«Top Gun: Maverick» با اولین فیلم میلیارد دلاری تام کروز اوج گرفت

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ،

تاپ گان: ماوریک نیاز به سرعت و سپس مقداری احساس کرد. طبق گزارش باکس آفیس موجو، از روز دوشنبه، دنباله درام خلبان-جنگنده 1986 بیش از یک میلیارد دلار در سراسر جهان فروخته است. این اولین فیلم میلیارد دلاری ستاره تام کروز است.

قبل از همه‌گیری ویروس کرونا، پیوستن به باشگاه میلیارد دلاری بیشتر می‌شد. جوکر اولین فیلم با درجه R بود که این کار را انجام داد به سال 2019 برمی‌گردد. اما از زمانی که همه‌گیری بسیاری از سینماها را بسته و باعث ناراحتی بسیاری از تماشاگران سینما از نشستن در یک فضای شلوغ شده است، فیلم‌ها برای رسیدن به این نقطه تلاش کرده‌اند. در دسامبر 2021، Spider-Man: No Way Home اولین فیلم دوران بیماری همه گیر بود که از مرز میلیارد دلار عبور کرد.

ریچارد ترنهولم، منتقد CNET، Top Gun: Maverick را یک “نیروگاه فیلم اکشن صیقلیامتیاز ۷۸ در متاکریتیک و ۹۷ درصد نقدهای مثبت در Rotten Tomatoes به دست آورده است.

به گزارش سی ان ان، فیلم Top Gun: Maverick پنجاهمین فیلم تاریخ است که در باکس آفیس جهانی یک میلیارد دلار فروش کرده است.

این فیلم در تاریخ 16 مه در بیشتر مناطق ایالات متحده اکران شد. در آخر هفته گذشته باکس آفیس داخلی دوم شد و ۲۹.۶ میلیون دلار در مقایسه با ۳۱.۲ میلیون دلار برای اولین آخر هفته فیلم زندگینامه الویس پریسلی، الویس، کسب کرد.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

درباره ی rf_admin

مطلب پیشنهادی

خبر متا یکی از بزرگترین بازی های واقعیت مجازی خود را تعطیل می کند – اما فقط برای دارندگان Quest 1

به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ، تقریباً در همان زمانی که متا …