WWE Money in the Bank 2022: Start Times, How to Watch, Match Card and Peacock

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ،

آخرین پرداخت به ازای هر ویو WWE وقتی کودی رودز ست رولینز را شکست داد، شاهد تولد یک ستاره برتر جدید بودیم در جهنم در قفس سلولی اما رودز اکنون به دلیل مصدومیت برای آینده قابل پیش‌بینی غایب است. WWE اکنون باید یک ستاره جدید بسازد تا رومن رینز را به چالش بکشد – که ما را مستقیماً به پول در بانک می‌آورد.

پول در بانک این شنبه انجام می شود – توجه داشته باشید که شنبه است، نه یکشنبه سنتی – در لاس وگاس. دو مورد از مسابقات نردبان عنوان وجود دارد، یکی برای مردان و دیگری برای زنان. این مسابقات همیشه سرگرم کننده هستند و نقطه فروش اصلی نمایش هستند.

اما مسابقات قهرمانی زیادی نیز وجود دارد، از جمله Ronda Rousey که از قهرمانی زنان اسمک‌دان خود در برابر ناتالیا دفاع می‌کند، و The Street Profits که Usos را برای مسابقات قهرمانی تگ تیم متحدشان به چالش می‌کشد.

کارت مسابقه

  • بازی Men’s Money in the Bank Ladder: ست رولینز در مقابل درو مک اینتایر در مقابل شیمس در مقابل اوموس در مقابل سامی زین در مقابل ریدل در مقابل کشتی گیر نهایی TBD در اسمکدان.
  • بازی زنان در نردبان بانک: لیسی ایوانز در مقابل الکسا بلیس در مقابل لیو مورگان در مقابل راکل رودریگز در مقابل آسوکا در مقابل شوتزی در مقابل بکی لینچ.
  • قهرمانی زنان اسمکدان: روندا روسی (ج) در مقابل ناتالیا.
  • قهرمانی تیم تگ متحد: Usos (c) در مقابل سود خیابانی.
  • قهرمانی ایالات متحده: تئوری (ج) در مقابل بابی لشلی.
  • قهرمانی زنان خام: بیانکا بلیر (ج) در مقابل کارملا.

زمان شروع

WWE Money in the Bank در MGM Grand لاس وگاس در روز شنبه، 2 ژوئیه برگزار می شود. برای کسانی که بلیط زنده ندارند، نمایش در ساعت شروع می شود. 5 بعد از ظهر PT (8 بعد از ظهر به وقت شرقی). با شروع نمایش، طرفدارانی که در سراسر حوض هستند، باید تا دیروقت بیدار بمانند ساعت 1 بامداد BST. در استرالیا، پول در بانک در شروع می شود ساعت 10 صبح روز یکشنبه.

نحوه تماشا: Peacock، شبکه WWE

همانطور که احتمالا تا به حال می دانید، Peacock خانه جدید پرداخت به ازای بازدید WWE است. شبکه WWE در اصل، به سرویس پخش طاووس NBC مهاجرت کرد، و اینجا جایی است که برای تماشای Money in the Bank خواهید رفت. Peacock دارای سه طبقه است: رایگان، Premium و Premium Plus. برای تماشای محتوای WWE، به اشتراک Premium نیاز دارید. خبر خوب این است که 5 دلار در ماه، کمتر از 10 دلار شبکه WWE برای شما بازگردانده می شود.

اگر خارج از ایالات متحده هستید، طبق معمول Money in the Bank را در شبکه WWE تماشا خواهید کرد.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

درباره ی rf_admin

مطلب پیشنهادی

خبر متا یکی از بزرگترین بازی های واقعیت مجازی خود را تعطیل می کند – اما فقط برای دارندگان Quest 1

به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ، تقریباً در همان زمانی که متا …