چرا افراد بیشتری باید این سنگ علمی تخیلی پنهان را در HBO Max تماشا کنند؟

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ،

با قضاوت بر اساس تریلر، غول آسا به نظر می رسد یک رام کام دیوانه با یک هیولای غول پیکر پرتاب شده است. این چیز خوبی است. در رام‌کام‌های کافی وجود ندارد که Kaiju شهرها را در هم می‌کوبد و صدها غیرنظامی را می‌کشد.

عظیم نیست واقعا یک رام کام اما بسیاری از مردم را نشان می دهد که توسط غول های شیطان 500 فوتی تا حد مرگ کوبیده می شوند.

غول پیکر یک هیولا است استعاره فیلم سینما. شاید این ترسناک ترین چیز از همه باشد. اما اجازه ندهید که شما را بترساند! این یک هوشمندانه فیلم استعاره هیولا، نوعی جواهر مستقل که یک ایده تخیلی را با طرحی شخصیت محور و بازی های عظیم از بازیگران استثنایی خود ترکیب می کند.

اساساً، این یک کمدی سیاه است که یواشکی لایه‌های تاریک و روان‌شناختی را جدا می‌کند و جنبه نفرت‌انگیز و هیولایی انسان‌ها را آشکار می‌کند. و سپس یک هیولای غول پیکر CGI در واقع همه چیز را در پی خود نابود می کند.

بیشتر بخوانید: افراد بیشتری باید بهترین برنامه تلویزیونی را در HBO Max تماشا کنند

جیسون سودیکیس با یک کت جین

جیسون سودیکیس یک اجرای استثنایی ارائه می دهد.

ولتاژ تصاویر/یوتیوب/اسکرین شات

آن هاتاوی در نقش گلوریا، یک روزنامه‌نگار الکلی بی‌کار، بازی می‌کند که پس از اینکه دوست پسر بریتانیایی متعهدش (دن استیونز) او را رها می‌کند، به نیوهمپشایر برمی‌گردد.

او در خانه‌ای خالی و بدون اثاثیه زندگی می‌کند، اما آنقدر خسته است و شب‌ها اغلب مست است که تقریباً هر جایی به خواب می‌رود. به طور تصادفی، او دوباره با یک دوست قدیمی مدرسه – یک جیسون سودیکیس فوق العاده خوب – ارتباط برقرار می کند که به او مهربانی می دهد که به او کمک می کند دوباره روی پای خود بنشیند. تد لاسو تایید خواهد کرد.

همه چیز شبیه یک رام کام به نظر می رسد که در آن یک شخصیت درس می آموزد و عشق واقعی را می یابد، زیرا همه ما سزاوار یک پایان خوش هستیم. اما پس از آن پیچ می آید: گلوریا یک روز لپ تاپ خود را باز می کند و متوجه می شود که موجودی عظیم در سئول کره جنوبی ظاهر شده است که صدها نفر را کشته و به طور اتفاقی آسمان خراش های شهر را واژگون کرده است.

پس چگونه این به او مرتبط است؟ این هیولای غیرقابل توضیح در این شهر هزاران مایل دورتر است؟

یک موجود خزنده غول پیکر سر خود را می خراشد که در یک بولتن خبری نشان داده شده است

موجود خزنده غول پیکر در Colossal.

ولتاژ تصاویر/یوتیوب/اسکرین شات

در نهایت، پاسخی رضایت بخش برای این سوال به شما داده می شود. این مفهوم ابداعی منجر به لحظه‌های پوچ گاه به گاه شادی و همچنین نقطه اوج می‌شود که احساس پیروزی را القا می‌کند. روح احساس سیری خوبی می کند.

اما در Colossal یک افشای بسیار بزرگتر وجود دارد، لحظه ای بسیار ترسناک که نامحتمل ترین شخصیت را در بر می گیرد.

بدون اسپویلر، اما جیسون سودیکیس Colossal را به ارتفاعات آسمان خراش ارتقا می دهد. بازی تماشایی او در نقش اسکار، صاحب باری که به طور مشخص هرگز بازسازی بخش مخفی محل برگزاری خود را به پایان نرساند، مسحورکننده است. علیرغم شخصیت خوب او، کاملاً واضح نیست که اسکار قصد رمانتیکی با گلوریا دارد. شما نمی دانید شخصیت او به کجا می رود تا زمانی که لحن او تغییر کند و ناگهان Colossal آنطور که ابتدا فکر می کردید راحت نباشد.

Colossal به هیچ وجه کامل نیست: پیام نهایی به طرز شگفت انگیزی گیج شده است، تحویل قطعنامه کمتر از آنچه انتظار دارید تضمین شده است. اما Colossal جالب، پیچیده است و توسط آن هاتاوی جذاب و بی دردسر جذب می شود، که به نوعی شخصیت ویرانگر و نامطلوب روی کاغذ را به قهرمانی تبدیل می کند که باید ریشه یابی کرد.

به انتظار یک غوغای بی‌نظیر و بی‌نظیر وارد Colossal نشوید. منتظر یک هیولای چندلایه باشید که کمدی، جنون فیلم هیولا و حقایق تاریک در مورد وضعیت انسان را با هم ترکیب کند. این فیلمی است در مورد ناراضی بودن از زندگی خود، در مورد تکیه دادن به انگیزه های عمیق و غیرقابل توصیف شما که توسط غم و عصبانیت منفجر می شوند. عواقب آن به اندازه یک هیولای 500 فوتی آسیب وارد می کند.

Colossal اکنون در HBO Max در حال پخش است (و چون برای برخی افراد این مهم است — امتیاز متاکریتیک 70 دارد).

کجا می توانم Colossal را در کشورم تماشا کنم؟

اگر در استرالیا هستید، Colossal در Netflix و Binge در حال پخش است.

در بریتانیا، فرانسه و اسپانیا، برای اجاره یا خرید فیلم از آمازون ویدئو، باید هزینه کمی بپردازید. برنامه تلویزیون اپل (معروف به iTunes)، گوگل پلی، فیلم های YouTube و سایر خدمات پخش جریانی.

در آلمان و ایتالیا، Colossal در Prime Video در حال پخش است.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

درباره ی rf_admin

مطلب پیشنهادی

خبر متا یکی از بزرگترین بازی های واقعیت مجازی خود را تعطیل می کند – اما فقط برای دارندگان Quest 1

به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ، تقریباً در همان زمانی که متا …