«جنگ ستارگان: سایه سیث» والدین ری را در داستانی باشکوه آشکار می کند

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ،

اگر می خواهید، ذهن خود را به دوران شادی هواداران جنگ ستارگان برگردانید که پس از آغاز سه گانه دنباله نیرو بیدار می شودانتشار 2015. این احساس می‌کرد که همه می‌میرند تا بدانند پدر و مادر قهرمان اسرارآمیز ری در کجا و چه کسی لوک اسکای‌واکر در دهه‌های پس از آن انجام داده‌اند. سه گانه اصلی.

لاندو کالریسیان یک بلستر در دست دارد، لوک اسکای واکر شمشیر نور سبز خود را به کار می گیرد و فردی که نقابدار است شمشیر نور قرمز را روی جلد رمان جنگ ستارگان: سایه سیث در دست دارد.

منظره لوک اسکای واکر که شمشیر نور سبز خود را روی جلد Star Wars: Shadow of the Sith به کار می‌برد، به طرز مضحکی هیجان‌انگیز است و رمان آدام کریستوفر به پتانسیل‌هایش عمل می‌کند.

خانه تصادفی پنگوئن

جنگ ستارگان ناگهان دوباره اهمیت پیدا کرد. هیجان باشکوه بود و امکانات داستانی بی پایان به نظر می رسید. آخرین جدای و ظهور اسکای واکر (فیلم دوم و سوم در سه گانه دنباله دار) پاسخ داد برخی از اسرار با درجات مختلف موفقیت، اما آنطور که بسیاری از طرفداران دوست داشتند عمیقاً فرو نرفت.

رمان آدام کریستوفر جنگ ستارگان: سایه سیثکه در 28 ژوئن وارد قفسه‌ها می‌شود، غواصی عمیقی است که من از سال 2015 می‌خواستم. که 17 سال پس از بازگشت جدی (و 13 سال قبل از The Force Awakens) اتفاق می‌افتد، ما با والدین ری آشنا می‌شویم که آن‌ها در سراسر منطقه فرار می‌کنند. کهکشان با دختر کوچکشان این زوج برای مدت کوتاهی در فلاش بک در The Rise of Skywalker دیده شدند، اما این اولین حضور مهم آنهاست. نام آنها تقریباً بلافاصله فاش می شود، اما ما نام آنها را در این بررسی خراب نمی کنیم زیرا کریستوفر به زیبایی از آنها ساخته شده است.

نمی توان به کسی اعتماد کرد با عوامل امپراتور پالپاتین زنده شد وضعیت این سه نفر بسیار ناامید کننده است. با توجه به اجمالی که از والدین ری در «ظهور اسکای واکر» گرفتیم، این رشته داستانی حس اجتناب ناپذیری تاریک دارد. این باعث نمی شود که کریستوفر عمق احساسی را به این شخصیت ها تزریق کند. با وجود دانستن اینکه چگونه به پایان می رسد، متوجه خواهید شد که تماماً در تلاش آنها برای یک پناهگاه امن سرمایه گذاری کرده اید.

پدر و مادر ری در جنگ ستارگان: ظهور اسکای واکر

این رمان پس از مدت کوتاهی که در جنگ ستارگان: ظهور اسکای واکر با آنها داشتیم، پاسخ‌هایی درباره والدین ری ارائه می‌کند.

لوکاس فیلم

این خانواده بارقه‌ای از امید به لوک اسکای واکر دارند، که تلاش‌هایش برای آموزش نسل بعدی شوالیه‌های جدی به دلیل تصورات او از حضور شوم در لبه کهکشان مختل شده است. این رمان قهرمان سه گانه اصلی را در دوران شکوه خود نشان می دهد – دقیقاً چه تعداد از طرفداران می خواستند او در دنباله ها ظاهر شود – اما کریستوفر به طرز ماهرانه ای نکاتی را از وضعیت عاطفی که در آن زمان به آن رسیده است بیان می کند. آخرین جدای.

