بتای Overwatch 2 از سه شنبه آغاز می شود: زمان شروع و انتظارات

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ،

بازی Overwatch 2 دومین بتای خود را از روز سه شنبه برای رایانه های شخصی و بازیکنان کنسول آغاز می کند. نسخه بتا از ساعت 2 بعدازظهر ET/11 صبح PT شروع می شود و تا 18 ژوئیه ادامه دارد. ثبت نام ها هنوز برای فرصتی برای شرکت باز است و اگر مایل به خرج کردن مقداری پول نقد هستید، همچنان می توانید دسترسی تضمینی دریافت کنید.

بتای بعدی اولین نگاه ما به Junker Queen است، یک قهرمان جدید تانک که برای اولین بار در پوسترهای نقشه Junkertown که در سال 2017 منتشر شد ظاهر شد. از آن زمان طرفداران امیدوار بودند که او را بازی کنند، و پنج سال بعد، ما بالاخره به این بازی رسیدیم. گرفتن فرصت بتای جدید همچنین یک نقشه ترکیبی جدید به نام Paraiso اضافه می کند. توسعه دهندگان اهداف خود را برای نسخه بتا مشخص کرده اند که شامل آزمایش ظرفیت سرور و تعادل قهرمان می شود.

Overwatch 2 دنباله تیراندازی کلاسی بلیزارد است که شامل دو تیم پنج نفره از بازیکنان است که بر سر اهداف می جنگند. توسعه دهندگان Overwatch در ماه ژوئن اعلام کردند که این بازی خواهد بود بازی رایگان است و در دسترسی اولیه در 4 اکتبر راه اندازی خواهد شد. در اولین بتا سرعت دیوانه‌واری را به بازی تزریق کرد، که یک تغییر خوش‌آمد نسبت به سرعت آهسته‌تر و سخت‌تر که در سال‌های اخیر Overwatch را آزار داده بود، بود. عنصر PvP رایگان برای بازی، بازی را با سایر شوترهای رقابتی مانند Valorant و Apex Legends مطابقت خواهد داد.

نحوه ثبت نام در نسخه بتا Overwatch 2

هر کسی می‌تواند برای نسخه بتا دوم Overwatch 2 ثبت‌نام کند، اما از نظر فنی، بتا باز نیست. طبق صفحه پرسش و پاسخ بتا، بازی با افزایش ظرفیت سرور به تدریج افراد را اضافه می کند و اولین موج بزرگ دسترسی بتا در تاریخ 5 ژوئیه اتفاق می افتد. حتی اگر در بتای قبلی بودید، باید دوباره ثبت نام کنید.

در اینجا نحوه ثبت نام آمده است:

1. به سایت بتای Overwatch 2 بروید.
2. در گوشه سمت راست بالا، وارد حساب Blizzard خود شوید.
3. در پایین صفحه بتا Overwatch 2، پلتفرم خود (و منطقه برای بازیکنان پلی استیشن) را انتخاب کنید.
4. سپس ضربه بزنید درخواست دسترسی بتا.

اگر می‌خواهید در 28 ژوئن دسترسی بتا تضمینی داشته باشید، می‌توانید Watchpoint Pack (40 دلار) را خریداری کنید. علاوه بر دسترسی بتا در روز اول، دو پوسته شخصیت افسانه‌ای، نماد پخش‌کننده منحصربه‌فرد و ارز دیجیتال کافی برای خرید دو پاس نبرد اول را نیز دریافت خواهید کرد.

چگونه می توانم نسخه بتا Overwatch 2 را دانلود کنم؟

بلیزارد جزئیاتی در مورد دانلود نسخه بتا دوم منتشر نکرده است، اما باید همان روند بتا اول را دنبال کند. در اینجا نحوه کار این است:

1. وارد حساب Battle.net خود شوید و به Overwatch در لانچر بازی بروید.

2. در پایین سمت چپ، روی نسخه بازی کشویی

3. انتخاب کنید Overwatch 2 Tech Beta برای نصب

4. وقتی دانلود کامل شد، آبی را بزنید بازی دکمه برای شروع

ملکه یونکر در حال چرخش تبر خود

توانایی نهایی یونکر کوئین به او کمک می کند که فاصله را نزدیک کند و به سرعت مبارزه را پایان دهد.

کولاک

توانایی های Junker Queen

بتای جدید در نهایت به طرفداران این فرصت را می دهد تا به عنوان ملکه یونکر بازی کنند، قهرمانی که همه ما از زمانی که برای اولین بار در نقشه Junkertown مورد کنایه قرار گرفت، هیجان زده و/یا تشنه او بوده ایم. در اینجا چیزی است که ما در مورد توانایی های Junker Queen، از حساب توییتر Overwatch می دانیم:

نقشه هیبریدی جدید: بهشت

نسخه بتا همچنین Paraiso را اضافه می کند، یک نقشه ترکیبی جدید که خانه لوسیو، از جمله Clube Sinestesia دی جی را بررسی می کند. مانند همه نقشه های ترکیبی، بازیکنان با حمله یا دفاع از یک نقطه کنترل شروع می کنند و اگر مهاجمان موفق شوند، بازیکنان بقیه نقشه را در حمله یا دفاع از یک محموله صرف می کنند.

یک باشگاه زیرزمینی با کف روشن

Clube Sinestesia جایی است که قهرمان پشتیبانی لوسیو به عنوان یک دی جی شهرت پیدا کرد.

کولاک

برای اخبار بیشتر Overwatch 2، همه چیزهایی را که از او آموختیم بررسی کنید رویداد آشکار Overwatch 2.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

درباره ی rf_admin

مطلب پیشنهادی

خبر متا یکی از بزرگترین بازی های واقعیت مجازی خود را تعطیل می کند – اما فقط برای دارندگان Quest 1

به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ، تقریباً در همان زمانی که متا …