بهترین برنامه های تلویزیونی علمی تخیلی مطلق در نتفلیکس

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ،

نتفلیکس طیف خیره کننده ای از سریال های علمی تخیلی دارد چیزهای غریب، آینه سیاه به OA. همچنین از محتوای عالی بین المللی، از جمله، بهره برداری شده است تاریک علمی تخیلی آلمانی، یکی از بهترین سریال های نتفلیکس.

به پایین پیمایش کنید تا امیدواریم بهترین علمی تخیلی نتفلیکس را به همراه پیشنهادهای بین المللی عالی پیدا کنید.

ادامه مطلب: بهترین معاملات دستگاه Roku

نتفلیکس

پاسخ آلمان به چیزهای عجیب و غریب قبل از ورود به مکان‌های کاملاً قانع‌کننده و بدیع، عمداً زمان می‌برد. داستان نوآر علمی تخیلی، دارک، سفر در زمان، توطئه‌ها و خانواده‌های دور افتاده را در یک داستان نسل‌های مختلف که با ناپدید شدن یک کودک آغاز می‌شود، به تصویر می‌کشد. اگر آن نوع لایه‌های دقیق ساخته شده همان چیزی است که در داستان سرایی خود به دنبال آن هستید، در آن جا بمانید. هر سه فصل نگاه مراقبه دارک به سفر در زمان و تأثیر آن بر طبیعت انسان، در انتظار ضربه زدن به شما هستند.

جوجو ویلدن/نتفلیکس

لغو نتفلیکس جنایتکارانه تر از تبر از OA نیست. این داستان منحصر به فرد پریری جانسون، زن نابینای جوانی را دنبال می کند که پس از سال ها ناپدید شدن، اکنون با توانایی دیدن بازمی گردد. او ادعا می کند که “فرشته اصلی” است و گروه کوچکی از مردم محلی را متقاعد می کند تا به داستان غیرممکن او که شامل آدم ربایی ها و فرارهای بزرگ است گوش دهند. OA نوعی از علمی تخیلی زمینی است که وقتی مفاهیم خارق العاده خود را معرفی می کند، شما و قهرمانانش را کاملاً غافلگیر می کند. دو فصل اول بی عیب و نقص را در نتفلیکس تماشا کنید و دعا کنید فصل سوم در جای دیگری انتخاب شود.

نتفلیکس

گمشده در فضا (2018-2021)

راه اندازی مجدد سری 1965 با همین نام ما را به سمت سال 2046 سوق می دهد، دو سال پس از اینکه بشریت خود را در آستانه انقراض می بیند. خانواده با استعداد رابینسون با خدمه برای استعمار یک سیاره جدید به حرکت در می آیند. جدا از درام خانوادگی اجتناب ناپذیر، آنها با محیط های جدید عجیب و غریب و یک ربات بیگانه عجیب و غریب روبرو می شوند که با ویل جوان دوست می شود. رمز و راز، قلب و یک شخصیت شرور به یاد ماندنی در دکتر اسمیت اثر پارکر پوزی به Lost in Space سوخت فراوانی می دهد تا از بین برود (فصل های 2 و 3 به طور قابل توجهی نسبت به فصل 1 بهبود یافته اند).

نتفلیکس

آره، گونگ یو از بازی Squid در این کار است. چه چیز دیگری لازم است بدانید؟ این معمای علمی تخیلی کره جنوبی به دنبال خدمه ای از فضانوردان در ماموریتی به یک مرکز تحقیقاتی متروکه در ماه است. هدف آنها: نمونه ای از یک ماده ناشناخته برای اهداف نامشخص. خیانت، دروغ های دولتی و اسرار شخصی، این سفر فضایی اعتیاد آور را به دنبال خود می کشاند.

