25٪ صرفه جویی در یک بطری هیدرو فلاسک سفارشی که به همان اندازه شما منحصر به فرد است

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ،

Hydro Flask کلی ما را می سازد بطری های آب قابل استفاده مجدد مورد علاقه در بازار در سال 2022، و در حال حاضر شما می توانید طراحی خود را با تخفیف. وقتی مستقیماً از Hydro Flask خرید می‌کنید، می‌توانید بطری آب سفارشی خود را با رنگ‌ها، درب‌ها، گرافیک‌های مختلف و موارد دیگر بسازید و به عنوان بخشی از فروش فلش دو روزه می‌توانید 25 درصد در سفارش خود صرفه‌جویی کنید. بسته به بطری و افزودنی هایی که انتخاب می کنید، قیمت ها متفاوت خواهد بود و این پیشنهاد فقط از طریق آن در دسترس است 29 ژوئن، پس حتما تا آن زمان سفارش خود را دریافت کنید.

سه بطری مختلف برای انتخاب در این فروش وجود دارد. 33 دلار وجود دارد لیوان همه جانبه، یا می توانید از بین آن ها انتخاب کنید استاندارد یا بطری دهان گشاد، که هر دو از 38 دلار شروع می شوند. بعد از اینکه اندازه بطری دلخواه خود را انتخاب کردید، که تا 40 اونس روی بطری دهان گشاد است، می توانید رنگ بطری، درب، بند، نی و درپوش انتهایی چکمه سیلیکونی را تنظیم کنید. همچنین می‌توانید متن سفارشی اضافه کنید، یا از میان مجموعه‌ای از گرافیک‌های ساده و فضای باز، بطری خود را با 5 دلار بیشتر زیبا کنید. و مهم نیست که چگونه آن را طراحی کنید، یک بطری فولادی ضد زنگ با دوام و عایق دریافت خواهید کرد که نوشیدنی های سرد شما را سرد و نوشیدنی های گرم شما را ساعت ها گرم نگه می دارد.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

درباره ی rf_admin

مطلب پیشنهادی

خبر متا یکی از بزرگترین بازی های واقعیت مجازی خود را تعطیل می کند – اما فقط برای دارندگان Quest 1

به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ، تقریباً در همان زمانی که متا …