Keep Sweet on Netflix: چه اتفاقی برای وارن جفز و FLDS افتاد؟

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ،

اگر به تازگی تماشای آن را تمام کرده اید مستند نتفلیکس، شیرین نگه دارید: دعا کنید و اطاعت کنید، از وارن جفز و کلیسای بنیادگرای عیسی مسیح مقدسین آخرالزمان آگاه خواهید شد. شما همچنین از جنایات وحشتناکی که توسط بازیکنان اصلی سریال انجام می شود آگاه خواهید شد.

Keep Sweet: Pray and Obey یک مستند وحشیانه و چشم باز درباره تأثیرات قدرت مطلق است که در دستان مردان وحشتناک مست در بدترین جنبه های دین بنیادگرا قرار می گیرد. اگر به تازگی این مستند را تماشا کرده اید و سوالاتی دارید، ما پاسخ آن ها را داریم.

اگر شما یا شخصی که می شناسید تحت تأثیر سوء استفاده جنسی، تجاوز یا خشونت خانوادگی قرار گرفته اید، با خط تلفن ملی خشونت خانگی به شماره 1-800-799-7233 تماس بگیرید یا به آن مراجعه کنید. www.thehotline.org. همچنین می توانید HOME را به شماره 741741 Connect با مشاور بحران پیامک کنید. در مواقع اضطراری با 911 تماس بگیرید.

وارن جفز الان کجاست؟

وارن جفز در سال 2011 به دو مورد تجاوز جنسی به کودکان محکوم شد. در آن زمان جفز قبلاً به دلیل همدستی در تجاوز در پشت میله‌های زندان بود، جنایتی که او در سال 2007 پس از گذراندن یک سال در فهرست افراد تحت تعقیب اف‌بی‌آی محکوم شد.

جفز در حال گذراندن دوران محکومیت خود در واحد Louis C. Powledge، زندانی در فلسطین، تگزاس است. او در سال 2011 به حبس ابد به اضافه 20 سال محکوم شد. او تا ژوئیه 2038 واجد شرایط آزادی مشروط نخواهد بود.

در سال 2007، جفز زمانی که در زندان بود، سعی کرد خود را حلق آویز کند. او همچنین در اعتصاب غذای طولانی شرکت کرده است. در سال 2009 یک قاضی دستور داد که او به اجبار غذا داده شود. در سال 2011 پس از روزه داری بیش از حد به کمای القایی رفت. در سال 2019 وکلای خود او گفتند که جفز “متحمل یک فروپاشی روانی” شده است و برای ارائه شهادت قابل قبول در یک استیضاح اضافی برای ادعای سوء استفاده از یک کودک زیر سن قانونی مناسب نیست.

چه اتفاقی برای FLDS افتاد؟

FLDS هنوز پابرجاست و طبق یک مستند منتشر شده در سال 2018، وارن جفز اجازه ملاقات با خانواده در زندان را دارد و هنوز این فرقه را تا به امروز اداره می کند.

اعضای فعلی هنوز با وارن جف به عنوان پیامبر خود رفتار می کنند و معتقدند که او به اشتباه محکوم شده است. طبق گزارش ها، اعضای کلیسا بین 6000 تا 10000 نفر در نوسان است.

به گفته برخی از اعضای گروه، اعضا باید برای آزادی جفز وقت بگذارند و دعا کنند.

چه اتفاقی برای “صهیون” افتاد؟

مزرعه آرزوی Zion Ranch، با نام مستعار YFZ Ranch در سال 2014 توسط ایالت تگزاس تصرف شد. این مزرعه 1700 هکتاری و محل زندگی بیش از 700 عضو FLDS بود. پس از حملات متعدد به مزرعه، تگزاس سرانجام در 17 آوریل 2014 مزرعه را تصرف کرد.

اکنون FLDS در کجا قرار دارد؟

اگر نمایش را تماشا کرده باشید، می‌دانید که دفتر مرکزی FLDS در ابتدا در Short Creek در آریزونا بود. از زمان تصاحب مزرعه YFZ، کلیساهای جدیدتری در پرینگل، داکوتای جنوبی، مانکو، کلرادو، مینوت، داکوتای شمالی و گراند ماریس، مینه‌سوتا ساخته شده‌اند.

کلیسای مورمون در مورد وارن جفز و FLDS چه گفته است؟

در سال 2006 کلیسای مورمون بیانیه‌ای ارسال کرد که در آن گفت که مورمون خواندن وارن جفس “گمراه‌کننده و نادرست است”. کلیسای عیسی مسیح قدیسان آخرالزمان در سال 1890 از طریق یک «مانیفست»، چندهمسری را متوقف کرد. در سال 1904 دومین «مانیفست» تکفیر را به عنوان مجازاتی برای کسانی که از توقف چندهمسری امتناع می‌کردند، وضع کرد.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

درباره ی rf_admin

مطلب پیشنهادی

بهترین میزهای ایستاده سال 2022

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ، کار کردن در خارج از خانه …