«Lightyear»: چه زمانی فیلم پیکسار در دیزنی پلاس فرود می‌آید؟

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ،

دوباره آن موقع از سال است. یکی دیگر از فیلم‌های مهم دیزنی اکنون در سینماها اکران می‌شود: لایت‌یر، انیمیشنی از پیکسار درباره فضانوردی که الهام‌بخش این اسباب‌بازی از مجموعه داستان اسباب‌بازی است. با این توصیف گیج شده اید؟ اینجا CNET است مرور غواصی در مورد این فیلم دقیقا

چیزی که گیج کننده است: اخیراً، فیلم های پیکسار مستقیماً به دیزنی پلاس رفته اند و از سینماها صرف نظر می کنند. سول، لوکا و ترنینگ رد همه به این سمت رفتند. پس آیا لایت یر همین کار را می کند؟ احتمالاً پاسخ را می‌دانید: جمعه گذشته در سینماها اکران شد، اما آن را در دیزنی پلاس نخواهید یافت. به هر حال هنوز نه

در اینجا اطلاعات بیشتری در مورد آنچه تاکنون در مورد انتشار استریم لایت یر می دانیم، آورده شده است.

تاریخ انتشار Lightyear

لایت یر جمعه، 17 ژوئن در سینماها اکران می شود. برخلاف سه فیلم قبلی پیکسار، به طور انحصاری در سینماها اکران خواهد شد.

هنوز هیچ بیانیه مطبوعاتی رسمی درباره زمان عرضه لایت یر دیزنی پلاس منتشر نشده است.

اما بر اساس فیلم‌های قبلی دیزنی، می‌توانیم حدس بزنیم که آخرین فیلم پیکسار چه زمانی روی دیزنی پلاس خواهد آمد.

Black Widow 89 روز طول کشید، Shang-Chi و Legend of the Ten Rings 70 روز، Eternals 68 روز طول کشید و Doctor Strange در Multiverse of Madness 47 روز (هنوز به دیزنی پلاس نرسیده است— تاریخ انتشار برنامه ریزی شده 22 ژوئن است).

این اعداد برای سال نوری چه معنایی دارند؟ اساساً، اگر به دنبال آخرین عرضه دیزنی – دنباله Doctor Strange – در Disney Plus عرضه شود. اواخر جولای یا اوایل آگوست.

چند جزئیات اشتراک دیزنی پلاس

اشتراک پایه دیزنی پلاس 8 دلار در ماه یا 80 دلار در سال هزینه دارد، اما اگر Hulu و ESPN Plus را به همراه دیزنی همراه کنید، هزینه آن 14 دلار در ماه است.

تریلر

در اینجا چیزی است که باید منتظر آن در Lightyear باشیم.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

درباره ی rf_admin

مطلب پیشنهادی

بهترین میزهای ایستاده سال 2022

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ، کار کردن در خارج از خانه …