«ثور: عشق و تندر» – در اینجا چه زمانی باید منتظر فیلم مارول در دیزنی پلاس باشیم

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ،

فیلم Thor: Love and Thunder جمعه آینده روی پرده سینماها می رود و دو تایکا وایتیتی و کریس همسورث کارگردانی و بازیگری را دوباره با هم متحد می کند. در اولین واکنش ها برای عاقبت آنها ثور: راگناروک با توجه به اجرای عالی فیلم‌های وایتیتی و برنامه های تلویزیونی.

پس چه زمانی می‌توانیم جدیدترین مارول را در خانه تماشا کنیم؟ انتشار رسمی استریم دیزنی پلاس هنوز فاش نشده است، اما در عین حال می‌توانیم یک پنجره انتشار بر اساس فیلم‌های قبلی دیزنی تعیین کنیم.

چه زمانی Thor: Love and Thunder به Disney Plus می رسد؟

Thor 4 به طور انحصاری در سینماها جمعه آینده، 8 ژوئیه اکران می شود. هنوز هیچ بیانیه مطبوعاتی رسمی درباره زمان نمایش Thor: Love و Thunder در دیزنی پلاس منتشر نشده است. اما بر اساس فیلم‌های قبلی دیزنی، می‌توان حدس زد که آخرین فیلم مارول چه زمانی پخش خواهد شد.

Black Widow 89 روز، Shang-Chi و Legend of the Ten Rings 70 روز، Eternals 68 روز و Doctor Strange در Multiverse of Madness 47 روز طول کشید.

این اعداد برای Thor 4 چه معنایی دارند؟ اساساً، اگر به دنبال آخرین عرضه دیزنی – دنباله Doctor Strange – به دیزنی پلاس برسد. در اواخر ماه اوت یا حتی اوایل سپتامبر.

چند جزئیات اشتراک دیزنی پلاس

اشتراک پایه دیزنی پلاس 8 دلار در ماه یا 80 دلار در سال هزینه دارد، اما اگر Hulu و ESPN Plus را به همراه دیزنی همراه کنید، هزینه آن 14 دلار در ماه است.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

درباره ی rf_admin

مطلب پیشنهادی

خبر متا یکی از بزرگترین بازی های واقعیت مجازی خود را تعطیل می کند – اما فقط برای دارندگان Quest 1

به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ، تقریباً در همان زمانی که متا …