1000 نفر برای یک عکس گروهی لذت بخش از فضا ژست می گیرند

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ،

در اهرام، گرند کانیون و حدود 1000 کارمند آژانس فضایی اروپا — اینها همه چیزهایی هستند که از فضا قابل مشاهده هستند.

روز جمعه، ESA یک عکس گروهی گیرا را به اشتراک گذاشت که توسط یک ماهواره ناظر زمین که در 435 مایلی (700 کیلومتر) در مدار قرار دارد، گرفته شده است.

در اینجا نسخه ای نزدیک از پرتره گروه ESA که از فضا گرفته شده است.

ایرباس / ESA

یک ماهواره Pleiades Neo این تصویر را روز چهارشنبه در جریان گردهمایی ESA در مرکز تحقیقات و فناوری فضایی اروپا در هلند ثبت کرد. این در طول یک “روز بازی ها و فعالیت هایی بود که برای استقبال از مردم برای بازگشت به کار در محل پس از دو سال همه گیری کووید-19 در نظر گرفته شده بود.”

برای برداشتن پرتره عظیم که باید برای عبور ماهواره از آن زمان تعیین می شد، هماهنگی لازم بود. کارمندان به شکل آرم ESA در زمین راگبی جمع شدند و تکه های کاغذ سفید سر خود را بالا گرفتند. حروف از قبل مشخص شده بودند. آ ساخت ویدیو نشان می دهد که چگونه همه در جای خود قرار گرفتند.

افراد در تصویر نشان دهنده بخش قابل توجهی از نیروی کار ESA هستند که شامل حدود 2200 کارمند است. نمای ماهواره ای برای هر سازمانی که می خواهد یک عکس دسته جمعی بدیع بگیرد، پیش بینی می کند. حرکت شما، ناسا.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

درباره ی rf_admin

مطلب پیشنهادی

خبر متا یکی از بزرگترین بازی های واقعیت مجازی خود را تعطیل می کند – اما فقط برای دارندگان Quest 1

به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ، تقریباً در همان زمانی که متا …