جیک پل در برابر تامی فیوری: تاریخ مبارزه، نحوه تماشای آنلاین، هر چیزی که باید بدانید

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ،

پس از چندین توقف و شروع، به نظر می رسد که مبارزه جیک پل و تامی فیوری در نهایت ادامه دارد.

هم جیک پل و هم تامی فیوری این خبر را به صورت رسمی در شبکه های اجتماعی اعلام کرد.

مبارزه قرار است در شهر نیویورک در مدیسون اسکوئر گاردن در ۶ اوت و آماندا سرانو و برندا کاراباجال به طور مشترک به عنوان تیتر اول خواهند بود. فروش بلیت ها در 29 ژوئن در ساعت 11 صبح به وقت شرقی آغاز می شود.

فیوری قرار بود حریف پل در آخرین مبارزه او باشد که قرار بود در ماه دسامبر برگزار شود. پس از شکستگی دنده، فیوری مجبور به عقب نشینی شد و قهرمان سابق UFC تایرون وودلی جایگزین او شد.

آن مبارزه، مسابقه مجدد مسابقه قبلی بین این دو بود. پل در دومین دیدار آنها علامت تعجب گذاشت و وودلی را در راند ششم به شکلی دیدنی ناک اوت کرد.

اما از آن زمان — و قبل از آن — مردم از پل التماس می کنند تا با یک بوکسور “واقعی” مبارزه کند. تا این لحظه، پل با ترکیبی از یوتیوبرها و مبارزان سابق MMA روبرو بوده است. فیوری به‌عنوان یک مبارز 8-0 رو به جلو، طوری طراحی شده است که بوکسور واقعی باشد و به احتمال زیاد نشان دهنده سخت‌ترین آزمون پل تا به امروز در رینگ خواهد بود.

تامی فیوری کیست؟

فیوری یک بوکسور حرفه ای جوان با نام خانوادگی معروف است. او برادر ناتنی تایسون فیوری، قهرمان سنگین وزن فعلی است. او همچنین به دلیل بازی در سریال Love Island، یک برنامه تلویزیونی واقعیت که در آن شرکت کنندگان برای جلوگیری از حذف شدن باید با هم جفت شوند، در بریتانیا مشهور است. این نمایش در بریتانیا بسیار بزرگ است.

جیک پل کیست؟

احتمالاً از پاول، شخصیت رسانه‌های اجتماعی که برای اولین بار در Vine موفق شد قبل از اینکه به هر پلتفرم موجود وارد شود، خبر دارید. او در سال‌های اخیر پس از مبارزه در مسابقه بوکس ویروسی برادر لوگان پل با یوتیوبر بریتانیایی KSI، وارد بوکس شده است. او استعداد خود را در بوکس نشان داد و از آن زمان به مبارزه ادامه داد.

پل همچنین به سمت ارتقاء رفته است و مبارزه بزرگی بین کتی تیلور ایرلندی و آماندا سرانو را که یکی از بزرگترین مسابقات بوکس زنان در تمام دوران بوده است، ترویج داده است.

به نظر می رسد پل درک عمومی را از حرفه بوکس خود دریافت کرده است و یک TikTok بسیار خودآگاه (و خنده دار) در مورد مبارزه آینده خود با فیوری منتشر کرده است.

@jakepaul

شما بچه ها من را به این موضوع اذیت کردید… جالب نیست.

♬ صدای اصلی – جیک پل

دعوا کی و کجا برگزار میشه؟

مبارزه قرار است در شهر نیویورک در مدیسون اسکوئر گاردن در ۶ اوت. بلیت‌ها از 29 ژوئن ساعت 11 صبح به وقت شرقی به فروش می‌رسند.

چگونه مبارزه را آنلاین تماشا کنم؟

Jake Paul vs Tommy Fury مانند آخرین مسابقه او برای تماشا در Showtime PPV در دسترس خواهد بود. هنوز راهی برای پیش‌سفارش رویداد وجود ندارد، اما نزدیک‌تر به رویداد با تمام جزئیات به‌روزرسانی می‌کنیم.

کنفرانس مطبوعاتی کی است؟

مثل همیشه، یک کنفرانس مطبوعاتی برای مبارزه وجود دارد. به احتمال زیاد وجود خواهد داشت چندگانه کنفرانس های مطبوعاتی، اما اولین کنفرانس چهارشنبه برای حمایت از راه اندازی بلیت های در حال فروش برگزار می شود. کنفرانس مطبوعاتی بدون شک مملو از صحبت های بی ارزش، نمایشنامه و شیرین کاری های تبلیغاتی خواهد بود.

می توانید آن را به صورت زنده در کانال YouTube Sports Showtime تماشا کنید.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

درباره ی rf_admin

مطلب پیشنهادی

بهترین میزهای ایستاده سال 2022

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ، کار کردن در خارج از خانه …