برخی از بلندگوهای JBL مورد علاقه ما در حال حاضر با قیمت 30 دلار به فروش می رسند

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ،

ماجراجویی‌های تابستانی بدون برخی آهنگ‌ها در حال حرکت کامل نمی‌شوند، و در حال حاضر می‌توانید برخی از بهترین بلندگوهای بلوتوث قابل حمل موجود در بازار را تا 40 درصد در طول این مدت خریداری کنید. معامله اولیه پرایم دی. آمازون در حال حاضر تا 30 دلار تخفیف برای بلندگوهای JBL منتخب از جمله یکی از بلندگوهای ما ارائه می دهد برترین بلندگوهای بلوتوث برای سال 2022، برو 3و همچنین Flip 5 ناهموار. انقضای مشخصی برای این پیشنهادها وجود ندارد، به این معنی که تخفیف ها ممکن است در هر زمانی پایان یابد. اگر مدلی را پیدا کردید که واقعاً دوست دارید، ممکن است بخواهید آن را تا زمانی که هنوز در دسترس است بگیرید.

این بلندگوهای JBL جمع و جور، ناهموار و آماده برای هر نوع ماجراجویی که ممکن است به سمت آنها بیاندازید. فقط با 30 دلار، برو 3 مقرون به صرفه ترین مدل موجود است و گزینه جیب پسند مورد علاقه ما برای امسال بود. به جای پلاستیک خالی از پارچه پوشانده شده است، بنابراین محافظت در برابر قطرات دارد، و همچنین دارای یک حلقه طناب یکپارچه است تا بتوانید آن را آویزان کنید یا به کیف خود ببندید. در حال حاضر 20 دلار تخفیف دارد، قیمتی که بوده است مطابق با هدف.

در تلنگر 5 بزرگترین اسپیکر موجود در این فروش است، و همچنین گرانترین آن با 100 دلار است که 30 دلار از قیمت اصلی خود کمتر است. در حالی که Flip 5 کاملاً در لیست ما قرار نگرفت بهترین بلندگوهای بلوتوث بی سیم برای سال 2022، جانشین آن Flip 6 انجام داد و Flip 5 بسیاری از همان ویژگی های عالی را با قیمت پایین تر ارائه می دهد. دارای یک درایور 44 متری، تنها 1 میلی متر کوچکتر از Flip 6، و همچنین همان اتصال بلوتوث 5.1 و عمر باتری قابل توجه 12 ساعته. با رتبه IPX7، ضد آب است و زمانی که واقعاً نیاز به افزایش صدا دارید، می‌تواند با سایر بلندگوهای سازگار JBL همگام شود. همچنین در بیش از دوجین رنگ عالی موجود است تا بتوانید رنگی را پیدا کنید که مطابق با سبک شما باشد.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

درباره ی rf_admin

مطلب پیشنهادی

خبر اکنون WhatsApp یک برنامه بومی در ویندوز دارد که به صورت مستقل کار می کند

به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ، برنامه جدید واتس اپ در ویندوز …