گزارش می‌گوید تسلا پس از درخواست ایلان ماسک از کارمندان خود برای بازگشت به دفتر آماده نبود.

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ،

تحقیقات روز دوشنبه نشان داد که تسلا برای بازگشت دسته جمعی کارمندان به دفتر با مشکلاتی از جمله کمبود جای پارک، کمبود میز و Wi-Fi ضعیف، آماده نبود.

این اتفاق پس از آن رخ داد که طبق گزارش ها، ایلان ماسک، مدیرعامل، در 31 می در ایمیلی به کارکنان نوشت که انتظار دارد همه 40 ساعت در هفته در دفتر کار کنند. اگر کارمندی حاضر نمی شد، شرکت خودروهای برقی فرض می کرد که آنها استعفا داده اند.

بسیاری از کارکنان اداری تسلا از ابتدای همه‌گیری از خانه کار کرده‌اند. اطلاعات گزارش داد که تعداد کارمندان از زمان قبل از همه‌گیری دو برابر شده است و شرکت برای بازگشت به کار حضوری در این مقیاس آماده نبود.

پس از اینکه کارمندان از فشار حضوری خبر دادند، برخی از آنها ساعت‌ها به دفتر تسلا در فرامونت، کالیفرنیا سفر کردند تا صندلی‌های کمیاب و اتصال Wi-Fi ضعیف پیدا کنند.

تسلا بلافاصله به درخواست اظهار نظر پاسخ نداد.

ماسک در ایمیلی به کارمندانش گفت که شش روز در هفته را در کارخانه و دفتر کار در فرمونت کالیفرنیا سپری خواهد کرد – «اگر از نظر فیزیکی ممکن باشد هفت روز». ماسک در همان ایمیل اضافه کرد: “هر کاری که از دیگران بخواهم انجام دهند، خودم حتی بیشتر انجام می دهم.”

اطلاعات اشاره کرد که اعتماد سرمایه گذاران به تسلا با کاهش 35 درصدی سهام از آوریل کاهش یافته است. ماسک به توافق رسیده است برای خرید توییتر به مبلغ تقریباً 44 میلیارد دلار، و گفته است که کارمندان “استثنایی” باید اجازه داشته باشند از خانه به کار خود ادامه دهند.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

درباره ی rf_admin

مطلب پیشنهادی

خبر اکنون WhatsApp یک برنامه بومی در ویندوز دارد که به صورت مستقل کار می کند

به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ، برنامه جدید واتس اپ در ویندوز …