چرا افراد بیشتری باید این سنگ علمی تخیلی پنهان را در نتفلیکس تماشا کنند؟

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ،

یک نکته کوچک وجود دارد که باید در مورد Syncchronic 2019 بدانید.

اینطور نیست که این یک فیلم علمی تخیلی کم‌هزینه با پیش‌فرض جذاب باشد. اینطور نیست که آنتونی مکی و جیمی دورنان را به عنوان بهترین دوستان بازی کند. اینطور نیست که کارگردانان آن برای کارگردانی چند قسمت از مارول استخدام شده باشند آخرین نمایش بزرگ دیزنی پلاس.

این است که Syncchronic واقعاً شما را با حفره‌ها و ناهماهنگی‌های داستانی و مکانیک‌های مزخرف سفر در زمانش آزار می‌دهد تا زمانی که یک ضد استدلال معجزه‌آسا از مه بیرون بیاید و شما را متقاعد کند که بالاخره همه چیز منطقی است.

با کمال تعجب، این یک توصیه برای تماشای Syncchronic است. یک جواهر مستقل ناامیدکننده، تفرقه‌انگیز و تاریک با درخشش. این هم طعم دیگری از استعداد هیجان انگیز کارگردانان جاستین بنسون و آرون مورهد است (بی‌انتها در سال 2017 را برای طعمی ترسناک و پیچیده ببینید). فقط به خشم الهام بخش Syncchronic تکیه کنید، و در نهایت – از طرف دیگر – یک تجربه ارزشمند خواهید داشت.

synchronic-well-go-usa-justin-benson-1340x754-1

جیمی دورنان و آنتونی مکی در نقش دنیس و استیو بازی می کنند.

خب برو آمریکا

مکی و دورنان نقش استیو و دنیس را بازی می‌کنند، دو پیراپزشکی که در نیواورلئان کار می‌کنند. آنها برای درمان یک سری از افرادی که پس از مصرف دارویی به نام سنکرونیک داستان های نامنسجمی را مطرح می کنند، فراخوانده شده اند.

استیو و دنیس به بررسی منشأ مواد مخدر و قابلیت‌های غیرممکن سفر در زمان می‌پردازند، در حالی که با زندگی شخصی در حال فروپاشی خود نیز سر و کار دارند. استیو یک مرد خانم خسته است و دنیس در یک ازدواج ناکارآمد گیر کرده است.

بهترین بخش های Syncchronic شامل خود عنصر علمی تخیلی واقعی است. در کشف. استیو و دنیس در نیمه‌شب در امتداد جاده‌ای تاریک قدم می‌زنند و در مورد زندگی عادی خود صحبت می‌کنند، تا اینکه وارد خانه‌ای می‌شوند و صحنه تکان‌دهنده‌ای از یک فیلم ترسناک را کشف می‌کنند، جایی که فردی چاقو خورده و یک شمشیر قرون وسطایی به‌طور غیرقابل توضیحی بیرون زده است. از یک دیوار

به لطف چند دستگاه نقشه، سرانجام استیو خودش دارو را مصرف می کند. اینجاست که Syncchronic به طرز چشمگیری احشایی هیجان انگیز می شود.

synchronic-well-go-usa-justin-benson-1340x754-2

دوستان امدادگر

خب برو آمریکا

این تلنگر با شروع از نقطه زمین کم کلید خود، استیو و ما را به ناشناخته ترسناکی می فرستد. تهدید مرگ ناگهانی و خشونت آمیز بر همه چیز موج می زند، زیرا در این داستان سفر در زمان، استیو یک مرد سیاه پوست است و بازگشت به مکان های خاص با یک لایه کاملاً خطر همراه است.

مکانیک نحوه عملکرد داروی سفر در زمان به طور قانع کننده ای در حالی که استیو انجام آزمایش می دهد، مورد کنجکاوی قرار می گیرد. قیاسی که شامل یک پخش کننده رکورد می شود به تنهایی ارزش ظاهر یک شخصیت را دارد. در یک نقطه، کارگردانان بنسون و مورهد با ارائه دیدگاه اول شخص استیو، همه چیز را به هم می ریزند و ما را درست روی صندلی راننده می نشانند تا آنچه را که از تاریکی پرتنش و غیرقابل پیش بینی مکان بعدی بیرون می آید، تجربه کنیم.

جنبه های دیگر دارو، از جمله کشش جزئی به دنبال کسانی که پشت تولید آن هستند، از بین می روند. به علاوه، در حالی که از برخی جهات مؤثر است، حس کلی واقع‌گرایی می‌تواند توانایی‌های مضحک دارو را آشکار کند.

با این حال، کارگردانی زیبا و هوشمندانه و حس شوخ طبعی استیو که با تکان‌های بی‌حسی مکی ارائه می‌شود، بر لبه‌های خشن‌تر آشکار سینکرونیک می‌درخشد. داستان به هیچ وجه کامل نیست، خود را به هسته عاطفی نازک توسعه یافته، شامل استیو، دنیس و دختر دنیس، برایانا، زنجیر می کند. (یک صحنه وحشتناک مربوط به سگ استیو یا نمونه ای از تصمیم گیری ضعیف شخصیت است یا یک انحراف عمدی از رشته های عاطفی ما.)

پایان تلخ و شیرین Synchronic ناامید کننده است اما تاثیر بخش های بزرگتر آن را کاهش نمی دهد. امیدواریم که این تلنگر شما را به تماشای فیلم‌های دیگر بنسون و مورهد، که چهار تای آن‌ها بخشی از یک جهان متصل را تشکیل می‌دهند (برخی از ارتباطات قوی‌تر از دیگران هستند) سوق دهد.

استعداد کارگردانان برای مخاطبان بیشتری به نمایش گذاشته خواهد شد شوالیه ماه هر هفته دیزنی پلاس را تماشا می کند. این نوید اکشن با بودجه بسیار بیشتر را می دهد، با بازی اسکار آیزاک در نقش مارک اسپکتور، یک تفنگدار سابق آمریکایی که تبدیل به یک ابرقهرمان مون نایت می شود. بنسون و مورهد دو قسمت از شش قسمت را به دست آوردند. من نمی توانم منتظر بمانم تا ببینم وقتی با همه چیزهایی که یک تولید در مقیاس بزرگ فراهم می کند، آنها چطور پیش می روند.

Synchronic اکنون در نتفلیکس در حال پخش است. می تواند آهسته باشد، با دیالوگ های گهگاه مبهم و پایانی که شما را از کنترل خارج می کند. برای جذب جزئیات ظریفی که توضیح می دهد چه اتفاقی می افتد، به اوج توجه تماشای فیلم نیاز دارید. و با این حال، هنوز باید تفسیر شود که آیا مطلقاً همه چیز منطقی است یا خیر. گام برداری؟ خودت تصمیم بگیر

کجا می توانم Syncchronic را در کشورم تماشا کنم؟

اگر در استرالیا هستید، Synchronic در Netflix و Binge در حال پخش است.

در بریتانیا، فرانسه، آلمان و ایتالیا، برای اجاره یا خرید فیلم از آمازون ویدئو، باید هزینه کمی بپردازید. برنامه تلویزیون اپل (معروف به iTunes)، گوگل پلی، فیلم های YouTube و سایر خدمات پخش جریانی.

در اسپانیا، Syncchronic در Prime Video در حال پخش است.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

درباره ی rf_admin

مطلب پیشنهادی

خبر متا یکی از بزرگترین بازی های واقعیت مجازی خود را تعطیل می کند – اما فقط برای دارندگان Quest 1

به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ، تقریباً در همان زمانی که متا …