قبل از اینکه Hangouts خاموش شود، افراد را تحریک می کند تا به چت تبدیل شوند

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ،

این شرکت روز دوشنبه در یک پست وبلاگی اعلام کرد که گوگل از افرادی که از Hangouts استفاده می کنند به عنوان بخشی از برنامه خود برای بازنشستگی پلت فرم پیام رسانی قدیمی ترغیب می کند که به چت مهاجرت کنند. غول جستجو در اوایل سال جاری کاربران سازمانی را تغییر داد.

در برنامه تلفن همراه Hangouts، از افراد خواسته می‌شود که به گپ تغییر کنند. برای کسانی که از Hangouts در جیمیل از طریق مرورگر وب استفاده می‌کنند، گوگل اعلام کرد که ماه آینده کاربران را به Chat ارتقا می‌دهد. گوگل گفت که برای بیشتر افراد، مکالمات به طور خودکار از Hangouts به Chat منتقل می‌شوند.

گوگل همچنین کاربران را تشویق می‌کند تا قبل از توقف فعالیت Hangouts در نوامبر امسال، از Google Takeout، ابزار صادرات داده‌های این شرکت، برای دانلود داده‌های خود استفاده کنند.

Google Hangouts که در سال 2013 راه اندازی شد، پلتفرم چت این شرکت در داخل گوگل پلاس، یک شبکه اجتماعی منقرض شده بود. سپس گوگل قابلیت چت را به محصولات دیگر مانند Gmail اضافه کرد. در سال 2017، گوگل Chat را راه اندازی کرد که یک ابزار پیام رسانی برای مشتریان سازمانی است. Chat ویژگی‌های جدیدی مانند مکالمات گروهی، ویرایش کنار هم در Docs، Slides و Sheets و ارتباط در Spaces، ابزار همکاری شرکت را به همراه داشت.

دلایلی که گوگل افراد را از Hangouts به Chat منتقل می‌کند شامل امنیت و مقررات است.

این شرکت در یک پست وبلاگی در سال 2020 گفت که چت با شناسایی پیوندهای مخرب با استفاده از داده های بلادرنگ، محافظت های فیشینگ قوی تری ارائه می دهد. مقررات ایالات متحده و اتحادیه اروپا نیز خدمات VoIP را مشمول همان قوانین می کند. به همین دلیل است که Google ویژگی تماس تلفنی را از Hangouts حذف کرد و برای اعتبار تماس باقیمانده بازپرداخت صادر کرد. به علاوه، کار مهندسان بر روی یک برنامه چت به جای دو برنامه می تواند تخصیص بهتر منابع باشد.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

درباره ی rf_admin

مطلب پیشنهادی

خبر متا یکی از بزرگترین بازی های واقعیت مجازی خود را تعطیل می کند – اما فقط برای دارندگان Quest 1

به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ، تقریباً در همان زمانی که متا …