افراد بیشتری باید این فیلم علمی تخیلی عجیب را در Prime Video تماشا کنند

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ،

از فیلم‌های علمی تخیلی که ساختار واقعیت را زیر سوال می‌برند لذت می‌برید؟ من یک درخواست دارم

از پیمایش در هر سرویس پخشی که به آن خیره شده اید، دست بردارید، به آن بروید پرایم ویدیو و فیلم علمی تخیلی کم‌هزینه 2013 Coherence ASAP را تماشا کنید — در حال حاضر برای مشترکین رایگان است. میدانم. من همین الان دیدمش… برای بار چهارم.

فرض اولیه Coherence نسبتاً ساده است. چند دوست برای یک مهمانی شام در همان شبی که قرار است یک دنباله دار مرموز بر فراز سرمان پرواز کند، ملاقات می کنند. همانطور که بسیاری از فیلم‌های مستقل شروع می‌کنند، با یک داستان عاشقانه مشکل، تنش بین سابق‌ها و شوخی‌های شوخ‌آمیز شروع می‌شود.

سپس برق قطع می شود. عجیب می شود. قانون دوم

وقایع غیر قابل توضیح در حالی رخ می دهد که مجموعه شخصیت ها برای بازگرداندن قدرت به تقلا می پردازند. هیچ چیز آنطور که به نظر می رسید نیست. برخی شروع به شک می کنند که کجا هستند، برخی دیگر بیشتر نگران هستند سازمان بهداشت جهانی آن ها هستند. این یک فیلم درباره صحبت های کوتاه دوستان قدیمی نیست. این داستانی است در مورد آنها که با حقیقت وحشتناک واقعیت خود روبرو می شوند.

انسجام

آزمایشگاه های اسیلوسکوپ

اگر بیشتر به اشتراک بگذارم، در معرض خطر اسپویل های عظیمی در مورد افشاگری های تکان دهنده ای هستم که در طول فیلم فاش شد. با این حال، می‌توانم به شما اطمینان دهم که سردرگمی روی صفحه به اندازه‌ای قوی است که شما را مجبور می‌کند عقل خود را زیر سوال ببرید.

من فقط کمی اغراق می کنم.

ساعت بعد یا بیشتر مملو از پیچش های داستانی است که می تواند با فیلم های جزیره شاتر در سال 2010 رقابت کند. این فیلم همچنین به طور ماهرانه ای به مفاهیم علمی – و نسبتاً فلسفی – اشاره می کند که احتمالاً از ذهن استیون هاوکینگ فقید عبور کرده است.

انسجام پیامدهای اجتماعی، شخصی و وجودی را که از نظریه پیچیده مکان و زمان ناشی می‌شود با رمز و رازی دلخراش به هم پیوند می‌دهد. با خال‌خالی از شاه‌ماهی قرمز، تخم‌مرغ‌های عید پاک و چند ابهام، Coherence یکی از جذاب‌ترین فیلم‌های علمی تخیلی است که تا به حال دیده‌ام.

و به من اعتماد کنید، من چندین فهرست علمی تخیلی IMDB را پایین آورده‌ام، و با جدیت آنها را به ترتیب تماشا کرده‌ام.

شاید بتوانم با این واقعیت به شما بفروشم که Coherence، که گهگاه به مرز ترسناک می‌رسد، با بودجه کمی تنها 50000 دلار ساخته شده و تنها در مدت پنج روز فیلمبرداری شده است. برای زمینه، فیلم 2013 آلفونسو کوارون، جاذبه، با 100 میلیون دلار ساخته شد.

من اخیراً فیلم‌های علمی تخیلی کم‌هزینه را تماشا می‌کنم، زیرا متوجه شده‌ام که آنچه این فیلم‌ها در تئاتر فاقد آن هستند، در داستان جبران می‌کنند. فریاد زدن به عملیات بهمن (2016)، زمینی دیگر (2011) و آغازگر (2004).

انسجام اما فیلمی بود که سفر من را آغاز کرد.

Interstellar ممکن است تصویر چشمگیر یک موج غول پیکر و نمادین را ارائه کرده باشد که تقریباً شخصیت های اصلی را با آهنگ هانس زیمر از بین می برد. مریخی احتمالا قلب شما را با تصویر خیره کننده خود از یک مریخ خشک در میان پتویی از مه ربوده است. و ممکن است Arrival اولین باری باشد که بر سر یک بیگانه سایه‌ای که زبان اشاره مرکب‌آمیزی انجام می‌دهد گریه کردید.

اما Coherence به زیبایی داستان گروهی از دوستان را روایت می‌کند که با واقعیت دست و پنجه نرم می‌کنند، و در چرخش‌های ترسناکی که واقعیت می‌تواند انجام دهد – بدون کمک CGI، تنها از یک مکان و فقط با صدای بازیگران دست و پنجه نرم می‌کنند.

کارگردان جیمز وارد بیرکیت حتی تصمیم گرفت از فیلمنامه ای برای فیلم تجربی بی سر و صدا صرف نظر کند. او به IndieWire گفت: «هر روز، بازیگران به جای دریافت فیلمنامه، صفحه ای از یادداشت ها را برای شخصیت شخصی خود دریافت می کردند، خواه این یک داستان پس زمینه یا اطلاعاتی در مورد انگیزه های آنها باشد.

از آنجایی که بازیگران در مورد چگونگی شکل گیری داستان در تاریکی رها شده بودند، هرگونه استرس و سردرگمی در اجرای آنها واقعی است. بی نظمی آشفته فیلم بود در حقیقت در طول فیلمبرداری فیلم اتفاق می افتد.

انسجام شما را در حدس زدن همراه با بازیگران نگه می‌دارد، نفس‌های شنیدنی را برمی‌انگیزد و باعث می‌شود کمی شبیه یک جاسوس علمی تخیلی باشید. ساعاتی پس از انتشار تیتراژ، ممکن است لرزی را تجربه کنید زیرا سرنخ‌ها و نکات ظریف که قبلا نادیده گرفته شده بودید به آرامی شما را فرا می‌گیرد.

در واقع، من فقط با فکر کردن به آن یک صحنه دچار غاز شدم. شما می دانید کدام یک.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

درباره ی rf_admin

مطلب پیشنهادی

بهترین میزهای ایستاده سال 2022

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ، کار کردن در خارج از خانه …