او به قهرمان کلاسیک همکار لاندو کالریسیان ملحق می شود که به دلیل توقف جستجوی دختر ربوده شده اش در وضعیت بدی قرار دارد. این حالت آسیب‌پذیر به کریستوفر اجازه می‌دهد تا زندگی درونی یک قمارباز را تا حد بی‌سابقه‌ای کشف کند. آن را از مرد جوان مغرور که در آن دیده می شود، می گیرد پیش درآمد اسپین آف Solo، مردی که به خود اطمینان دارد سه گانه اصلی و جنگجوی مسن تر که ما در The Rise of Skywalker ملاقات کردیم.

خالی

لاندو که در «ظهور اسکای واکر» دیده می‌شود، به یک سفر احساسی حماسی می‌رود.

لوکاس فیلم

ماموریت لوک و لاندو برای نجات خانواده ری توسط قاتل بدجنس اوچی از Bestoon (شخصیت دیگری که در The Rise of Skywalker ظاهر شد) پیچیده می شود، که توسط اعضای یک فرقه Sith ماموریت داده شده است با شکار والدین و فرزند او یک حضور نفرت انگیز اما قانع کننده است و با پیشرفت داستان به طور فزاینده ای رشد می کند.

داستان اوچی در اینجا با هوشمندی موضوعات داستانی را از نویسنده گرگ پاک می گیرد کمیک های اخیر دارث ویدر، اما کریستوفر جزئیات کافی را شامل می شود که قبل از فرو رفتن در این کتاب نباید آنها را خواندنی ضروری دانست.

دور کردن سمت شرور یک جنگجوی مرموز است که توسط قسمت تاریک نیرو قدرتمند شده است. این سمت از داستان به افسانه‌های مخفیانه ترسناک سیث متمایل است و ثابت می‌کند که جذاب‌ترین عنصر رمان است. به طرز غافلگیرکننده‌ای تاریک و عجیب می‌شود و امیدواریم به راه‌هایی اشاره کند که جنگ ستارگان در آینده کشف خواهد کرد.

اوچی از چهره بستون در جنگ ستارگان: ظهور اسکای واکر

Ochi of Bestoon نقش کوچکی در The Rise of Skywalker دارد، اما ما همه چیز را در مورد او در Shadow of the Sith می آموزیم.

لوکاس فیلم

هنگامی که قهرمانان و شروران ما از مسیر خود عبور می کنند، نوشته های سینمایی کریستوفر در برخی از سکانس های اکشن حماسی می درخشد که کسانی را که می خواهند میزان قدرت لوک را ببینند خوشحال می کند. نویسنده او را با یک رقیب شایسته قرار می دهد و دیدن این که تهدید به سطحی می رسد که یادآور آن است، لذت بخش است. داستان های تداوم افسانه های قدیمی.

با این حال، در 496 صفحه، Shadow of the Sith چند بار قدرت خود را از دست می دهد. یک سکانس طولانی در یک ایستگاه فضایی معدن به یک نتیجه حماسی می رسد، اما قبل از رسیدن به آن، پرش بین شخصیت ها و پرسه زدن در اطراف کمی زیاد است.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

Starcruiser کهکشانی دیزنی: واقعاً چگونه است…


29:28

یک فیلم کوتاه از یک بدجنس که در «ظهور اسکای واکر» دیده می‌شود، حتی اگر وقت گذرانی با آن‌ها سرگرم‌کننده باشد، نسبت به محور اصلی روایت غریبه است. خوشبختانه، سایر فیلم‌های کوتاه بهتر قضاوت می‌شوند، به خوبی در داستان قرار می‌گیرند و دقیقاً تا زمانی که لازم است باقی می‌مانند.

با وجود این مسائل جزئی، سایه سیث اثر آدام کریستوفر بهترین نوع رمان جنگ ستارگان است و به عنوان یک پیوند اساسی بین بازگشت جدی و نیرو بیدار می شود. جنبه‌های مبهم فیلم‌ها را هوشمندانه بررسی می‌کند، پایان‌های آزاد را به هم می‌بندد و طنین احساسی را اضافه می‌کند و در عین حال مجموعه‌ای از امکانات داستان‌سرایی جدید هیجان‌انگیز را باز می‌کند. پس از بیش از نیم دهه، معمای پدر و مادر ری به سبکی حل می شود.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

درباره ی rf_admin

مطلب پیشنهادی

خبر متا یکی از بزرگترین بازی های واقعیت مجازی خود را تعطیل می کند – اما فقط برای دارندگان Quest 1

به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ، تقریباً در همان زمانی که متا …