نتفلیکس

کربن تغییر یافته (2018-2020)

Altered Carbon در یک دنیای سایبرپانک اتفاق می افتد که در آن آگاهی های انسان می تواند به بدن های مختلف منتقل شود. این نشان می‌دهد که بازپرس و سرباز سابق تاکشی کواچ به بدن جوئل کینامن در فصل 1 و آنتونی مکی در فصل 2 منتقل می‌شوند. در ابتدا، داستان کواچ شامل حل یک قتل می‌شود، قبل از اینکه او برای کشف اتفاقی که برای گمشده‌اش رخ داده است، تلاش کند. عشق. Altered Carbon گاهی اوقات می‌تواند بی‌معنا باشد، اما شیرینی بصری و ارزش سرگرمی آن شما را از طریق نمایش و تفسیرهای اجتماعی سنگین بالا می‌برد.

موری کلوز/نتفلیکس

داستان دیگری از سازندگان The Matrix می آید که با واقعیت بازی می کند. Sense8 هشت غریبه از سراسر جهان را دنبال می کند که متوجه می شوند از نظر ذهنی و عاطفی به هم مرتبط هستند. نه تنها این پنجره‌ها در زندگی‌های بسیار متفاوت، تساهل را آموزش می‌دهند، بلکه «احساس‌ها» نیز می‌توانند مهارت‌های یکدیگر را در هنگام مواجهه با سازمانی شوم که آنها را شکار می‌کند، به کار گیرند. اگر با شخصیت‌های متنوع Sense8 کنار بیایید، سر به پای این درام علمی تخیلی جدی و احساسی خواهید شد.

با اجازه نتفلیکس

عشق، مرگ + روبات ها (2019—)

این مجموعه گلچین انیمیشن بزرگسالان طیف وسیعی از ژانرها را در بر می گیرد، با تعداد زیادی قسمت که دکمه مقایسه آینه سیاه را فشار می دهند. ربات‌ها در یک شهر پسا آخرالزمانی، کشاورزانی که لباس‌های مکانیکی خلبانی می‌کنند و یک ماموریت فضایی اشتباه شده، همه در فصل اول ظاهر می‌شوند. در حالی که اپیزودها را می‌توان تماشا کرد و از دست داد (برخی به خاطر رفتارشان با زنان مورد انتقاد قرار گرفته‌اند)، انیمیشن‌های قابل تامل و تأثیرگذار زیادی خواهید دید.

نتفلیکس

این علمی تخیلی آخرالزمانی از بلژیک احتمالاً به این زودی شما را از پرواز منصرف خواهد کرد. فیلم Into the Night که در هواپیما اتفاق می‌افتد، چشم قرمزی را می‌بیند که توسط یک سرباز ربوده می‌شود و به همراه بقیه مسافران، در نهایت از یک رویداد مرگبار جهانی در زمین جان سالم به در می‌برند. آیا آنها می توانند هواپیما را به اندازه کافی در حرکت نگه دارند تا آنها را به محل امن برسانند؟ این پیش فرض به تنهایی باید برای جذب شما برای گرفتن این هیجان انگیز عالی و پرتنش کافی باشد.

نتفلیکس

هیلاری سوانک ستاره بزرگ در قلب درام فضایی Away است. او نقش اما گرین، فضانورد ناسا و فرمانده یک اکسپدیشن به مریخ را بازی می کند. همه چیز به سختی شروع می شود و خدمه بین المللی اما او را در مورد توانایی او در فرماندهی شک و تردید پر می کنند. با تقسیم زمانی بین نمایش‌های زمینی و سرگرمی‌های قابل اعتماد بالای استراتوسفر، Away بیشتر در فرود یک سفر همه جانبه موفق است.

نتفلیکس

از سریال های علمی تخیلی که با دو خط زمانی بازی می کنند لذت می برید؟ آیا مکان خاصی برای فرقه ها و اسرار دارید؟ با بایگانی 81 آشنا شوید. در این نمایش ژانرهای مختلف، مامودو آتی در نقش دن ترنر، آرشیوویستی که یک کنسرت برگزار می کند و مجموعه ای از نوارهای ویدئویی آسیب دیده دهه 90 را بازسازی می کند، بازی می کند. او خیلی بیشتر از چیزی که برایش چانه زنی می‌کرد، به تحقیق درباره یک فرقه مرموز و یک زن جوان که ممکن است مرده باشد یا نمرده، کشیده می‌شود. یک تریلر ماوراء الطبیعه با ترسناک، معمایی، نوآر و علمی تخیلی که در فضای وحشتناک آن نفوذ کرده است، آرشیو 81 همه چیز را دارد.

