استفاده کنید. اگر می‌خواهید این ویژگی را امتحان کنید، می‌توانید در Steam بتای شرکت کنید – Valve دستورالعمل‌های مفیدی در وب‌سایت Steam دارد – هرچند که می‌دانید Joy-Cons شما هیچ جابجایی را تجربه نمی‌کند.

Valve همچنین در حال بهبود پشتیبانی خود از کنترلرهای کلاسیک نینتندو است که برای مشترکین Switch Online می فروشد، اگرچه در یادداشت های پچ بتا، این شرکت دقیقاً چگونگی آن را مشخص نکرده است. این ویژگی هفته گذشته به نسخه عمومی سرویس گیرنده Steam معرفی شد و به شما امکان می دهد از کنترلرهای NES، SNES، N64 و Sega Genesis مخصوص سوییچ در Steam استفاده کنید.

و اگر می خواهید از یک کنترلر غیر نینتندو با Steam استفاده کنید، گزینه هایی نیز در آنجا دارید. Valve مدت کوتاهی پس از عرضه PS5 در سال 2020، پشتیبانی از کنترلر DualSense سونی را اضافه کرد و پشتیبانی Steam از کنترلرهای Xbox را در اوایل سال 2021 گسترش داد.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

منبع

درباره ی rf_admin

مطلب پیشنهادی

خبر اکنون WhatsApp یک برنامه بومی در ویندوز دارد که به صورت مستقل کار می کند

به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ، برنامه جدید واتس اپ در ویندوز …