گزارش می‌گوید آمازون در اواخر امسال رویدادی شبیه به روز اول برگزار خواهد کرد

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ،

این داستان بخشی از روز پرایم آمازون، راهنمای CNET برای همه چیزهایی که باید بدانید و چگونه بهترین معاملات را پیدا کنید.

طبق گزارش‌ها، آمازون ایده میزبانی دوم را به چالش می‌کشد روز نخستبر اساس گزارش روز دوشنبه CNBC، رویداد خریدی مشابه در ماه های پایانی سال 2022. این غول خرده‌فروشی رویداد سالانه روز پرایم خود را برگزار کرده است – امسال در حال سقوط است 12 و 13 جولای – از سال 2015 برای افزایش فروش و جذب اعضای جدید Prime.

اگر درست باشد، این اولین باری است که آمازون دو رویداد Prime را در یک سال برگزار می کند. این حرکت می تواند به مبارزه با کندی رشد درآمد آمازون کمک کند: درآمد آن در سه ماهه اول 7 درصد افزایش یافته استو سود کاهش یافت و آن را به یکی از کندترین سه ماهه های آمازون از زمان سقوط دات کام در سال 2001 تبدیل کرد.

طبق گزارش‌ها، آمازون به برخی از بازرگانان شخص ثالث در مورد یک “رویداد معامله پاییز نخست” اطلاع داده است.

به گزارش CNBC، در این اطلاعیه آمده است: “رویداد معاملاتی Prime Fall یک رویداد خرید منحصر به فرد است که در سه ماهه چهارم برگزار می شود.” “تخفیفات لایتنینگ توصیه شده را برای این رویداد ارسال کنید تا فرصتی برای انتخاب معامله خود داشته باشید!”

علیرغم اینکه شایعه یک رویداد پاییزی مانند Prime Day برای چندین روز در حال چرخش است، جزئیات کمی وجود دارد و هنوز تاریخ شایعه ای وجود ندارد. آمازون بلافاصله به درخواست اظهار نظر پاسخ نداد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Amazon Prime Day 2022، خلاصه CNET را بررسی کنید بهترین معاملات اولیه در حال حاضر ظاهر می شود

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

درباره ی rf_admin

مطلب پیشنهادی

خبر متا یکی از بزرگترین بازی های واقعیت مجازی خود را تعطیل می کند – اما فقط برای دارندگان Quest 1

به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ، تقریباً در همان زمانی که متا …