وقتی خانه خود را می فروشید، این رنگ در می تواند هزاران نفر دیگر را به شما جذب کند

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ،

حتی در داغ ترین بازار مسکن بعد از گذشت سالها، معلوم می شود که اولین برداشت ها واقعا مهم هستند.

اگر خانه خود را می فروشید، ممکن است متوجه نشده باشید که رنگ درب ورودی شما می تواند بر آنچه خریداران احتمالی مایل به پرداخت برای خانه شما هستند تأثیر بگذارد، اما تحقیقات Zillow دقیقاً این را نشان می دهد.

طبق نظرسنجی Zillow، رنگ آمیزی درب ورودی خانه به رنگ آبی یا مشکی، بالاترین قیمت فروش را برای خانه شما به همراه خواهد داشت. درهای ورودی مشکی با بالاترین قیمت پیشنهادی مرتبط بودند – واقعی و خریداران احتمالی گفت که آنها مایلند به طور متوسط ​​6449 دلار بیشتر برای خانه ای با در ورودی مشکی بپردازند. با این حال، رنگ مشکی درب ورودی شما نیز از برخی رنگ‌ها خطرناک‌تر است، زیرا پاسخ‌دهندگان گفتند که مشکی با یک احساس «تحمیل‌کننده» همراه است و «به‌هیچ‌وجه حس مثبتی به شما نمی‌دهد».

خانه هایی که دارای درهای ورودی آبی تخته ای بودند – که به عنوان رنگ “آبی مایل به گچی” تعریف می شود – به طور کلی برای خریداران واقعی و بالقوه جذاب ترین بودند، به طوری که پاسخ دهندگان گفتند که تمایل بیشتری به خرید خانه دارند و مایل هستند. برای پرداخت 1537 دلار بیشتر از رنگ های دیگر درب.

جذاب ترین رنگ درب ورودی برای خریداران بالقوه؟ صورتی کم رنگ و خاکستری سیمانی، با توجه به زیلو. درهای صورتی کم رنگ توسط برخی از خریداران به عنوان “کهنه به نظر می رسند” و ممکن است در واقع قیمتی را که مردم مایل به پرداخت آن هستند کاهش دهند، به طوری که خریداران واقعی و بالقوه می گویند که به طور متوسط ​​6516 دلار کمتر از حد انتظار می پردازند.

خاکستری سیمانی خیلی بهتر از صورتی کم رنگ نبود. رنگ خاکستری روشن با کمترین تمایل برای خرید خانه همراه بود، به طوری که پاسخ دهندگان قصد داشتند به طور متوسط ​​​​1236 دلار کمتر برای خانه هایی با درهای خاکستری سیمانی ارائه دهند.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

درباره ی rf_admin

مطلب پیشنهادی

بهترین میزهای ایستاده سال 2022

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ، کار کردن در خارج از خانه …