ببینید این عنکبوت چقدر شبیه طلسم کارتونی پرینگلز است

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ،

بنابراین یک عنکبوت کمتر شناخته شده به نام عنکبوت باغ کلیه وجود دارد که بیشتر در آسیا یافت می شود. اما اگر تا به حال طلسم چیپس پرینگلز را دیده باشید – سر یک طاس کوچک عجیب و غریب با چشمان مهره‌دار، ابروها و سبیل‌های بزرگ به سبک کوارتت آرایشگاهی – ممکن است فکر کنید که عنکبوت باغ کلیه آشنا به نظر می‌رسد. او به طرز عجیبی شبیه آن طلسم کارتونی است. (من نمی دانستم سر بی بدن اسمی دارد، اما پرینگلز او را آقای پی می نامد.)

این تکان دهنده ترین چیز است، دیدن عنکبوت واقعی و دوست کارتونی با هم. پرینگلز طوماری ترتیب داد و از مردم خواست از تغییر نام این عنکبوت به پرینگلز اسپایدر حمایت کنند. این شرکت از گروه‌هایی مانند انجمن بین‌المللی آراکنولوژی می‌خواهد تا نام این پسر کوچک را به طور رسمی تغییر دهند.

pringles-spider-7.png

به آن سبیل نگاه کن!

پرینگل

مطمئناً، این یک شیرین کاری تبلیغاتی است، و مطمئناً، بعید به نظر می‌رسد که سازمان‌های علمی رسمی بخواهند نام عنکبوتی کاملاً خوب و حتی خسته‌کننده را برای تبلیغ یک محصول میان‌وعده تغییر دهند.

اما من فقط به عنکبوت و طلسم نگاه می کنم و این یکی از وهم انگیزترین چیزهاست. من تعجب می کنم که کسی بود که به پرینگلز در مورد این دوقلویی هشدار داد؟ آیا این کسی بود که برای آنها کار می کرد؟ آیا آنها برای یافتن این تصادف خارق العاده حقوق دریافت کردند؟ یا اینکه یک دانش آموز حوصله علوم، که در حال مطالعه در باغ عنکبوت کلیوی است و در عین حال برای خود یک میان وعده نیز می‌خواند، ناگهان از کتاب درسی به پرینگلز نگاه می‌کند که می‌تواند و قیامت داشته باشد؟

می توانید دادخواست را امضا کنید یا نه. این شرکت قول داده است که در صورت تغییر نام، تعداد محدودی هدایای رایگان Pringles را تقدیم کند، که من شک دارم که این اتفاق بیفتد. اما حتی اگر این اتفاق نیفتد، فقط نگاه کنید! این یک تطابق وهم‌آور بین طبیعت و یک لوگوی تبلیغاتی است، و من، برای مثال، در شبکه‌ی عجیب و غریب آن گرفتار شده‌ام. حالا پرینگل را رد کنید.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

درباره ی rf_admin

مطلب پیشنهادی

خبر متا یکی از بزرگترین بازی های واقعیت مجازی خود را تعطیل می کند – اما فقط برای دارندگان Quest 1

به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ، تقریباً در همان زمانی که متا …