نقد و بررسی آنلاین نینتندو سوییچ: یک خرید ضروری، اما از ارتقاها صرف نظر کنید

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ،

هیچ کس دوست ندارد که مجبور به اشتراک های زیاد شود، اما گاهی اوقات آنها ضروری هستند. اگر امیدوار هستید که بازی های آنلاین را با نینتندو سوییچ، به عضویت آنلاین Nintendo Switch نیاز دارید. ایکس باکس و پلی استیشن به برنامه های اشتراک نیاز دارند تا امکان بازی چند نفره آنلاین را فراهم کنند، و Nintendo Switch Online نیز پیشنهاد مشابهی است.

خبر خوب این است که Nintendo Switch Online هزینه کمتری دارد پلی استیشن پلاس و Xbox Live Gold یا Xbox Game Pass، با 20 دلار در سال. (همچنین می توانید به صورت اقساط پرداخت کنید، با 4 دلار در ماه یا 8 دلار برای سه ماه، اما طرح 20 دلاری برای 12 ماه بهترین ارزش است.) این طرح به شما امکان بازی آنلاین، ذخیره ابری آنلاین و دسترسی به برخی از بازی های رایگان را می دهد که می توانید بازی کنید. تا زمانی که در سرویس مشترک هستید. اما فقط یک دارنده حساب نینتندو سوییچ را پوشش می دهد.

پسندیدن

  • هزینه سالانه کم
  • گزینه بسته خانواده
  • بسیاری از بازی های یکپارچهسازی با سیستمعامل نینتندو گنجانده شده است

دوست ندارم

  • بسته الحاقی اختیاری دارای بازی‌های N64 با قیمت بالا است

خانواده‌هایی که دارای چندین سوئیچ هستند، یا هر کسی که دارای چندین حساب در یک سوئیچ است، باید سالانه 35 دلار بپردازد که حداکثر هشت عضو خانواده را پوشش می‌دهد. در غیر این صورت، تنها راه برای انجام بسیاری از بازی‌های آنلاین، از طریق هر حساب شخصی که عضویت Switch Online را داشته باشد، خواهد بود.

بازی آنلاین: برای من ضروری است

نیازی نیست بازی های نینتندو سوییچ را به صورت آنلاین بازی کنید و بازی های نینتندو بدون شک آفلاین ترین تجربه های ارائه شده توسط سه سازنده بزرگ کنسول هستند. (شما همچنین می توانید هزاران نفر محلی دریافت کنید، چند نفره هم اتاقی بازی‌ها.) با این حال، بسیاری از بازی‌های نینتندو دارای چندنفره آنلاین هستند و به تنهایی این سرویس ضروری است. ویژگی‌های چندنفره آنلاین نینتندو همیشه عالی نیستند، اما با گذشت زمان به تدریج بهتر می‌شوند: Switch Sports، Mario Strikers: Battle League و Animal Crossing همگی بر روی آنلاین متمرکز هستند و بسیاری از بازی‌های اخیر نینتندو دارای ویژگی‌های آنلاین هستند.

برخی از بازی‌ها هستند که نیازی به Switch Online ندارند و بیشتر آنها بازی‌های رایگانی هستند مانند Fortnite یا پاییز بچه ها. بنابراین، راه‌هایی برای زندگی با سوییچ بدون نینتندو سوییچ آنلاین وجود دارد.

ذخیره ابری: آنها به کار می آیند

در صورتی که چندین نینتندو سوییچ دارید، ذخیره‌سازی بازی‌های ابری مفید است. زمانی که بتوانید بازی خود را ذخیره کنید از فضای ابری بارگیری کنید، رفتن از یک سوئیچ به سوییچ دیگر برای انجام یک بازی بسیار آسان تر است. اگر چند سوئیچ در خانه خود دارید، تنها یکی را می‌توان برای بازی در حالت آفلاین تنظیم کرد، اما سایر سوئیچ‌ها را می‌توان در حین اتصال Wi-Fi استفاده کرد.

حتی اگر یک خانواده سوئیچ انفرادی هستید، ممکن است این را برای ارتقاء از، به عنوان مثال، سوئیچ اصلی به جدید بخواهید. نسخه OLED. اگر ذخیره‌های ابری ندارید، داده‌های ذخیره بازی همچنان می‌توانند بین سیستم‌ها منتقل شوند.

تصویری از بازی‌های یکپارچهسازی با سیستمعامل موجود در سوئیچ

مجموعه بازی های یکپارچهسازی با سیستمعامل نینتندو یک آرشیو نوستالژی وسوسه انگیز است.

