با عرض پوزش، “تلفن سیاه” هنوز پخش نمی شود

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ،

بلک فون جمعه در سینماهای آمریکا اکران شد. اما طرفدارانی که می‌خواهند آن را در خانه تماشا کنند، باید مدتی صبر کنند تا در یک سرویس پخش در دسترس قرار گیرد.

سال گذشته، تعداد بی‌سابقه‌ای از فیلم‌های سینمایی جدید در همان روزی که در سینماها نمایش داده شدند، به صورت آنلاین پخش شدند. اما امسال، با کاهش محدودیت‌های COVID-19 و بازگشت تماشاگران به سینماها، این عمل تقریباً از بین رفته است. تقریباً همه فیلم‌ها در حال حاضر حداقل یک ماه و نیم به طور انحصاری در سینماها اکران می‌شوند – اغلب بیشتر. و جدول زمانی که یک فیلم نمایشی برای پخش در دسترس قرار می گیرد در سراسر نقشه است.

تلفن سیاه کجا پخش خواهد شد؟

Black Phone در نهایت روی Peacock پخش می شود. این در ایالات متحده توسط یونیورسال پیکچرز، که متعلق به همان شرکت طاووس است، توزیع می شود. این سرویس قرار است اولین مکانی برای پخش جریانی فیلم های توزیع شده جهانی باشد.

پخش جریانی The Black Phone کی شروع می شود؟

Peacock and Universal هنوز تاریخ انتشار استریم این فیلم را تایید نکرده است. اما شرایط اعلام شده عمومی قرارداد طاووس برای پخش جریانی فیلم هایی مانند تلفن سیاه به ما یک بازه زمانی برای انتظار آن می دهد. احتمالاً پس از 45 روز اکران در سینماها شروع به پخش خواهد کرد، اگرچه ممکن است تا 4 ماه از زمان اکران آن در سینماها طول بکشد.

اگر The Black Phone دقیقاً بعد از دوره 45 روزه به Pacock برسد، پس از هفته اول آگوست برای پخش در دسترس خواهد بود.

اما اگر تقریباً چهار ماه کامل طول بکشد تا روی Peacock فرود بیاید، پخش فیلم در اواخر اکتبر آغاز می شود.

آیا تلفن سیاه برای پخش در Peacock رایگان خواهد بود؟

نه، طاووس به طور معمول فیلم های جدیدی مانند تلفن سیاه را پشت دیوار خود قرار می دهد.

اگر از قبل اشتراک Peacock ممتاز ندارید، اگر می‌خواهید فیلم یا برنامه‌های دیگر Peacock را تماشا کنید، باید برای ماهانه 5 دلار یا 10 دلار در ماه ثبت نام کنید. پسندیدن یلوستون، مسابقات لیگ برتر، WWE، The Office و سایر موارد محبوب.)

طاووس دارد برخی معاملات که می تواند هزینه شما را برای عضویت ممتاز کاهش دهد – یا حتی از بین ببرد.

اما انتظار می رود که این فیلم بدون هیچ هزینه اضافی در اختیار مشترکین پریمیوم Peacock قرار گیرد. بنابراین اگر قبلاً مشترک ممتاز Peacock هستید، می‌توانید آن را مانند هر چیز دیگری در این سرویس پخش کنید.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

درباره ی rf_admin

مطلب پیشنهادی

خبر متا یکی از بزرگترین بازی های واقعیت مجازی خود را تعطیل می کند – اما فقط برای دارندگان Quest 1

به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ، تقریباً در همان زمانی که متا …