نتفلیکس

چیزهای عجیب (2016-)

بدون Stranger Things بهترین لیست نخواهد بود. اگر به نوعی قصیده برادران دافر برای ترسناک دهه 80 و استیون اسپیلبرگ را از دست داده اید، همه چیز در شرف تغییر است. ال، دختری تقریبا لال را دنبال می کنیم که مورد آزمایشات علمی قرار گرفته است. او قدرت‌های تله‌کینتیک را توسعه می‌دهد که از آن برای دفع هیولاهایی که از یک بعد جایگزین ترسناک حمله می‌کنند استفاده می‌کند. دنیای ایندیانا، هاوکینز، عاشقانه برای هرکسی که نیاز به موفقیت نوستالژی دهه 80 دارد و شخصیت های نامناسب که توسط یک بازیگر جوان و ستاره ای بازی می شود، جزئی از همه چیزهایی هستند که این نمایش را تبدیل به یک تور دورو می کند.

نتفلیکس

افشای کامل: متأسفانه نتفلیکس سریال Travelers را پس از فصل سوم آن لغو کرد، اما این داستان علمی تخیلی محکم در خارج از کانادا با یک انفجار بلندپروازانه به پایان می رسد. ما با مارسی شروع می کنیم، یک زن معلول که پس از کمک به یکی از دوستانش برای فرار از اراذل و اوباش مورد ضرب و شتم قرار می گیرد. او می میرد – سپس زنده می شود. این علمی تخیلی شخصیت محور قوی اسرار خود را به روش‌های هوشمندانه فاش می‌کند، به دنبال عواملی از آینده که وظیفه جلوگیری از فروپاشی جامعه را دارند و همچنین در قلمرو دشوار زندگی دوگانه حرکت می‌کنند.

لوری اسپرهام/نتفلیکس

در حالی که مجموعه گلچین‌های فناوری غم‌انگیز چارلی بروکر را می‌توان از دست داد، در بهترین حالت، Black Mirror فیلم‌های کوچک خود را با کاوش در ایده‌های فناوری آینده‌نگر از طریق داستان‌های دردناک انسانی همراه می‌کند. یکی از آن‌ها سن جونیپرو است که دو زن در دهه 80 را دنبال می‌کند (موسیقی متن با صدای بلند) به گونه‌ای که در زندگی «واقعی» خود در خارج از شهر ساحلی نمی‌توانند عاشق یکدیگر شوند. جنبه فناوری با زمان‌بندی نابغه‌ای آشکار می‌شود و به طور کلی، نمایش پیامدهای زندگی متصل به ما را به روش‌های آزاردهنده و گهگاهی نشاط‌آور بررسی می‌کند.

اسکرین شات برادران وارنر/یوتیوب/سی نت

اگر The 100 شبیه درام استاندارد نوجوان شما است، آماده باشید تا انتظارات خود را فراتر ببرید. دلیلی وجود دارد که این سریال پسا آخرالزمانی هفت فصل را به ثمر رساند: The 100 معضلات جهانی و اخلاقی غنی را به ارمغان می آورد که شخصیت های کلیشه ای را به مکان های منحصر به فرد و جذابی سوق می دهد. 100 نفر مورد بحث نسلی از زندانیان نوجوان هستند که به زمین فرستاده شده اند تا مشخص کنند که آیا این زمین پس از آخرالزمان قابل سکونت است یا خیر. 100 درصد این یکی را امتحان کنید.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

درباره ی rf_admin

مطلب پیشنهادی

خبر متا یکی از بزرگترین بازی های واقعیت مجازی خود را تعطیل می کند – اما فقط برای دارندگان Quest 1

به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ، تقریباً در همان زمانی که متا …