خلاصه داستان فصل چهارم “Westworld”: A Mysterious Caller، A Time Jump و Teddy

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ،

یکشنبه ها وست ورلد اولین نمایش، فصل جدیدی را با سر و صدا – یا بهتر است بگوییم، سر و صدا – آغاز کرد و بعد از دو سال وقفه، سریال را به برنامه تلویزیونی ما بازگرداند.

داستان فصل چهارم هفت سال پس از پایان فصل 3 شروع می شود و نسخه جدیدی از Dolores به نام کریستینا را معرفی می کند، تهدیدی جدید برای Caleb و Maeve برای مقابله با آن، و برخی دستکاری های مرموز انسانی شامل … مگس ها؟ (آن صحنه آغازین قفل ترس جدیدی را باز کرد.) همچنین یک شخصیت اصلی کلاه گاوچرانی را که آخرین بار در فصل 2 دیده شده است، بازمی گرداند. طرفداران تدی، خوشحال باشید!

در مجموع هشت قسمت در فصل 4 سریال علمی تخیلی شگفت انگیز HBO وجود خواهد داشت، به این معنی که ما هفت یکشنبه دیگر برای کنار هم قرار دادن قطعات پازل داریم. بیایید نگاهی به وضعیت وضعیت پس از قسمت 1 بیندازیم.

ظهور مگس ها

صحنه ابتدایی اپیزود ما را در یک مرکز مرموز نزدیک سد هوور قرار می دهد که متعلق به یک سازمان کارتل مانند است. “ویلیام” ظاهر می شود (معلوم نیست که آیا واقعاً او است یا یک کپی)، و به میزبان خود می گوید که به دنبال “سرمایه گذاری” داده ها با آنها نیست — در عوض، آنها چیزی دارند که از یکی از او به سرقت رفته است. امکانات هشت سال پیش، و او می خواهد کل مکان را بخرد. مرد از فروش امتناع می کند و ویلیام به او هشدار می دهد که در هر صورت آن را دریافت خواهد کرد.

وقتی آن مرد به خانه برمی گردد، متوجه می شود که توسط یک دسته مگس هجوم آورده است. دفعه بعد که او را می بینیم، روز جدیدی است. مرد سر کار می رود و با چاقو به یکی از دوستانش حمله می کند. او که خون آلود است، وسیله ای را به ویلیام می دهد، سپس گلوی خود را می شکافد. ما بین زمانی که مرد مگس‌ها را دید و دوستانش را سرگردان کرد، دقیقاً ندیدیم که چه اتفاقی افتاد، اما مطمئن هستم که در اواخر این فصل درباره این حشرات عجیب و غریب و احتمالاً مسلح‌شده بیشتر خواهیم آموخت.

پیشینه ای در مورد سوال “آیا ویلیام است، آیا این نیست”: در فیلم های پس از فصل 3، نسخه میزبان ویلیام را دیدیم که به طور مرگبار ویلیام انسانی را زخمی کرد. فصل 3 شارلوت هیل (نسخه ای که با نسخه ای از ذهن دولورس تطبیق داده شده است) به نظر می رسد ویلیام جایگزین را ایجاد کرده است. با توجه به آن، به نظر می رسد که این OG William نیست که در فصل 4 می بینیم.

دنیای غرب مرد سیاه پوش

در این قسمت بالاخره همه چیز به سمت ویلیام پیش رفت. شاید این نشانه آن باشد که او کاملاً آن ویلیام ما نیست.

HBO

کریستینا دولورس جدید است

دولورس سبزه است. مهمتر از همه، او به یک نام جدید پاسخ می دهد – کریستینا – و تمام خاطرات خود را از دست داده است. (من فرض می کنم این همان دولورس است که ما از قبل می شناسیم – منطقی است زیرا رهوبوم خاطرات دولورس را در پایان فصل 3 کاملاً پاک کرد.)