اسکرین شات توسط اسکات استین/CNET

بازی‌های «رایگان»: پیشنهادات یکپارچهسازی با سیستمعامل نینتندو یک گنجینه نوستالژیک است

نینتندو چند بازی رایگان برای مشترکین Switch Online ارائه می‌کند، اما بسیار کمتر از PlayStation Plus (که اخیراً سطوح جدیدی را برای بازی‌های پریمیوم و قدیمی اضافه کرده است) یا Xbox Live Gold یا Game Pass Ultimate که بازی‌ها را به صورت ماهیانه انجام می‌دهند.

نینتندو به بازی‌های کلاسیک NES و SNES خود تکیه می‌کند، که هر دو در برنامه‌های سوییچ عرضه می‌شوند که کتابخانه‌های خود را به‌طور نیمه منظم با عناوین جدید به‌روزرسانی می‌کنند. در حال حاضر 62 بازی NES و 54 بازی SNES وجود دارد، بنابراین شما را مشغول نگه می‌دارد. برنامه‌های NES و SNES همان چیزی را تقلید می‌کنند که نینتندو در پلاگین‌های جذاب NES و SNES Classic ارائه می‌کرد. کنسول های یکپارچهسازی با سیستمعامل، یا در بازی های “کنسول مجازی” در Wii قدیمی و Nintendo DS و 3DS. یکی از مزیت های سرگرم کننده این بازی ها این است که بسیاری از آنها به صورت آنلاین قابل بازی هستند.

بازی رایگان آنلاین مورد علاقه من Pac-Man 99 است، یک بازی رقابتی بتل رویال مانند تتریس 99 که در آن شما Pac-Man را در مقابل 99 نفر دیگر بازی می کنید تا بتوانید زنده بمانید. من آن را به شدت دوست دارم.

پیکاچو سوار بر تخته موج سواری در پوکمون اسنپ می شود

بازی هایی مانند Pokemon Snap عالی هستند، اما آیا ارزش هزینه اضافی سالانه را دارند؟

نینتندو

بسته توسعه مرحله‌ای: به آن نیازی ندارید

نینتندو دارای یک سطح پیشرفته به نام بسته توسعه آنلاین Nintendo Switch است که مجموعه‌های بازی‌های قدیمی Nintendo 64 و Sega Genesis را اضافه می‌کند (تقریباً 16 بازی N64 و 25 بازی جنسیس تاکنون). هر دوی این مجموعه‌ها دارای بازی‌های عالی هستند از جمله Zelda: The Ocarina of Time، Mario 64، Mario Kart 64، Sonic 2، Phantasy Star IV. آنها همچنین دارای ویژگی‌های ذخیره‌سازی بازی هستند، اما ارزش قیمت اضافه‌شده طرح مرحله‌ای را ندارند، مگر اینکه از طرفداران سرسخت N64 یا Genesis باشید. در غیر این صورت یافتن بازی های N64 سخت است، اما هنوز تعداد زیادی بازی در دسترس نیستند. بازی های جنسیس را می توان به روش های دیگری نیز داشت. یک عدد عالی وجود دارد، جداگانه فروخته می شود سگا جنسیس کلاسیک مجموعه‌ای در فروشگاه الکترونیکی، به‌علاوه برخی از بازی‌های مستقل Sega Ages. با 50 دلار اضافی در سال برای بسته توسعه (یا 80 دلار برای اشتراک خانوادگی)، به نظر نمی رسد ارزش آن را داشته باشد.

نینتندو همچنین شروع به اضافه کردن برخی از محتوای DLC دیگر با بسته توسعه داد تا معامله را شیرین کند: گسترش Splatoon 2، دوره های اضافی Mario Kart 8 Deluxe و موارد اضافی Animal Crossing. اینها را می توان به طور جداگانه با قیمت حدود 25 دلار خریداری کرد.

بهترین ارزش در میان اشتراک های کنسول؟ نه به طور کامل

می توان گفت که با پرداخت 20 دلار، هزینه سوییچ آنلاین نینتندو نسبت به Xbox Game Pass یا PlayStation Plus معامله بهتری است. این تخفیف یا جریان مداوم بازی های رایگان سطح بالا را ندارد که بقیه دارند، اما مطمئنا هزینه کمتری دارد. همچنین از وجود یک اشتراک خانوادگی برای Switch Online تشکر می‌کنم، با توجه به اینکه تعداد بازیکنان سوئیچ در خانه من وجود دارد.

من در مورد اینکه مجبور به پرداخت هزینه سالانه برای کنسول های بازی نیستم، اما 20 دلار برای عضویت Switch Online قابل قبول است. با این حال، سرویس Expansion Pack احتمالاً ارزشش را ندارد مگر اینکه یک رابطه عاشقانه جدی با بازی‌های N64 داشته باشید.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

درباره ی rf_admin

مطلب پیشنهادی

خبر متا یکی از بزرگترین بازی های واقعیت مجازی خود را تعطیل می کند – اما فقط برای دارندگان Quest 1

به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ، تقریباً در همان زمانی که متا …