Fitbit با ویژگی جدید تجزیه و تحلیل خواب، سامسونگ را تحت تأثیر قرار می دهد

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ،

دستگاه های فیت بیت سال‌ها خواب را ردیابی کرده‌اند، اما این شرکت اکنون کارهای بیشتری برای کمک به شما در درک این داده‌ها انجام می‌دهد.

ویژگی جدید Sleep Profile Fitbit که شرکت تناسب اندام متعلق به گوگل روز چهارشنبه اعلام کرد، خواب پوشندگان را هر ماه بر اساس 10 معیار تجزیه و تحلیل می کند. سپس آن خوانش ها را با آنچه که برای سن و جنسیت یک فرد معمولی در نظر گرفته می شود مقایسه می کند. به روز رسانی Fitbit آخرین نشانه ای است که غول های فناوری توجه بیشتری به آن دارند اهمیت خواب همانطور که به سلامت کلی مربوط می شود.

نمایه خواب Fitbit به ظاهر شباهت های زیادی با ویژگی Sleep Coaching سامسونگ دارد که سازنده گوشی های هوشمند برای گلکسی واچ 4 معرفی شد در فوریه هر دو برنامه به پوشندگان حیوان خاصی را اختصاص می دهند که نمادی از الگوهای خواب آنها است. (به عنوان مثال، سامسونگ می گوید من یک جوجه تیغی حساس هستم.)

ادامه مطلب: نکات Fitbit: 12 ترفند برای استفاده حداکثری از دستگاه تناسب اندام

نمونه ای از حیوانات خواب در ویژگی Sleep Profile Fitbit

ویژگی جدید Sleep Profile Fitbit به حیوانی اختصاص می دهد تا الگوهای خواب شما را نمادین کند.

فیت بیت

فیت بیت در یک پست وبلاگی گفت که حیوانات می توانند هر ماه بر اساس داده های جمع آوری شده تغییر کنند و هیچ حیوان ایده آلی وجود ندارد. هر نماد ساخته شده است تا درک بهتری از خواب خود به شما بدهد. نمایه خواب Fitbit همچنین معیارهای جدیدی مانند تغییر برنامه خواب، مدت زمان قبل از رسیدن به یک خواب سالم و خواب مختل را در خود دارد.

شما باید حداقل 14 شب در هر ماه تقویمی در طول خواب از یک ردیاب سازگار استفاده کنید و نمایه ها باید در برنامه Fitbit در اول هر ماه ظاهر شوند. نمایه خواب فقط برای Fitbit Premium کاربران و در برنامه Fitbit برای Sense، Versa 3، Versa 2، در دسترس خواهد بود. شارژ 5، لوکس و اینسپایر 2.

این راه‌اندازی پس از اعلام برنامه‌های اپل برای ارتقا انجام می‌شود قابلیت ردیابی خواب اپل واچکه در مقایسه با آنچه Fitbit، Samsung، Oura و سایر سازندگان دستگاه‌های پوشیدنی ارائه کرده‌اند، فاقد آن بوده است. با به روز رسانی WatchOS 9 در پاییز امسال، ساعت هوشمند اپل بالاخره می‌تواند مراحل خاصی از خواب را ردیابی کند.

فیت بیت همچنین عملکرد ردیابی خواب خود را قبل از عرضه پیکسل واچ در اواخر سال جاری به روز می کند. گوگل گفت ساعت پیکسل برخی از ویژگی های تناسب اندام Fitbit مانند ردیابی خواب و Active Zone Minutes را به ارث خواهد برد. اما ما انتظار داریم که جزئیات بیشتری را در نزدیکی زمان عرضه این ساعت بشنویم.

همچنین این اولین بار نیست که Fitbit یک ویژگی با شباهت به رقبای خود راه اندازی می کند. آی تی امتیاز آمادگی روزانه را اضافه کرد به ردیاب‌ها و ساعت‌های خاصی در ماه نوامبر، که به کاربران می‌گوید آیا برای یک تمرین سخت آماده هستند یا باید آن را آسان کنند. شرکت‌هایی مانند Oura و Whoop قبلاً ویژگی‌های مشابهی با تمرکز بر بازیابی ارائه کرده بودند.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

از Pixel Watch، فیت بیت جدید گوگل چه انتظاری باید داشت…


9:49

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

درباره ی rf_admin

مطلب پیشنهادی

خبر متا یکی از بزرگترین بازی های واقعیت مجازی خود را تعطیل می کند – اما فقط برای دارندگان Quest 1

به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ، تقریباً در همان زمانی که متا …