دوستش مایا، که بازیگر برنده اسکار، آریانا دیبوز، نقش او را بازی می کند، با تحسین او را “کریسی” می نامند و به عنوان طراح بازی های ویدئویی برای شرکتی به نام المپیاد اینترتینمنت کار می کند. در مقایسه با دلورس، کریستینا بسیار ترسوتر، نرم زبان و حتی اندکی مالیخولیا است. در نزدیکی پایان اپیزود، او برای یک شخصیت بازی ویدیویی که در زندگی‌اش «خلأ» احساس می‌کند، آهنگی ضبط می‌کند. آیا ممکن است این نوع پوچی زندگی قدیمی شما باشد که در واقع حذف شده است؟

تماس گیرنده مرموز

بلافاصله پس از ملاقات با کریستینا، متوجه می‌شویم که او از تماس‌های عجیب و غریب کسی که نمی‌شناسد طفره رفته است. در حالی که از یک قرار بد در قسمت بعدی به خانه می رود، او شخصاً با تماس گیرنده، پیتر، روبرو می شود. پیتر ادعا می کند که کریستینا او را در یک بازی نوشت و باعث شد همسر و شغلش را از دست بدهد. کریستینا متحیر می گوید که نمی تواند به او کمک کند. پیتر او را با یک تیغ تهدید می کند، اما یک شخص مرموز او را به موقع بیرون می کشد. ما پاسخ بیشتری برای این معما از پیتر دریافت نخواهیم کرد – او بعداً در اپیزود از ساختمانی در مقابل دلورس می پرد – اما داستان او نشان می دهد که افراد دیگری مانند او هستند.

کالب دوباره یک کارگر ساختمانی است

هفت سال یا بیشتر پس از پایان فصل 3، کالب درست به همان جایی که قبل از ملاقات با دولورس شروع کرده بود، بازگشته است – کار در ساخت و ساز. ما می آموزیم که شورش ها پس از وقایع در فصل 3 رخ داده است، (در اینجا یک تجدید است در آن فصل اگر به آن نیاز دارید). کالب می گوید که شورش ها “آزادی ما را به دست آوردند.” همکار او مخالف است و از کالب می پرسد که آیا زندگی او واقعاً تغییر کرده است. همکار استدلال می کند که رحوبام فقط به مردم گفت که قبلاً چه کسانی بودند، نه اینکه چه کسانی می توانستند باشند. این قسمت همچنین یک دختر 7 ساله شایان ستایش به نام فرانکی و همسری را نشان می دهد که از بازی او در نقش سرباز وانمود شده خسته شده است.

Maleb westworld

مشتاقانه منتظر دیدن تیم Maleb در عمل هستیم.

HBO

Maeve با ذخیره

Maeve هفت سال است که از شبکه خارج شده است و در یک کابین دور افتاده در یک منطقه برفی زندگی می کند. اما برخی از بازدیدکنندگان جدید این وجود را مختل می کنند. Maeve مهمانان ناخواسته را بیرون می آورد و یکی از آنها را سرهنگ بریگام، میزبانی از Westworld که رهبری کنفدرادوس ها را بر عهده داشت، می شناسد. با استفاده از برخی از ترفندهای تخصصی ذهن Maeve – این بار، او سر یک بدن را جدا می کند و خود را به آن می چسباند – او کشف می کند که ویلیام غارها را فرستاده است. (یک یادآوری، این ممکن است در واقع میزبان ویلیام باشد که توسط شارلوت جعلی کنترل می شود.)

Maeve به موقع ظاهر می شود تا شمشیر را در یک شرور غرق کند که به سمت کالب و دخترش شلیک می کند. کالب و میو با هم راهی کالیفرنیا می شوند، در رد پای سناتوری که می دانند ویلیام به دنبال اوست.

بازگشت تدی

آیا برای تدی بیشتر آماده اید؟ در چند ثانیه آخر نمایش، ما شاهد متحد دلورس وفادار بودیم که از سایه های زیر آپارتمان کریستینا بیرون آمد. تدی آخرین بار در فصل 2 ظاهر شد، زمانی که پس از گفتن اینکه دلورس او را به یک هیولا تبدیل کرده است، به خود شلیک کرد. (او معمولاً یک شخصیت خوش اخلاق است، اما دولورس او را در فصل دوم تغییر داد.) او در فصل 3 ظاهر نشد.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

درباره ی rf_admin

مطلب پیشنهادی

خبر متا یکی از بزرگترین بازی های واقعیت مجازی خود را تعطیل می کند – اما فقط برای دارندگان Quest 1

به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ، تقریباً در همان زمانی که متا …