خبر ChromeOS 104 با تم تاریک جدید و انتقال خودکار در حال عرضه است

به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ،

جدیدترین به‌روزرسانی Google برای ChromeOS در این هفته برای کاربران عرضه می‌شود و یکی از ویژگی‌های جدید آن، پشتیبانی از تغییر به یک تم تیره است. 9to5Google گزارش شده است. پیش از این در هنگام آزمایش در پشت پرچم‌های توسعه‌دهنده پنهان شده بود، در نهایت در ChromeOS 104 به طور رسمی معرفی شد و تنظیمات حالت تاریک در سایر محصولات Google بیشتر ظاهر شد.

در یک پست وبلاگ گوگل که به ویژگی ورودی اشاره می کند، این شرکت می گوید که تم تاریک جدید “خواندن در شب یا در نور کم و صرفه جویی در مصرف انرژی” را آسان تر می کند، که تغییر به یک تم روشن کل رابط کاربری و تصویر زمینه را تغییر می دهد. برای اینکه چیزها “روشن و مطبوع” شوند. تاکنون، ChromeOS فقط تنظیمات «نور شب» را در نرم‌افزار خود گنجانده بود تا به شما کمک کند با تغییر رنگ صفحه، در نور کم به صفحه‌نمایش نگاه کنید.

ChromeOS 104 Light and Dark Mode با کاغذدیواری مخصوص به خود ارائه می شود
تصویر: گوگل

ChromeOS 104 همچنین دارای یک تنظیم «خودکار» است تا به‌طور خودکار رنگ‌بندی آن را بسته به زمان روز بین تم روشن و تاریک تغییر دهد، که با گزینه‌های کاغذدیواری منطبق همراه است که می‌تواند به‌طور نامحسوس همراه با آن جابه‌جا شود.

شما گزینه های حالت روشن، تاریک و خودکار را دارید.
تصویر: گوگل

در اینجا نحوه تغییر طرح زمینه نمایش خود در ChromeOS 104 آمده است:

  • قابل اعتماد و متخصص تنظیمات
  • انتخاب کنید شخصی سازی
  • انتخاب کنید تصویر زمینه و سبک خود را تنظیم کنید
  • انتخاب کنید روشن، تاریک یا خودکار حالت بر اساس ترجیح شما

همچنین می توانید به کاغذ دیواری و سبک تنظیمات را از طریق صفحه اصلی خود با فشار دادن صفحه لمسی خود با دو انگشت و انتخاب گزینه انجام دهید.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

منبع

درباره ی rf_admin

مطلب پیشنهادی

خبر اکنون WhatsApp یک برنامه بومی در ویندوز دارد که به صورت مستقل کار می کند

به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ، برنامه جدید واتس اپ در ویندوز …